0:1 Dominik Jarosz #98 ( Raivo Freidenfelds #77 ) +/-
1:1 Patryk Krężołek #88 ( Damian Tyczyński #15, Dominik Nahunko #57 ) +/-
(+) Charvát #3, Krężołek #88, Nahunko #57, Szturc #69, Tyczyński #15
(-) Bagin #76, Paś #14, Urbanowicz #92, Viinikainen #39
(+1) 5/4 12:24
1:2 Olli-Petteri Viinikainen #39 ( Filip Starzyński #26, Maciej Urbanowicz #92 ) +/-

Koniec meczu.
60. min - Kara dla sosnowiczan, emocje w tym spotkaniu chyba już za nami.
59. min - Saur bardzo mocno ze środka ale znów sosnowiczanie uderzają wprost w Lackovica.
58. min - Zagłębie w komplecie.
57. min - Spesny mrozi gumę.
56. min - Kara dla sosnowiczan. 2 minuty odpoczywa Stadel.
55. min - Goście bez pośpiechu rozgrywają krążek we własnej tercji zyskując kolejne sekundy.
54. min - Najpierw Charvat, potem Szturc, jednak żaden z nich nie uderzył w światło bramki.
53. min - Tyczyński mocno, jednak radzi sobie Lackovic z jego strzałem.
52. min - Wykluczony teraz jeden z gości, ale gospodarze  nie założyli jeszcze zamka.
51. min - GOOOLLL!!! Dwubramkowe prowadzenie jastrzębian. Autorem bramki w przewadze Bernhards.
51. min - Krężołek ze Szturcem za długo zwlekali ze strzałem i zdążyli się ustawić goście w defensywie.
50. min - Rajamaki ze Spirko, jednak zabrakło celności przy ostatnim podaniu.
49. min - Stadel również próbował szczęścia chwilę po wygranym buliku, jednak niecelnie.
48. min - Po wygranym buliku błyskawicznie uderzał Krężołek, jednak wprost w Lackovica.
48. min - Zagłębie w komplecie.
47. min - Krężołek w osłabieniu miał szansę, jednak niecelnym podaniem zaprzepaścili gospodarze.
46. min - Komplikują sobie sytuacje gospodarze. Charvat odpocznie dwie minuty.
45. min - Paś wyprzedził wszystkich w wyścigu po krążek, ale chybił celu.
44. min - Kotlorz mocno, ale jego uderzenie dobrze zablokowane.
43. min - Kolusz w dobrej sytuacji przestrzelił obok bramki.
42. min - Freidenfelds nad bramką sosnowiczan.
41. min - Zaczynamy ostatnią tercję dzisiejszego spotkania.

40. min - Kostek pali akcję gości na sekundę przed końcem drugiej tercji.
39. min - GOOOLLL!!! Szereg błędów sosnowieckiej defensywy i Nalewajka nie pomylił się w dogodnej okazji.
38. min - Goście starają się iść za ciosem i znów testowali czujność Spesnego.
37. min - GOOOLLL!!! Przycisnęli teraz goście i za sprawą Starzyńskiego doprowadzają do wyrównania!
36. min - Rajamaki dostał dobrą gumę od Kolusza, jednak nie udało mu się pokonać Spesnego.
35. min - Vinikainen w dobrej sytuacji, zbił do boku jego strzał golkiper Zagłębia.
34. min - Ruszyli teraz goście do odrabiania strat, jednak póki co bez strzałów, dodatkowo zmiana bramkarza w ekipie gości - Miarkę zastąpił Lackovic.
33. min - GOOOOLLLL!!! Dwójkowa akcja Szturca z Krężołkiem daje Zagłębiu trzecią bramkę.
32. min - Świetna interwencja Spesnego po bardzo składnej akcji jastrzębian.
31. min - Goście w komplecie, próbował Kotlorz jeszcze znaleźć kogoś przed bramką, ale znalazł tylko golkipera gości.
31. min - Nahunko ze środka niecelnie.
30. min - Szturc ładnie wypracował sobie pozycję do strzału, ale w ostatniej chwili zablokował go jeden z defensorów rywali.
29. min - Przed doskonałą okazją gospodarze, ale krążek minimalnie chybił celu.
28. min - Kara dla jastrzębian.
28. min - Mądrze bronią się teraz hokeiści Zagłębia.
27. min - Sprawdzony Spesny kilkukrotnie, ale radzi sobie bez zarzutu.
26. min - Kara dla Sikory za natarcie. Szansa dla gości.
25. min - GOOOLLL!!! Nahunko wycofał do Andrejkiwa, który uderzył z niebieskiej a tor lotu krążka zmienił jeszcze Kozłowski i zaskoczył Miarkę.

24. min - Szturc indywidualnie, ale radzą sobie goście.
23. min - Spirko uderza w poprzeczkę!
22. min - Kolusz ze Spirko kombinują za sosnowiecką bramką.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

20. min - Starzyński z lekkim uderzeniem, które nie sprawiło problemów Spesnemu.
19. min - Próbują jeszcze gospodarze, ale ich próby konsekwentnie blokowane prze jastrzębian.
18. min - Tyczyński do Szturca, ale ten drugi strzela wprost w Miarkę.
17. min - Wrzutka Kozłowskiego, z którą bez problemu radzi sobie Miarka.
16. min - GOOOL!!! Goście odzyskują prowadzenie za sprawą dobitki Vinikainena.
14. min - Sosnowiczanie w pogoni za kolejną bramką.
13. min - GOOOL!!! Najpierw wykluczony Wajda za spowodowanie upadku przeciwnika, a kilkanaście sekund później Krężołek doprowadza do wyrównania.
12. min - Rajamaki testował czujność Spesnego, która okazała się być obecna.
11. min - W dobrej sytuacji Kotlorz, jednak z poświęceniem blokują jastrzębianie.
10. min - Dobrze odnalazł się Krężołek przed bramką gości, jednak nie udało mu się znaleźć drogi do bramki Jastrzębia.
9. min - Gubią się mocno gospodarze w defensywie, prowokując kolejne sznase dla rywali. Na ich szczęście na posterunku  Spesny.
8. min - Urbanowicz strzela, ale wprost w maskę Spesnego.
7. min - Kontra Zagłębia zakończona niedokładnym podaniem, chwilę później ruszona jastrzębska bramka.
6. min - Trwa napór gości, sosnowiczanie ratują się uwolnieniem.
5. min - GOOOOL!!! Kolejny błąd sosnowieckiej defensywy tym razem wykorzystuje Jarosz, który strzałem w okienko pokonuje Spesnego.
5. min - Świetne interwencje Spesnego ratują Zagłębie przed stratą bramki.
4. min - Po drugiej stronie przez dobrą okazją Starzyński ale nie trafił w światło bramki.
3. min - Po fatalnym błędzie defensywy gości w dobrej sytuacji był Szturc, jednak nie udało mu się zaskoczyć Miarki.
3. min - Jarosz indywidualnie, ale jego próba zblokowana przez defensora gospodarzy.
2. min - Stadel po zamieszaniu wypalił w stronę Miarki, czujnie golkiper Jastrzębia.
1. min - Zaczynamy zmagania. Pierwszy krążek dla Zagłębia.

Dzień dobry, witamy ze "Stadionu Zimowego" w Sosnowcu. Już za kilka chwil kije skrzyżują hokeiści Zagłębia Sosnowiec i JKH GKS-u Jastrzębie. Na relację "minuta po minucie" zaprasza Kamil Przegendza.