0:2 Tuukka Rajamäki #24 ( Marcin Kolusz #25, Jakub Martiška #91 ) +/-
(+) Kolusz #25, Martiška #91, Rajamäki #24, Špirko #31, Wajda #4
(-) Filipek #10, Kivinen #23, MacEachern #44, Musioł #27, Viitanen #34
5/5 48:26
0:3 Filip Starzyński #26 ( Maciej Urbanowicz #92, Olli-Petteri Viinikainen #39 ) +/-
(+) Kamienieu #9, Paś #14, Starzyński #26, Urbanowicz #92, Viinikainen #39
(-) Bukowski #88, Lindberg #8, Miccoli #28, Musioł #27, Sienkiewicz #86
5/5 58:23
08:38 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Ondrej Rybnikár #18 Nadmierna liczba graczy na lodzie
60:00 2 min. Olli-Petteri Viinikainen #39 Przeszkadzanie

60. min - KONIEC SPOTKANIA W SANOKU!

58. min - GOOOOL!!! 0:3 Filip Starzyński dobija krążek, podwyższając prowadzenie gości.
55. min - Rzucają coraz większe siły do ataku gospodarze, jednak to wszystko odbywa się zbyt chaotycznie aby mogło przynieść korzyść.
54. min - Pełne formacje na lodzie, nie udało się wykorzystać kolejnej przewagi gospodarzom.
53. min - Ruszają do ataku gospodarze, jednak ich strzały nie przechodzą przez linie obrony.
53. min - Sanoczanie w pełnym zestawieniu na lodzie.
52. min - Bagin na ławce kar.
51. min - Świetna okazja do zdobycia bramki przez gospodarzy w osłabieniu, jednak Vittanenowi zabrakło zimnej krwi.
50. min - Kara nałożona na gospodarzy.
49. min - GOOOOOL 0:2 Tuukka Rajamaki między parkanami zaskoczył Tamminena.
49. min - Wrzucał Wajda, próbując wykorzystać fakt utrudnionej widoczności Tamminena, jednak bramkarz gospodarzy mrozi krążek.
48. min - Z lewego bulika Dominik Paś, ale jedynie w boczną siatkę. Trwa okres ataku gości.
46. min - Do dobrej pozycji strzeleckiej doszedł Jarosz, jednak przenosi krążek z dala od bramki Tamminena.
45. min - Pełne formacja na lodzie. Ożywiła się sytuacja na lodzie. Prosty błąd Macieja Miarki, w trakcie rozgrywania krążka zza bramki, jednak ratuje sytuacje Kamil Górny.
43. min - Sporo dzieje się w tym "power playu". Najpierw przed dobrą okazją stanął Krzysztof Bukowski. Chwilę później kontra jastrzębian. Jednak Paś przegrał w sytuacji sam na sam z Tamminenem.
43. min Robert Arrak przez dwie minut wykluczony z gry.
42. min - Sygnalizacja kary dla jastrzębian, utrzymują się przy krążku sanoczanie.
41- min - Pierwsza próba po stronie jastrzębian. Rajamaki z lewego bulika do łapaczki Tamminena.
41. min - Trzecia tercja otwarta!

KONIEC DRUGIEJ TERCJI SPOTKANIA.

40.  min - Przyspieszyli rozegrania gospodarze, jednak bez efektu bramkowego. Na lodzie pełne piątki.
38. min - Po wygranym buliku spod niebieskiej próbował Florczak, jednak łapie Miarka.
38. min - Szybka okazja do rehabilitacji dla gospodarzy. Kamil Górny wykluczony na dwie minuty.
37. min - Pełne formacje na lodzie, 2 minuty upłynęły nam bez zagrożenia dla bramki Maciej Miarki.
36. min - Mało konkretów w przewadze sanoczan.
35. min - Kameneu na ławce kar.
34. min - Mrozi Tamminen, po próbie zaskoczenia go spod niebieskiej linii.
33. min - Jastrzębie wygląda dzisiaj zdecydowanie lepiej w hokejowym rzemiośle. Większa kultura gry wyraźnie po stronie gości.
32. min - Pełne formacje na lodzie.
31. min - Jastrzębianie próbują rozegrania, jednak przerywają ich ataki sanoczanie zapuszczając się z pierwszą kontrą
30. min - Dawid Musioł na ławce kar.
28. min - Do dobrej sytuacji doszedł Konrad Filipek, jednak nie zdołał zaskoczyć Macieja Miarki. Nabrało kolorów dzisiejsze spotkanie, dobry okres wzajemnej wymiany ciosów.
27. min - Okres gry pod dyktando gości.
24. min - Dużo walki o krążek, mało dogodnych sytuacji.
23. min - Do głosu dochodzi drużyna Roberta Kalabera, jastrzębianie próbują kreować swoje ataki.
22. min - Lepiej w drugą odsłonę weszli sanoczanie, gospodarzą udało się sprawić nieco zamieszania pod bramką Macieja Miarki.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję !

KONIEC PIERWSZEJ TERCJI SPOTKANIA.

20. min - Jastrzębianie w tercji gospodarzy, próbują wykorzystać przewagę i słupek ratuje Tamminena przed utratą drugiej bramki, po strzale niezwykle aktywnego dzisiaj Spirki.
19. min - Monteleone z karą dwóch minut.
17. min - Górny uderzał na bramkę sanoczan, jednak krążek nie przebił się przez blokujących obrońców.
16. min - Aktywny Spirko próbował po raz kolejny zaskoczyć Tamminena, doczekaliśmy się również odpowiedzi gości, mrozi Maciej Miarka.
15. min - Dłużej krążek utrzymują goście. Sanoczanie starają się wysokim pressingiem dążyć do jego odebrania.
13. min - Groźne wejście jastrzębian w tercje Sanoka. Próbował z lewego bulika Spirko, jednak górą Tamminen.
12. min - Starają się przejąć inicjatywę goście, jednak brakuje pomysłu na rozegranie krążka pod bramką Tamminena.
11. min - Nie zdołali złamać oporu gospodarzy jastrzębianie. Pełne formacje na lodzie.
9. min - Kara techniczna na drużynę z Sanoka, nadmierna liczba graczy na lodzie.
8. min - GOOOOL!!! 0:1 Zamieszanie pod bramką Tamminena, najlepiej odnajduje się w tej sytuacji Kamienieu i otwiera wynik spotkania.
7. min - Odpowiedź gospodarzy, spore zagęszczenie pod bramką Miarki, jednak nie było komu zamknąć podania zza bramki.
6. min - Wracamy do gry, nie ma otwarcia wyniku w Sanoku.
6. min - Trwa video analiza sytuacji pod bramką sanoczan. Tamminen interweniował na linii, wydaje się, że krążek jednak nie przekroczył linii bramkowej.
5. min - Z lewego koła bulikowego próbował Vinnikainen, łapie bramkarz gospodarzy.
4. min - Pierwsze zagrożenie ze strony gości.Krążek w tercji sanoczan, wrzutki na bramkę próbował Arkadiusz Kostek.
3. min - Szarpany obraz pierwszych minut, drużyny próbują rozgrywania akcji jednak dzieje się to w bezpiecznej odległości od bramek.
2. min - Spokojne otwarcie przez obie strony, za nami premierowa interwencja Macieja Miarki.
1. min - Rozpoczynamy mecz w Sanoku!

#31 Filip Świderski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Kristian Tamminen B 3 3.00 33 13 10 10 0 0 90.91 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#88 Krzysztof Bukowski ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Johan Ceder ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0