07:14 2 min. Filip Starzyński #26 Ostrość
17:56 2 min. Rastislav Špirko #31 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:44 2 min. Filip Starzyński #26 Przeszkadzanie
26:00 2 min. Fabian Kapica #91 Opóźnianie gry
27:08 2 min. Martin Kasperlík #82 Zahaczenie
29:18 2 min. Tuukka Rajamäki #24 Zahaczenie
29:18 2 min. Martin Kasperlík #82 Wymuszanie kary (symulowanie)
36:15 2 min. Daniel Krenželok #94 Atak kijem trzymanym oburącz
37:46 2 min. Robert Arrak #11 Uderzanie kijem
43:32 2 min. Szymon Kiełbicki #28 Zahaczenie
51:48 2 min. Patryk Wajda #4 Ostrość

- 63.min - GOOOL! Filip Starzyński decyduje się na akcje, która daje gościom wygraną.
- Obie "trójki" na razie szachują się na tafli, zawodnicy boją się podjąć ryzyko.
- Zaczynamy dogrywkę.

- 60.min - Koniec III tercji. Będziemy mieli dogrywkę.
- 59.min - Lundgren ze świetną okazją do zapewnienia swojemu zespołowi trzech punktów, ale świetna interwencja bramkarza.
- 58. min - Zamieszanie pod bramką Jastrzębian, ale bez konsekwencji.
- 57.min - Akcja napastnika JKH z lewej strony, ale po strzale gumę w łapaczce zamyka Krasanovsky.
- 56.min - Groźne wstrzelenie krążka przez jednego z krakowskich graczy, ale pracującym na bramkarzu zawodnikom nie udaje się skierować gumy do siatki.
- 55.min - Bomba Krezenloka z odległości, lecz odbita przez bramkarza.
- 54.min - Kunst okazje po próbie między bulikami, ponownie na posterunku Miarka.
- 54.min - Obie formacje w pełnym zestawieniu.
- 53.min - Po szybkiej wymianie podań Kasperlik przed szansą, ale uderzenie z prawej strony zatrzymuje golkiper.
- 52.min - Wajda ląduje w karnym boksie.
- 50.min - Kiełbicki dynamiczny najazd z lewej strony, strzał, ale Krasanovsky świetnie interweniuje.
- 49.min - Dobra próba Bieńka z prawego bulika, ale Miarka, choć przeszkadzał mu jeden z krakowian, zdołał odbić gumę parkanem w bok.
- 47.min - Kolusz po nagraniu z zakrystii z bliskiej odległości z backhandu, ale nieskutecznie.
- 46.min - Drużyny w pełnych zestawieniach.
- 46.min - Paś po kontrze bliski szczęścia po próbie z lewej flanki , ale broni Krasanovsky.
- 44.min - Kiełbicki wykluczony na dwie minuty.
- 44.min - Slupek po groźnym uderzeniu Górnego z lewego bulika, wcześniej w bliskiej odległości przed bramką zblokowany jeden z napastników "Pasów".
- 42.min - GOOOL! Marcin Kolusz zaskakuje Krasanovskiego z dystansu i doprowadza do remisu.
- Startujemy z ostatnim aktem rywalizacji.

- Koniec II tercji. Miejscowi prowadzą 1:0.
- 39.min - Jezek z niebieskiej, nieskutecznie.
- 38.min - Kasperlik groźnie z lewego bulika, interweniuje Miarka.
- 38.min - Teraz gospodarze w przewadze.
- 38. min - Robert Arrak z karą dwóch minut.
- 37. min - Groźne próby Jastrzębian, ale Cracovia skutecznie się broni.
- 37.min - JKH w 5 na 3. Na ławce kar ląduje Krenzelok.
-
37.min - Kasperlik z szansą na bramkę w osłabieniu, wyjeżdża sam na sam z Miarką, ale nie udaje mu się skorzystać z okazji.
- 36.min - Cracovia znów w osłabieniu, wykluczony Jakub Żurek.
- 34.min - Fenomenalna akcja Sawickiego, który w bliskiej odległości stanął oko w oko z bramkarzem. W pojedynku tym górą jednak Miarka.
- Chwila przestoju, poza paroma akcjami zaczepnymi bez poważniejszych incydentów.
- 30.min - Boks kar pusty... ale ledwie na parę sekund. Rajamaki i Kasperlik z wykluczeniami. Oba zespoły po pięciu na tafli.
- 28.min - Napastnik JKH z bliskiej odległości, ale Krasanovsky wychodzi z opresji obronną ręką.
- 28.min - Kasperlik z wykluczeniem, JKH gra 5 na 3.
- 26. min - Fabian Kapica ponownie z wykluczeniem.

- 24. min - Bernhards wyjeżdża sam na sam, już szykuje się do strzału, ale w ostatniej chwili zatrzymuje go defensor.
- 23.min - Groźna próba Mocarskiego ze środka tafli, odbija Miarka.
- 22.min - GOOL! Adam Raska posyła bombę z niebieskiej i daje "Pasom" prowadzenie.
- 21.min - Zaczynamy od kary dla JKH GKS. Na ławce ląduje Starzyński.

- Startujemy z drugą tercją!

- Koniec I tercji. Na razie bez bramek pod Wawelem.
- 20.min - Koronkowo rozegrana akcja przez "Pasy", z ostrego kąta w puste pole w bramce uderza Raska, Miarka jednak wyciąga się jak długi i ratuje gości przed utratą gola.
- 19.min - Raska z podobnego miejsca co Brynkus, z podobnym skutkiem, co kolega z drużyny.
- 18.min - Kąśliwy strzał Brynkusa z prawego bulika, wprost w bramkarza.
- 17.min - Kara dwóch minut dla Spirko.
- 15.min - Bagin strzał z niebieskiej, potem zamieszanie pod bramką, ostatecznie jednak krakowianie wychodzą z opresji.
- 13.min - Paś próba zaskoczenia bramkarza z kilku metrów, ale niecelna.
- 12.min - Nagranie napastnika JKH z prawej strony, ale jego adresat w bliskiej odległości minął się z gumą.
- 10.min - Obie drużyny w pełnym zestawieniu.
- 9.min - Krenzelok z prawej strony niedaleko od bramki, broni Miarka.
- 8.min - Wykluczenia. Odpoczną sobie Kapica, Wajda (5 min) i Starzyński (2 min). Cracovia gra 5 na 4.
- 8.min - Pojedynek pod boksem Jastrzębian, zamieszanych po trzech graczy z obu zespołów.

- 6.min - Obie formacje w pełnym zestawieniu.
- 5.min - Kontratak "Pasów", śmiała, ale nieskuteczna próba Sebastiana Brynkusa, który przegrał pojedynek jeden na jeden z golkiperem.
- 5.min - Próba Ratislava Spirko z prawego bulika, odbija bramkarz.
- 4.min - Pierwsza kara tego popołudnia. Wykluczenie dla Fabiana Kapicy.
- 4.min - Paś mocne uderzenie z lewej strony, ale obok bramki.
- 3.min - Żurek z niebieskiej, w parkan Miarki.
- 1.min - Strzał z niebieskiej zawodnika JKH GKS, potem próba dobitki jego zespołowego kolegi. Podwójna interwencja Krasanovskiego.
- 1.min - Próba Viinikanena z lewego bulika, obok słupka.
- Zaczynamy widowisko przy Siedleckiego!

#30 Łukasz Hebda B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#73 Filip Krasanovský B 2 1.91 31 8 10 10 3 0 93.55 62:57 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 1 0
#29 Gustaf Berling ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0