(-) Bryk #69, Gościński #11, Korenczuk #13, Pociecha #67, Turkin #23
1:2 Mateusz Zieliński #4 ( Mirko Djumić #93, Mikałaj Syty #89 ) +/-
1:3 Mirko Djumić #93 ( Mikałaj Syty #89, Albin Thyni Johansson #8 ) +/-
(-) Jaśkiewicz #96, Kaskinen #4, Padakin #21
(+2) 5/3 52:21
00:57 2 min. Mikałaj Syty #89 Zahaczenie
12:13 2 min. Oskar Jaśkiewicz #96 Wysoko uniesiony kij
16:55 2 min. Oskar Jaśkiewicz #96 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
17:55 2 min. Konsta Jaakola #75 Zahaczenie
22:58 2 min. Konsta Jaakola #75 Zahaczenie
26:44 2 min. Albin Thyni Johansson #8 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:56 2 min. Mateusz Zieliński #4 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:30 2 min. Adrian Jaworski #11 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
50:39 2 min. Mateusz Bryk #69 Rzucenie na bandę
51:49 2 min. Jan Jaroměřský #14 Rzucenie na bandę

- Koniec Meczu.
- 60 min - Komorski, ale wzdłuż bramki i nikt nie zamknął akcji.
- 59 min - Syty spod bandy, ale nie trafia do pustej bramki.
- 59 min - Łyszczarczyk, ale ponownie niedokładnie.
- 58 min - Fucik już w boksie, 6 na 5 gospodarze.
- 57 min - Łyszczarczyk sam na sam, ale nie zdołał pokonać bramkarza Torunia!
- 56 min - Gościński z ostrego kąta, odbija bramkarz gości.
- 55 min - Pauliny z kontrą, ale jego strzał z łatwością łapie Fucik.
- 53 min - Kontra w osłabieniu Marca, ale lepszy Ekholm Rosen.
- 53 min - GOL! 1-3! Djumic z pierwszego krążka po lodzie i guma wylądowała pomiędzy parkanami Fucika!
- 52 min - Jaromersky również na ławce kar. 46 sekund torunianie zagrają 5 na 3.
- 52 min - Przy sygnalizowanej karze dobry strzał Behma i na raty łapie Fucik.
- 51 min - Bryk na ławce kar. W przewadze goście.
- 50 min - Sygnalizowana kara dla gospodarzy, długo krążek był w tercji Tychów, ale Baszyrow nie trafił w bramce gdy Fucik przesuwał się do drugiego słupka
- 49 min - Interwencja Ekholm Rosena i krążek zatrzymał się na siatce na bramce.
- 47 min - Kontra Jaworskiego 2 na 1, ale sam próbował zaskoczyć Fucika, który odbił gumę do boku.
- 46 min - Łyszczarczyk objechał bramkę, ale nie zdołał oddać strzału.
- 45 min - GOL! 1-2! Zaskakująca bramka dla gości. Zieliński z niebieskiej wrzucił z nadgarstka i zasłonięty Fucik przepuszcza gumę!
- 45 min - Kaskinen uderzył w boczną siatkę.
- 44 min - Bryk z niebieskiej zablokowany.
- 42 min - Z boku uderzył Korenczuk w kask Ekholma Rosena, który upadł na lód i ucierpiał. Potrzebował bramkarz kilka minut na dojście do siebie.
- 41 min - Próba Komorskiego, ale spokojnie toruński bramkarz.
- 40 min - Strzał Tiainena odbija Fucik.

- 39 min - Strzał niecelny odbił się zza bramką od bandy i wyszedł przed Ekholma Rosena, dobił Korenczuk, ale zdążył szwedzki bramkarz wystawić parkan!
- 38 min - Kontra Larionovsa 2 na 1 i sam chciał zaskoczyć Fucika, ale ten łapie gumę do raka.
- 37 min - Jaworski uderzył z powietrza krążek a ten wyszedł poza taflę. Kara dla torunianina.
- 37 min - Kolejne próby gospodarzy, Pociecha, Padakin, Marzec. Ale bez efektu.
- 35 min - Strzał z nadgarstka Adama Paulinego, łapie Fucik.
- 35 min - Kaskinen, Padakin ale zabrakło precyzji i guma obok bramki.
- 35 min - Uderzał Padakin i trafił w poprzeczkę!
- 34 min - Spod niebieskiej próbował Łyszczarczyk, ale jego strzał podbija toruński bramkarz.
- 33 min - Zieliński za swoją bramką sfaulował rywala i przewaga gospodarzy.
- 32 min - Akcja torunian 2 na 1, ale zablokowane podanie Paulinego.
- 31 min - Uderzenie Łyszczarczyka, który złamał akcję do środka, odbija Ekholm Rosen.
- 31 min - Strzał Bryka zablokowany.
- 29 min - GOL! 1-1! Szybka odpowiedź gości. Podanie zza bramki i Fjodorovs z bliska pakuje gumę do bramki. Szybka odpowiedź gości!
- 29 min - GOL! 1-0! Galant z wysokości bulika przymierzył tuż przy słupku i trochę zasłonięty Ekholm Rosen nie złapał gumy.
- 28 min - Ponownie lepszy Ekholm Rosen. Najpierw odbił strzał z niebieskiej Jaśkiewicza, a dobitkę Komorskiego złapał do raka.
- 28 min - Strzał Korenczuka odbija Ekholm Rosen, dobitka Jeziorskiego ląduje w łapaczce szwedzkiego bramkarza.
- 28 min - Nieprecyzyjny strzał Jeziorskiego.
- 27 min - Indywidualnie Mroczkowski, ale faulowany pod bramką przez Johanssona. W przewadze tyszanie.
- 26 min - Gimiński popchał na bandę Bizackiego, który uderzył głową w bandę i po chwili niewładnie upadł na lód. Potrzebne służby medyczne.
- 25 min - Mocny strzał Korenczuka, obok bramki
- 24 min - Dużo podań, ale Łyszczarczyk zablokowany pod bramką.
- 23 min - Jaakola na ławce kar.  W przewadze ponownie gospodarze.

- Koniec I tercji.
- 20 min - Równo z syreną akcja po wymianie podań pod bramką, ale Mroczkowski uderzył obok słupka.
- 20 min - Próbował przymierzyć Łyszczarczyk, odbija Ekholm Rosen.
- 19 min - Ciura z backhandu w boczną siatkę.
- 18 min - Siły się wyrównują bo Jaakola zahaczał Padakina. 4 na 4
- 17 min - Ponownie na ławkę kar trafia Jaśkiewicz, za wystrzelenie krążka poza taflę czyli opóźnianie gry.
- 16 min - Kurnicki niecelnie z niebieskiej.
- 15 min - Z boku uderzał Baszyrow, ale obok bramki.
- 13 min - Kontra Marca z lewej strony, ale jego mocny strzał łapie Ekholm Rosen.
- 13 min  - Na ławkę kar trafia Jaśkiewicz. W przewadze goście.
- 12 min - Próbował Kogut z bulika, odbija z trudem Fucik.
- 11 min - Komorski z bliska nie trafił dokładnie w krążek, mrozi gumę Ekholm Rosen
- 8 min - Padakin sam przed bramką zamieszał, ale strzał obok słupka!
- 7 min - Po rykoszecie strzał Gościńskiego ląduje poza taflą.
- 6 min - Pewnie łapie Fucik, kolejna próba gości.
- 5 min - Strzał Gimińskiego, odbija Fucik.
- 5 min - Przycisnęli goście, zamieszanie pod bramką. Próbował Syty, obok bramki.
- 3 min - Kontra Jaakoli, na raty mrozi gumę Fucik.
- 3 min - Tyszanie bez akcji w przewadze, dobrze w defensywie goście.
- 1 min - Na ławce kar Syty, w przewadze gospodarze.
- 1 min - Pierwsza akcja gospodarzy, Galant pod bramką, ale odbija Ekholm Rosen.

#96 Oskar Jaśkiewicz PO 0 0 0 0 0 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Olli Kaskinen LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Illa Korenczuk PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Jan Krzyżek LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Alan Łyszczarczyk PS 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Pawło Padakin LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Wiktor Turkin ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#38 Mateusz Ubowski ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Markus Ekholm Rosén B 1 1.00 33 14 9 10 0 0 96.97 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0