2:3 Riku Tiainen #81 ( Mikałaj Syty #89, Dienis Fjodorovs #9 ) +/-
(+) Djumić #93, Fjodorovs #9, Larionovs #86, Syty #89, Johansson #8, Tiainen #81
04:29 2 min. Błażej Chodor #7 Trzymanie przeciwnika
12:38 2 min. Riku Tiainen #81 Atak kijem trzymanym oburącz
25:29 2 min. Dienis Fjodorovs #9 Przeszkadzanie
44:18 2 min. Mikałaj Syty #89 Spowodowanie upadku przeciwnika

KONIEC SPOTKANIA

60. min - GOOOL!!! Na pięć sekund przed końcem torunianie łapią kontakt. 2:3
59. min - Pusta bramka gospodarzy.
56. min - Błyskawicznie przeniesiona akcja pod bramkę gospodarzy, próbował zaskoczyć aktywny Varttinen.
56. min - Lorionovs uderza z dystansu i odbija barkiem Kieler.
55. min - 30 sekundowa przerwa dla drużyny Torunia.
55. min - Katowiczanie nie zamierzają schodzić do defensywy, odpowiedź mistrzów Polski w szybkiej kontrze.
54. min - Świetna szansa na złapanie kontaktu przez torunian, krążek odbity przez Kielera.
53. min - Soczyste uderzenie z dystansu Hitosato. Na posterunku toruński bramkarz.
52. min - Groźnie zapowiadająca się akcja gospodarzy, przerwana spaleniem akcji.
51. min - Kolejny raz z atakiem suną goście, kolejne zamieszanie bramkowe zakończone zamrożeniem,
50. min - Sędziowie decydują o zaliczeniu trafienia.  Strzelcem Oli Iisakka 3:1 !!!
50. min - Krążek w siatce po trafieniu Varttinena, jednak trwa analiza video.
50. min - W swoim stylu z prawego bulika Pasiut i znów wybrzmiał dźwięk trafionego słupka.
49. min - Najechał z krążkiem na bramkę gospodarzy Michalski, jednak górą w zamieszaniu defensywa torunian.
47. min - Wyszedł znów do bardzo dobrej okazji strzeleckiej Larionovs jednak i tym razem krążek nie przeszedł parkanów Kielera.
47. min - Mocno zamknięci torunianie, jednak zdołali wybronić osłabienie.
46. min - Czaruje na lodzie "fińska" formacja katowiczan, jednak zabrakło gościom ostatniego podania.
45. min - Syty na ławce kar.
44. min - Kolejny raz słupek ratuje Michała Kielera!
43. min- Próba kontry gospodarzy, jednak zgubiony pod łyżwą krążek przez Koguta.
42. min - Odpowiedź GKS-u za sprawą strzału Wanackiego.
42. min - Torunianie z mocnym początkiem.
41. min - Początek trzeciej tercji.

40. min - Koniec drugiej tercji spotkania, nie brakuje emocji pomiędzy zawodnikami opuszczającymi taflę.
40. min - Trwa napór na bramkę gospodarzy.
39. min - Świetnie obsłużył Olsson Sokaya jednak zabrakło temu drugiemu zimnej krwi w wykończeniu.
39. min -  Tiainen po raz kolejny sprawdza Kielera, jednak ten pewnie mrozi gumę.
38. min - Zamieszanie pod bramką gości i zdaje się, że po słupku krążek odbija się na bandę.
38. min - Odpowiedź gospodarzy, Larionovs próbował zaskoczyć Kielera nieprzyjemną wrzutką krążka.
37 . min - Dwójkowa akcja Pasiuta i Fraszki otwarła drogę do bramki, lecz zgubiony w rozegraniu krążek.
37. min - Okres mocnego pressingu ze strony GieKSy.
35. min - Spalona akcja przez katowiczan.
34. min - Po wygranym buliku uderzał Chodor, jednak bez problemów radzi sobie z uderzeniem Ekholm Rosen.
32. min - GOOOOL !!!! 1:2 GKS wyprowadza trójkowy atak, który wykańcza Ben Sokay.
32. min - Mocno z dystansu Jaworski po wygranym buliku, ale krązek w łapaczce Kielera.
31. min - GOOOOL! 1:1 Kacper Maciaś z nadgarstka po podaniu Grzegorza Pasiuta wyrównuje wynik.
30. min - Dzieje się pod bramką GieKSy, najpierw  z dystansu próbował Jaworski, chwilę później z bliska Larionovs.
29. min - Wrzucał spod niebieskiej Wanacki, zamrożony krążek.
28. min - Wypadł wprost na krążek wychodzący z boksu Fjodorovs, ale w sytuacji sam na sam genialna interwencja Kielera!!
27. min - Napór na bramkę gospodarzy, ostatecznie po strzale Fraszki zamrożona guma.
26. min - Fjodorovs na ławce kar.
25. min - Wrzucili wyższy bieg mistrzowie Polski w poszukiwaniu bramki wyrównującej.
24. min - Dopadł do zgubionego krążka Igor Smal , jednak zabrakło nieco precyzji w wykończeniu akcji.
23. min - Kolejna świetna rozegrana akcja przez GieKSe i kolejny raz Ekholm Rosen wybornie interweniuje.
22. min - Świetnie skrzydłem rozpoczął Iisakka, przyspieszył akcję do spółki z Hitosato, jednak parkanem zdążył zainterweniować golkiper gości.
21. min - Mocny początek torunian, pracują nad okazją do oddania czystego strzału.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję spotkania w Toruniu.

20. min - KONIEC PIERWSZEJ TERCJI!

19. min - Od zakrystii krążek dociera do Hitosato, lecz jego strzał z bekhendu wprost w bramkarza.

18. min - Dobry strzał z nadgarstka Marklunda i poprzeczka ratuje gospodarzy!
17. min - Indywidualna akcja Sytego, ale w ostatnim momencie przerwał jego popis Wanacki.
15. min - Marklund z najbliższej odległości próbował, lecz krążek nie znalazł drogi do bramki, torunianie w pełnym zestawieniu.
13. min - Tianinen wykluczony na dwie minuty.
12. min - Gościmy w tercji torunian, jednak bez zagrożenia.
11. min - Ożywili się katowiczanie w poszukiwaniu szybkiej odpowiedzi.
10. min - GOOOOL!!!! Mirko Djumic z najbliższej odległości pokonuje Kielera i otwiera wynik meczu.
8. min - Próbował Fjodors, odbija przed siebie Kieler, jednak zabrakło pracy na bramkarzu ze strony gospodarzy.
7. min - Iisakka z kolejną kontrą gości i GieKSa w pełnym zestawieniu.
6. min - Problemy gospodarzy w zamknięciu GieKSy, tymczasem goście z kontrą.
5. min - Varttinen z karą dwóch minut.
5. min - Pomknął "sam na sam" na bramkę Kielera Kogut, będzie wykluczenie
5. min - Drużyny cały czas "badają" swoja dyspozycję, póki co bez klarownych sytuacji.
4. min - Toruń z agreywnym pressingiem, nie pozwala w rozegraniu krążka mistrzom Polski.
3. min - Po wznowieniu krążka w tercji katowiczan z pierwszym strzałem gospodarze, ale odbija do boku Kieler.
2. min - Sporo walki o krążek w pierwszych sekundach.
1. min - Rozpoczynamy spotkanie w Toruniu. W bramkach Ekholm Rosen oraz Kieler.