3:2 Bartłomiej Jeziorski #91 Karny decydujący 65:00
26:28 2 min. Olli-Petteri Viinikainen #39 Trzymanie przeciwnika
29:30 2 min. Radosław Galant #24 Ostrość
29:30 2 min. Jauhienij Kamienieu #9 Ostrość
32:22 2 min. Emil Bagin #76 Opóźnianie gry
39:59 2 min. Alan Łyszczarczyk #88 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:40 2 min. Radosław Nalewajka #22 Wysoko uniesiony kij
53:23 5 min. Jan Jaroměřský #14 Rzucenie na bandę
53:55 2 min. Radosław Nalewajka #22 Ostrość
53:55 2 min. Oskar Jaśkiewicz #96 Atak kijem trzymanym oburącz
56:18 2 min. Bartosz Ciura #6 Przeszkadzanie

Koniec dogrywki.
64. min - Padakin uderzył sprzed bulików. Miarka skutecznie interweniował.
63. min - Jeziorski strzelił wprost w Miarke.
62. min - Kolusz oddał strzał ponad bramką Fucika.
61. min - Rozpoczynamy dogrywkę.

Przerwa.
58. min - Trwa oblężenie bramki tyszan.
57. min - Czas dla JKH.
57. min - Kara dla Ciury.
57. min - Dużo zamieszania pod bramka Fucika. Sędziowie przerywają grę.
55. min - Jaśkiewicz i Nalewajka na ławce kar.
54. min - Jaromersky na ławce kar.

53. min - Zamieszanie pod bramką JKH. Ostatecznie krążek opuszcza tercję gości.
52. min - Spirko oddał strzał z prawego skrzydła, ale Fucik zachował czujność i zatrzymał grę.
51. min - Kolusz strzelił z okolic lewego bulika, ale krążek wylądował po za taflą.
49. min - Wajda posłał niewygodny strzał z linii niebieskiej. Fucik złapał gumę i zamroził grę.
48. min - Padakin uderzył z bekhendu, ale guma ominęła bramkę gości.
47. min - Bizacki oddał strzał po indywidualnej akcji, lecz wprost w Miarkę.
46. min - Jaśkiewicz podał niecelnie do Łyszczarczyka i tyszanie muszą ponownie zakładać zamek w tercji rywali.
45. min - R. Nalewajka na ławce kar.
44. min - Jeziorski strzelił z ostrego kąta. Miarka złapał krążek i zmroził grę.
43. min - Kaskinen wprowadził tyszan do tercji gośći.
42. min - Rajamaki odgrywał do Arraka na linie niebieską, lecz nie przyjął tego podania. JKH musi wyjechać z tercji rywali i ponownie konstruować atak.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję.

Przerwa.
40. min - Kara dla Łyszczarczyka.
39. min - Jaśkiewicz dobrze zagrał w obronie i zatrzymał atak JKH.
38. min - Galant zgubił krążek w neutralnej tercji. Rajamaki od razu pognał z kontrą na bramkę Fucika.
37. min - Korenczuk strzelił sprzed bulików, ale guma poszybowała po za taflę.
36. min - Tyszanie szczelnie założyli zamek w tercji rywali, lecz nie umieją oddać strzału.
35. min - GOOL! Padakin uderzył gumę ze strefy pomiędzy bulikowej pewnie pokonując Miarkę.
33. min - Kara dla Bagina.
32. min - GOOL! Jarosz posłał mocny strzał pod poprzeczkę i zdobył drugą bramkę dla swojej drużyny.
30. min - Bójka pomiędzy Galantem a Kamienieu.
29. min - Goście grają w pełnym zestawieniu.
28. min - Rac strzelił z najbliższej odległości do bramki gości. Miarka skutecznie obronił ten strzał.
27. min - Viinikainen na ławce kar.
26. min - Rac oddał strzał spod linii niebieskiej, ale tym uderzeniem trafił w R. Nalewajkę.
25. min - Paś nagrywał przed tyską bramkę, lecz nikt nie przyjął tego podania.
24. min - Urbanowicz uderzył z ostrego kąta. Krążek ominął bramkę Fucika.
23. min - Mroczkowski sam popędził na bramke rywali, ale obrońcy JKH zdołali go powstrzymać.
22. min - Martiska posłał niewygodny strzał spod linii niebieskiej. Fucik pozostał czujny na posterunku i obronił to uderzenie.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Przerwa.
19. min - Trwa oblężenie bramki JKH. Tyszanie oddają grad strzałów.
17. min - GOOL! Pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył Korenczuk. Zachował zimną krew pod bramką Miarki i posłał krążek do siatki.
17. min - Trwa wideo weryfikacja bramki dla tyszan.
16. min - GOOL! Wynik spotkania otwarł Dominik Paś. Posłał mocny strzał po lodzie, który zaskoczył tyskiego bramkarza.
15. min - Mamy dużo strać pod bandą. Obie drużyny reprezentują twardą grę.
14. min - Jaromersky dobrze się ustawił i przerwał szarże Rajamakiego na tyską bramkę.
13. min - Padakin skutecznie zagrał w obronie i tyszanie wyprowadzają kolejny atak.
12. min - Kolejna sprzeczka pomiędzy Pociechą a Bernhardsem. Obaj Panowie udali się do swoich boksów.
11. min - Pelaczyk mocno zaatakował Bryka. Sędziowie nie dopatrzyli się tam przewinienia.
9. min - Freidenfelds oddał potężny strzał sprzed bulików. Fucik złapał gumę i zamroził grę.
8. min - Obie ekipy wyprowadzają liczne kontry. Tempo meczu jest bardzo szybkie.
7. min - Arrak posłał strzał spod bandy. Tyski bramkarz interweniował parkanem.
6. min - Ponownie R. Nalewajka uderzył z okolic bulików. Krążek wylądował po za tyskim lodowiskiem.
5. min - Pelaczyk oddał strzał zza zakrystii, lecz wprost w Fucika.
4. min - Ciura pociągnął z nadgarstka spod linii niebieskiej. Bramkarz gości zbił gumę w stronę bandy.
3. min - R. Nalewajka dobrze popracował w tercji środkowej i wywalczył krążek od tyskich obrońców.
2. min - Pociecha oddał mocny strzał z linii niebieskiej, lecz guma poszybowała nad bramka Miarki.
1. min - Rozpoczynamy zmagania w Tychach. W bramkach Fucik i Miarka.

#96 Oskar Jaśkiewicz LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Pawło Padakin LS 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha PO 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#92 Maciej Urbanowicz LS 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#39 Olli-Petteri Viinikainen LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0