3:1 Sam Marklund #20 ( Aleksi Varttinen #71, John Murray #31 ) +/-
00:23 2 min. Conor MacEachern #44 Spowodowanie upadku przeciwnika
04:13 2 min. Ben Sokay #59 Wysoko uniesiony kij
31:49 2 min. Alexander Monteleone #16 Atak kolanem
43:47 2 min. Bartosz Fraszko #10 Uderzanie kijem
54:19 2 min. Hampus Olsson #95 Przeszkadzanie
54:46 2 min. Grzegorz Pasiut #18 Atak łokciem
58:40 2 min. Alexander Monteleone #16 Uderzanie kijem

KONIEC SPOTKANIA !

60. min - Katowiczanie przy krążku, rozgrywają przewagę.

59. min - Monteleone z karą dwóch minut.
57. min - GOOOOL!! 3:1 GKS przetrwał podwójne osłabienie i za sprawą Sama Marklunda zdobywa trzecią bramkę
57. min - Katowiczanie w czterech.
56. min - Czas dla drużyny Sanoka.
56. min - Katowiczanie wyrzucają gumę i kradną sekundy.

55. min - 3/5 Na ławce kar Grzegorz Pasiut.55. min- Nie zbiera się z tafli lodu mocno potraktowany przy bandzie Luusuaniemi.
55. min - Olsson na ławce kar.
54 min - GieKSa zamyka, uderza na bramkę, jednak bez skutku w postaci bramki.

53. min - Świetnie wyszedł Hitosato, jednak przy wykończeniu akcji zabrakło już skuteczności.
52. min - GieKSa próbuje kolejnego zamknięcia przeciwnika, mecz nabiera tempa.
51. min - Dobra okazja przed Tamminenem, jednak strzał minimalnie obok bramki Murraya.
50. min - Pierwsza odpowiedź GKS-u Katowice na straconą bramkę. Gościmy w tercji sanoczan.
48. min - Goście wyraźnie ożywieni zdobytą bramką, próbują ruszyć za pierwszym wyprowadzonym ciosem.
47. min - GOOOOL! 2:1! Kontaktowe trafienie sanoczan. Strzelcem Szymon Fus.
46. min - Katowiczanie w pełnym zestawieniu, sanoczanie podczas przewagi bez zagrożenia bramce Murraya.
44. min - Bartosz Fraszko na ławce kar przez najbliższe dwie minuty.
44. min- Zamieszanie pod bramką Murraya, zawodnicy próbowali indywidualnych wyjaśnien, jednak szybko do akcji wkraczają sędziowie.

42. min - Pierwsza okazja przed Koponenem, jednak bez problemów radzi sobie ze strzałem Tamminen.
41. min - Za nami pierwszy bulik trzeciej odsłony!

40. min - Koniec drugiej odsłony gry.
39. min - Do bezpańskiego  krążka w środkowej tercji dopadł Tamminen, który wyszedł sam na sam z Murrayem, jednak nie zdołał zaskoczyć bramkarza.
38. min - Obraz gry nie ulega zmianie, o wydarzeniach na lodzie w głównej mierze decydują gospodarze, którzy regulują tempo.
37. min - Kruczek długim podaniem wyszukał Pasiuta, jednak ten nie zdołał "zgasić" krążka na kiju.
36. min - Sporo walki o krążek.
35. min - Przerwa na zamrożenie bramki Tamminena, na lodzie obsługa techniczna.
34. min - Dobrą pozycję wypracował sobie Pasiut, jednak jego strzał ląduje w łapaczce Tamminena, goście w pełnym zestawieniu.
33. min - Sanoczanie zdołali wyłuskać gumę z własnej tercji i ukraść sekundy z osłabienia.
32. min - Monteleone na ławce kar.
31. min - GOOOOL!!!! 2:O Olsson podwyższa prowadzenie gospodarzy.
29. min - Mecz w dalszym ciągu utrzymywany na zasadach dyktowanych przez GieKSe.
28. min - Mocno z dystansu uderzał Pasiut, lecz mający dobrą widoczność Tamminen zatrzymuje strzał w raku.
27. min - Sanoczanie próbują swoich szans, lecz ciężko im dzisiaj dyskutować z argumentami defensywy GieKSy.
26. min - Długim podaniem próbował otworzyć drogę do bramki aktywny dzisiaj Maceanerch, skończyło się uwolnieniem.
26. min - Koponen przypomniał o swoim dobrym uderzeniu, próbując spod niebieskiej... guma zamrożona przez bramkarza.
24. min - Po szybkiej akcji GKS-u do krążka przed bramką Tamminena dopadł Michalski, jednak uderzył wprost w fińskiego golkipera.
23. min - Dobry strzał spod niebieskiej Maceacherna, jednak Murray bezpiecznie odbija do boku.
22. min - Przy krążku zawodnicy GKS-u , którzy starają się odpowiedzialnie budować atak.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercje spotkania.

20. min - Koniec pierwszej tercji spotkania.
19. min - GOOOOL!!!! 1:0 Ataki gospodarzy dały w końcu skutek bramkowy! Na listę strzelców wpisuję się Olli Iisakka.
19. min - Ciągła praca mistrzów Polski w tercji gości. Brakuje jednak dokładności w wykreowaniu czystych pozycji strzeleckich.
18. min - Chwila oddechu na wymianę formacji z obu stron.
17. min - Sanok zamknięty po raz kolejny przez GieKSe we własnej tercji. Swoją okazje mieli Fraszko oraz IIsakka.
15. min - Po przejęciu krążka sanoczanie próbują momentalnie wyprowadzać ataki, lecz ciężko przebić im się przesz syki obronne GieKSy.
14. min - Wanacki " z wąsów" lecz odbija do boku Tamminen.
13. min - Okres gry walki o krążek, żadna ze stron bez okazji.
12. min - Próbował Fraszko, lecz niecelnie.
9. min - Akcja wraca pod bramkę gości, jednak mistrzowie Polski nie potrafią wypracować dogodnej sytuacji strzeleckiej
8. min - Sanoczanie wyprowadzają groźny atak, próbował z bliska Tamminen, lecz dobrze ustawiony Murray odbija krążęk.
8. min - Wrzucał krążek spod prawego bulika Florczak, mrozi Murray.
7. min - Katowice w pełnym zestawieniu.
6. min - Próbował Maceanerch, odbija parkanami Murray
5. min - Mateusz  Michalski bliski zdobycia bramki w osłabieniu, przed samą bramką sanoczan stracił jednak panowanie nad wyprowadzanym krążkiem.
5. min - Sokay na ławce kar.
5. min - Sanoczanie pod ścianą, trwa napór gospodarzy. Goście zamknięci we własnej tercji.
4. min - Przed świetną okazją Kovalchuk, jednak z bliskiej odległośći nie zdołał ukierunkować strzału.
3. min - Pełne formacje na lodzie.
2. min - Przed pierwszą szansą Olsson, góra Tamminen.
1. min - Dwie minuty kary dla Maceanercha.
1. min - Pierwsza próba Delamasa, krążek poza lodowiskiem.
1. min - Rozpoczynamy spotkane w Katowicach! W bramkach Tamminen oraz Murray.

#31 Filip Świderski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Kristian Tamminen B 3 3.00 36 10 15 11 0 0 91.67 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#55 Aku Alho PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Krzysztof Bukowski LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0