12:25 2 min. Lukáš Motloch #19 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:26 2 min. Olaf Bizacki #12 Rzucenie na bandę
16:20 2 min. Bartłomiej Jeziorski #91 Zahaczenie
24:15 2 min. Jakub Žůrek #23 Przeszkadzanie
26:43 2 min. Martin Kasperlík #82 Uderzanie kijem
34:22 2 min. Oskar Jaśkiewicz #96 Wysoko uniesiony kij
39:22 2 min. Jan Jaroměřský #14 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:58 2 min. Bartosz Ciura #6 Rzucenie na bandę
55:08 2 min. Jan Jaroměřský #14 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:22 2 min. Radosław Sawicki #13 Zahaczenie
58:55 2 min. Daniel Krenželok #29 Przeszkadzanie

- Koniec. GKS zwycięża 4:2.
- 60.min - Mroczkowski z bliska z backhandu, nieskutecznie.
- 59.min - Wykluczenie dla Krenzeloka.
- 59.min - GOOL! Jeziorski z własnej tercji trafia do pustej.

- 58.min - Krakowianie z wycofanym bramkarzem.
- 58. min - próba nagrania Krezenloka, nieskuteczna. W międzyczasie Rudolf Rohacek bierze czas.
- 58. min - Obie formacje w pełnym zestawieniu.
- 57.min - Groźna próba jednego z krakowian, ale guma mija słupek.
- 57. min - Nieprzyjemny strzał Żurka, ale skaczący po lodzie krążek chwyta Fucik.
- 56. min - 4 na 4. 2 minuty kary dla Sawickiego.
- 55.min - Jaromersky w boksie kar.

- 54. min - Bezwiński wprowadził krążek pod przeciwną bramkę, ale gdy zdawało się, że jest dogodnej okazji, przeszkodził mu defensor.
- 53. min - Jaromersky groźnie z niebieskiej, broni golkiper.
- Do końcowej syreny coraz mniej czasu, a obie drużyny dalej toczą między sobą wyrównany bój. Raz w ataku Cracovia, raz GKS.
- 48. min - Rac z prawego bulika w dogodnej sytuacji, odbija Krasanovsky.
- 45.min - Gospodarze ponownie nieskuteczni w przewadze.
- 43. min - kara dla Ciury.
- 42.min - GKS w pełnym zestawieniu, w międzyczasie strzał Raski.
- 41.min - Po zamrożeniu krążka przez Fucika nerwowo pod bramką, moment szarpaniny między zawodnikami.
- 41. min - Sawicki po rajdzie, wysoko nad bramką.

- Koniec II Tercji. Za chwilę rozpocznie się trzecia.
- 40.min - Jaromersky wykluczony na dwie minuty.

- 39.min - Groźnie z niebieskiej Motloch, krążek minimalnie mija słupek.
- 38.min - Krezenlok wstrzelenie z niebieskiej, odbija bramkarz.
- Gra wznowiona. Zespoły dokończą II tercję i bezzwłocznie rozpoczną trzecią.
- Z racji tego, że naprawa potrwa kilka minut, sędziowie postanowili przedwcześnie zakończyć II tercję.
- 36. min - Chwila przerwy w grze, bramka po stronie GKS musi zostać umocowana.
- 34. min - Grający w przewadze gospodarze, dwukrotnie stwarzają zamieszanie pod bramką Fucika, lecz żadne z nich nie kończy się golem.
- 34. min - Jaśkiewicz z karą 2 minut.
- 34. min - Świetny rajd Berlinga, który minął kilku obrońców rywala, stanął oko w oko z bramkarzem, ale ostatecznie nie zdołał wpisać się na listę strzelców
- 32. min - Próba "Pasów" z lewej flanki, w kij Fucika.
- 31.min - Mroczkowski groźny strzał z lewej strony, w parkany Krasanovskiego.
- Po okresie "burzy i naporu" chwila oddechu, oba zespoły próbują konstruować ofensywne akcje.
- 28. min - Gospodarze w pełnym zastawieniu, zaraz po tym próba jednego z krakowskich graczy, Fucik na posterunku.
- 27. min - Zamieszanie pod bramką Cracovii, kijem gumę wybija Krasanovsky.
- 27. min - Kara dla "Pasów", wykluczony Kasperlik
- 25. min - GOOL! Tychy wykorzystują przewagę, i to w jakim stylu. Nie niepokojony przez nikogo Mroczkowski przez chwilę szukał dogodnego miejsca do strzału i ostatecznie, z prawego bulika, przymierzył w samo okienko.
- 24. min - GKS w przewadze, kara dla Żurka
- 23. min - GOOL! Rozwiązał się przy Siedleckiego worek z bramkami. Po strzale Lundgrena z lewej strony i interwencji Fucika do bezpańskiego krążka w polu bramkowym dopadł Sawicki i, uprzedzając bramkarza, umieścił gumę w siatce.
- 22.min - GOOL! Nie za długo gospodarze nacieszyli się prowadzeniem, z okolic prawego bulika celny strzał oddał Illia Korenchuk, zaskakując Filipa Krasanovskiego.
- 21.min - GOOL! Ależ początek "Pasów"! Raska nagrywa krążek Jeżkowi, a ten, z bliskiej odległości, wyrównuje.

- Początek II tercji.

- Koniec I tercji. Po pierwszej odsłonie tyszanie lepsi o jedną bramkę.
- 19.min - Oba zespoły w pełnym zestawieniu.
- 19.min - Younan dwa groźne strzały z niebieskiej, broni tyski golkiper.
- 18.min - Groźny strzał Raski, prosto w łapaczkę Fucika. W  międzyczasie Bizacki opuszcza ławkę kar.
- 18.min - Strzał Jeżka z paru metrów, potem zamieszanie pod bramką. GKS z opresji wychodzi jednak obronną ręką.
- 17.min - "Pasy" w podwójnej przewadze, najpierw w boksie kar ląduje Bizacki, a chwilę później Jeziorski.
- 17.min - Ależ było blisko, Krezenlok o krok do wyrównania, ale po jego uderzeniu guma obija słupek.
- 16.min - Po stracie na lewej części lodowiska jeden z zawodników gospodarzy wyjeżdża sam na sam z bramkarzem, ale nie wykorzystuje dogodnej okazji.
- 15. min - Pierwsza gra w przewadze Tyszan bez powodzenia, oba zespoły w pełnym zestawieniu.
- 13.min - Motloch na ławce kar za spowodowanie upadku przeciwnika.
- 11. min - Po dłuższym okresie przerwy w końcu ofensywna akcja. Podwójna próba GKS Tychy, dwa strzały z kilku metrów, ale oba zakończone niepowodzeniem.
- 7.min - GOOL! Alan Łyszczarczyk po zamieszaniu przejmuje krążek między bulikami i precyzyjnym strzałem posyła go do siatki.
- 6.min - Świetna okazja Bezwińskiego, pomknął z prawej strony na bramkę, znalazł się w niewielkiej odległości od bramkarza, ale nie zdołał trafić do siatki.
- 4. min - Cracovia próba kontrataku, strzał z lewej flanki, Fucik mrozi krążek.
- 3.min - Po wznowieniu kąśliwe uderzenie Korenchuka, broni Krasanovsky.
- 2. min - Krezenlok z niebieskiej, ponownie odbija Fucik.
- 1. min - Pierwsza szansa dla "Pasów", po strzale z lewego bulika broni bramkarz.

#30 Łukasz Hebda B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#73 Filip Krasanovský B 3 3.04 22 7 8 7 0 0 86.36 59:11 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0