05:40 2 min. Sam Marklund #20 Zahaczenie
14:05 2 min. Jakub Wanacki #5 Atak kijem trzymanym oburącz
26:02 2 min. Shigeki Hitosato #91 Atak kijem trzymanym oburącz
35:03 2 min. Ryan Cook #27 Trzymanie przeciwnika
38:47 2 min. Joona Monto #81 Atak kijem trzymanym oburącz
42:50 2 min. Michał Jaracz #12 Przeszkadzanie
47:56 2 min. Vratislav Kunst #5 Uderzanie kijem
49:57 2 min. Daniel Krenželok #94 Rzucenie na bandę
53:49 2 min. Hampus Olsson #95 Uderzanie kijem
53:49 2 min. Olli Iisakka #51 Ostrość
53:49 2 min. Daniel Krenželok #94 Ostrość

Koniec spotkania!

60. min - Cracovia jeszcze w tercji gospodarzy, ale bez realnego zagrożenia bramce.
59. min - GOOOOL! 4:1 Ben Sokay wpisuję się na listę strzelców.
57. min - Cracovia próbuje szukać bramki kontaktowej.
55. min - Przenosimy się tym razem pod bramkę Murraya, gdzie walka o gumę przenosi się do parteru.
54. min Gorąco w Katowicach, po strzale Sokaya, zamieszanie pod bramką. Do gardeł skoczyli sobie Krenzelok i Sokay, lecz momentalnie rozdzielili arbitrzy.
52. min. - GOOOOL!!!! 3:1 Grzegorz Pasiut po podaniu Bartosza Fraszki podwyższa prowadzenie katowiczan.
51. min GOOOOOOL!!!!! 2:1 Gospodarze za sprawą Alexi Varttinena, który zdecydował się na uderzenie spod niebieskiej linii wychodzą na prowadzenie.
51. min - Gospodarze pracują mocno na bramkarzu gości, jednak Pasy wychodzą z opresji, wznowienie na buliku.
50. min - Daniel Krenzelok z karą dwóch minut.
50 min - Dzieje się na tafli, zawodnik gospodarzy opuszcza lód trzymając się za twarz, jednak sędziowie bez sygnalizacji kary. Trybuny wybuchły.
49. min - Kunst na ławce kar.
48. min - Niesygnalizowany strzał Sokaya, guma zamrożona.
46. min - Guma wędruje spod bramki, do bramki. Okres dobrego tempa meczu.
45. min - Potężnie spod niebieskiej Vartinen, ale mrozi bramkarz Pasów.
44. min - Ależ okazja gospodarzy! Sam Marklund wypracował sobie pozycję przed bramką Krasanovskiego, jednak z bliskiej odległości uderza w bramkarza gości.
43. min Michał Jaracz z karą dwóch minut.
43. min - GOOOOL! 1:1 Błyskawiczna odpowiedź GieKSy. Strzelcem bramki Igor Smal
42. min - GOOOOOL! 0:1 Cracovia obejmuje prowadzenie za sprawą bramki Adama Raski

42. min - Szybko skrzydłem wyprowad
41. min - Drużyny w pełnym zestawieniu na lodzie .
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję, gospodarze jeszcze przez 45 sekund w osłabieniu.
40. min - Katowiczanie wytrzymują napór Pasów, wybrzmiewa syrena.
39. min - Na ławce kar Joona Monto.
38. min - Ależ huknął spod niebieskiej Jakub Zurek! Murray intuicyjnie parkanami odbija gumę do boku. Zdecydowanie najlepiej rozegrana przewaga przez gości.
38. min - Z prawego bulika uderza potężnie Krenzelok, ale wprost w Murraya, który mrozi gumę.
37. min - Dużo zamieszania pod bramką katowiczan, ale mrozi Murray.
36. min - Ryan Cook następne dwie minuty spędzi na ławce kar.
35. min - Sam Marklund pokazuje próbkę swojej siły utrzymując się przy krążku, jednak bez dogodnej sytuacji dla drużyny.
34. min - Problem z zamrożeniem bramki strzeżonej przez Krasanovskiego, do akcji wkracza obsługa techniczna.
34. min - Wygrany bulik przez GieKSę, próbował Koponen spod niebieskiej, lecz brakowało celności.
33. min -Pasy wrzuciły wyższy bieg, coraz szybciej kręci się karuzela w tercji gospodarzy.
31. min - Szybka akcja skrzydłem Cracovii i w bardzo dobrej sytuacji Latal, któremu nie udaje się zaskoczyć Murraya.
30. min - Dzisiaj w Katowicach żadna ze stron nie odpuszcza twardej walki, nabiera spotkanie rumieńców , okres lepszej gry gości.
29. min - Spore dzieje się pod bramką Murraya, aktywny Krenzelok próbował przy krótkim słupku, po kotłowaninie krążek wylądował na bramce katowiczan, lecz gospodarze wychodzą obronna ręką.
28. min - Próbował Vildumetz z prawego bulika, Murray odbija i krążek poza lodowiskiem.
27. min - Na ławce kar Hitosato.
26. min - GieKSa przyspiesza, mrozi Krasanovsky po strzale Pasiuta.
24. min - Trzeszczą bandy w Satelicie, zagęszczona środkowa strefa lodowiska. Walka nie ustępuje
23. min - Trwa wzajemna walka o gumę. Brakuje dokładności w rozegraniu przez obie ekipy.
22. min - Szybka próba zaskoczenia Murraya przez Martina Latala i błyskawiczna odpowiedź Bartosza Fraszki w podobnym stylu.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję !

Koniec pierwszej tercji.
19. min - W znakomitej sytuacji po podaniu Pasiuta znalazł się Mateusz Bepierszcz, lecz przytomnie interweniował Krasanovsky.
19. min - W dobrej sytuacji znalazł się Monto, lecz "przeciągnął" strzał z nadgarstka poza światło bramki.
18. min - Grające w pełnych formacjach drużyny.
17. min - Spod niebieskiej próbował Motloch, mrozi Murray.
16. min - Cracovia nie znajduje pomysłu  na rozegranie przewagi.
15. min - Na dwie minuty kary odesłany Jakub Wanacki.
13. min - Cracovia próbuję zamykać GKS w swojej tercji, katowiczanie przechwytując krążek momentalnie dążą do wyprowadzenia kontry.
12. min - Żadnej ze stron nie udaje się dłużej utrzymać przy krążku
11. min - Gościmy w tercji katowiczan.
10. min - Próbują odpowiedzieć goście, lecz palą rozegranie akcji.
8. min - Niesamowite zamieszanie pod bramką Cracovii, lecz mrozi Krasanovsky.
7. min - Rozgrywająca krążek Cracovia popełnia błąd, lecz Pasiutowi brakuje zimnej krwi w wykończeniu szybkiej kontry.

6 min. - Marklund na ławce kar.
6. min - Pod bramkę Cracovii dostał się Hitosato, ale obrona wyjaśnia sytuację.
5. min - Goście próbowali odpowiedzieć kontrą.
5. min - GieKSa coraz śmielsza w poczynaniach ofensywnych, próbował szczęścia spod niebieskiej Delmas.
4. min - Z prawego koła bulikowego próbował Pasiut, krążek poza lodowiskiem.
3. min - Katowiczanie próbują zamykać gości w tercji.
2. min - Trwa badanie sił z obu stron.
1. min - Rozpoczynamy spotkanie w Katowicach ! W bramkach Murray oraz Krasanovsky.

#30 Łukasz Hebda B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#73 Filip Krasanovský B 4 4.00 26 11 5 10 0 0 84.62 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0