01:40 2 min. Bartosz Florczak #5 Atak kijem trzymanym oburącz
04:22 2 min. Aatu Luusuaniemi #4 Atak kijem trzymanym oburącz
05:59 2 min. Conor MacEachern #44 Ostrość
19:31 2 min. Saku Kivinen #23 Rzucenie na bandę
23:26 2 min. Damian Ginda #97 Atak kijem trzymanym oburącz
27:53 5 min. Olli Valtola #72 Atak w okolice głowy lub szyi
27:53 20 min. Olli Valtola #72 Kara meczu
42:05 2 min. Jakub Najsarek #58 Atak kijem trzymanym oburącz
47:42 2 min. Szymon Dobosz #9 Uderzanie kijem

Koniec spotkania.
60. min - Karny dla Zagłębia!! Nahunko będzie strzelać, jednak chybił bramki.
60. min - Mocny strzał Krawczyka broni Świderski.
59. min- Ostatkiem sił sanoczanie neutralizują kolejne próby sosnowiczan.
58. min - Krężołek w sytuacji sam na sam, jednak tym razem lepszy Świderski.
57. min - GOOOOLLL!!!! kozłowski dobija strzał Bernackiego do pustaka i mamy 5:2.
56. min - Lindgren stempluje słupek sanockiej bramki!

55. min - Bez pardonu potraktowany Szturc przed bramką rywali.
54. min- Kozłowski w dobrej sytuacji, ale zablokowany.
53. min - Lindgren teraz zagrał trochę pod publiczkę przez co stracił gumę.
52. min - Po strzale Szturca przenosi krążek nad bramkę golkiper gości.
51. min - Otworzyli się sanoczanie, co starają się wykorzystać rywale, ale ratuje zespół Świderski.
50. min -  Uwolnienie sosnowiczan, wznowienie przed bramką Spesnego.
49. min - GOOOOLLL!!! Krężołek fenomenalnym strzałem z woleja zaskakuje Tamminena i mamy 4:2, dodatkowo sanoczanie zmieniają obsadę bramki.
48. min - Ciężkie czasy dla sanoczan, wykluczony teraz Dobosz za uderzanie.
48. min - GOOOLLL!!! indywidualnie krężołek po dwójkowej akcji z tyczyńskim pakuje krążek do bramki.

47. min - Krężołek za bramką sanoczan i znów bramka ruszona.
46. min - Kozłowski próbował minąc rywali, jednak nieskutecznie.
45. min - Tamminen ryzykownie za bramką, ale pomagają mu jego defensorzy.
44. min - Już sanoczanie w komplecie ale gospodarze chcą iść za ciosem.
43. min - GOOOOLLL!!! Nahunko wyrównuje stan rywalizacji niesygnalizowanym strzałem.
43. min - Tyczyński, do Szturca, ten powstrzymywany nieprzepisowo przez  Najsarka.

43. min - Bucenko ze środka, pewnie Tamminen.
42. min - Sosnowiczanie w natarciu, niecelnie jednak Krężołek.
41. min - Gramy, pora na ostatnią tercję spotkania.

40. min - Bukowski chciał wykorzystać błąd sosnowiczan, jednak skutecznie zatrzymany.
39. min - Tyczyński oddał gumę do Charvata, który za długo zwlekał i jego strzał został zablokowany.
38. min - Po stracie Salo z kontrą ruszyli goście i zmuszony do wysiłku Spesny.
37. min - Uwolnienie sanoczan, wracamy pod bramkę Taminnena.
36. min - Gospodarze starają się otrząsnąć i kombinują teraz za bramkę Taminnen.
35. min - Mrozi gumę Spesny i daję chwilę oddechu nieco pogubionej defensywie sosnowiczan.
33. min - Sosnowiczanie w końcu w komplecie.
32. min - GOOOOLLL!!! - Błyskawicznie odwracają losy meczu sanoczanie, tym razem Lindberg zaskoczył Spesnego.
31. min - GOOOLLL!!!!- Doprowadzają do wyrównania gością za sprawą Viitanena, który najlepiej odnalazł się przed bramką gospodarzy.

30. min - Nahunko w wypadzie w kontrze, nie oddawał jednka strzału, tylko kupił trochę cennego czasu.
29. min -  Nie stwarzają zagrożenia goście, sosnowiczanie wybijają krążek.
28. min - Na lodzie teraz nosze i wynoszony Damian Ginda w kołnierzu do karetki, a Valtola dostaje karę meczu, więc długa przewaga sanoczan.
28. min - Ostre wejście Valtoli kończy się karą, a dodatkowo poważnie wyglądającą kontuzją jednego z sanoczan.
27. min - GOOOOL!!! Tyczyński wykorzystuje dobre podanie od Szturca i między parkanami umieszcza krążek w siatce.
25. min - Sosnowiczanie w ataku, jednak czujnie Tamminen.
24. min - Obustronne wykluczenie dla gospodarzy i gości. Z Zagłębia Charvat a z zespołu gości Ginda.
24. min - Sienkiewicz w okolicy bramki rywali, jednak szybko zabrali mu krążek defensorzy Zagłębia.
23. min - Wybronili się sanoczanie i już grają w komplecie.
22. min - Tyczyński starał się zaskoczyć Taminnena, jednak jego strzał niecelny.
21. min - Obie drużyny już na tafli, zaczynamy drugą odsłonę. Goście zaczynają w osłabieniu.

Koniec I tercji. Strzały po pierwszej tercji 16-10.
20. min - Na koniec jeszcze zbyt ostro zagrał Kivinen i odesłany na dwie minuty odpoczynku.
20. min - Przedzierał się Tyczyński ale wzięty w kleszcze przez kilku zawodników Sanoka.
19. min - Bliski szczęścia Vitanen, jednak znów bardzo czujny sosnowiecki golkiper.
18. min - Powstrzymywana teraz pierwsza formacja gospodarzy na niebieskiej.
17. min - W kontrze goście, uderzał Dobosz, ale wprost w Spesnego.
15. min - Dwójkowo sosnowiczanie, niecelne podanie jednak Valtoli marnuje szansę.
14. min - Indywidualnie Szturc, jednak minimalnie chybił.
13. min - Kotłuje się raz po raz pod bramką Tamminena, jednak nie potrafią gospodarze póki co znaleźć recepty na bramkarza gości.
12. min - Po zamrożeniu gumy przez Spesnego dużo przepychanek pod bramką golkipera gospodarzy.
12. min - Piękna kontra sanoczan, strzelał Kivinen, ale górą Spesny.
11. min - Szturc kilkukrotnie próbował przebić się przez parkany Tamminena, jednak bez skutku.
10. min - Sprytnie zawodnicy gości, strzelał Filipek ale radzi sobie z tą próbą Spesny.
9. min - Nie wykorzystali gospodarze żadnej ze swoich przewag.
8. min - Już jeden z sanockich zawodników na lodzie, trwa przewaga sosnowiczan, jednak świetnie Tamminen spisuje się między słupkami.
7. min - Kolejna kara dla gości, kompletnie zagubieni sanocznie, sosnowiczanie zagrają przez 20 sekund przewagę 5 na 3.
7. min -Bombardują raz po raz sosnowiczanie sanocką bramkę.
6. min- Znów poruszona sanocka bramka podczas gry Zagłębia w przewadze.
5. min - Kolejne wykluczenie dla sanoczan, tym razem Luisuaniemi.
5. min- Po raz pierwszy w ofensywie goście, czujność golkipera gospodarzy testował Filipek.
4. min - Goście z Sanoka w komplecie.
4. min - Poruszona sanocka bramka po strzale Bernackiego.
3. min - Uderzenie Szturca nad bramką.
2. min- Kara dla gości, Florczak odesłany na ławkę kar.
2. min - Po wrzutce Lindgrena trwa walka o krążek za bramką Tamminena.
1. min - Zaczynamy, gospodarze przy krążku.

Dzień dobry Państwu. Witamy ze "Stadionu Zimowego" w Sosnowcu. Już za kilka chwil rozpoczniemy spotkanie 4. kolejki THL, w którym Zagłębie Sosnowiec podejmie ekipę Marmy Ciarko STS-u Sanok. Na relację "minuta po minucie" zaprasza Kamil Przegendza.

#8 Riley Stadel LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Mikołaj Szczepkowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#69 Roman Szturc LS 0 3 2 1 3 2 0 0 0 0 0 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#15 Damian Tyczyński ŚR 1 2 2 0 3 2 0 0 0 0 1 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#72 Olli Valtola ŚR 0 0 0 0 0 0 25 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Marma Ciarko STS Sanok
#31 Filip Świderski B 1 5.23 10 0 0 10 0 0 90.00 11:28 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#90 Kristian Tamminen B 4 4.95 29 16 6 7 0 0 86.21 48:32 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#55 Aku Alho PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Krzysztof Bukowski LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Johan Ceder ŚR 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0