3:2 Ben Sokay #59 Karny decydujący 65:00
07:50 2 min. Jakub Wanacki #5 Zahaczenie
09:17 2 min. Santeri Koponen #8 Atak kijem trzymanym oburącz
12:24 2 min. Jan Jaroměřský #14 Natarcie
18:31 2 min. Oskar Jaśkiewicz #96 Przeszkadzanie
21:11 2 min. Grzegorz Pasiut #18 Zahaczenie
28:28 2 min. Radosław Galant #24 Wysoko uniesiony kij
38:20 2 min. Jan Jaroměřský #14 Atak kijem trzymanym oburącz
39:28 2 min. Christian Mroczkowski #9 Atak kijem trzymanym oburącz
44:38 2 min. Alan Łyszczarczyk #88 Uderzanie kijem
45:59 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Igor Smal #48 Nadmierna liczba graczy na lodzie
57:56 2 min. Pawło Padakin #21 Atak kijem trzymanym oburącz
57:56 2 min. Grzegorz Pasiut #18 Wymuszanie kary (symulowanie)

Koniec dogrywki, czeka nas seria rzutów karnych.

65. min - Na koniec dogrywki krążek przejął Sokay, wychodząc we dwójkę z Bartoszem Fraszko, nie zdołali znaleźć sposobu na Tomasza Fucika.
65. min - Łyszczarczyk w posiadaniu krążka, lecz brak pomysłu na wejście w tercję przeciwnika.
64. min - Fraszko w dobrej sytuacji, lecz nie zdołał zaskoczyć Fucika.
64. min - Indywidualna akcja Łyszczarczyka.
63. min - Strzela Olsson, mrozi Fucik.
61. min - Krążek w posiadaniu gospodarzy.
61. min - Rozpoczynamy dogrywkę!

60. min - Zdaniem arbitrów bramka zdobyta prawidłowo.
60. min - Weryfikacja zdobytej bramki- do końca spotkania 17 sekund.
60. min-  GOOOOL! Zamieszanie pod bramką Murraya i krążek ostatecznie ląduje w siatce.
60. min - GKS Tychy wycofuje bramkarza.
60. min - Czas dla drużyny gości.
58. min - Okres gry, kiedy przy krążku więcej pozostają gośćie, wciąż jednak bez realnego zagrożenia bramce Murraya.
57. min - Krążek we własnej tercji przejął Sokay, wyprowadził go do tercji rywala, jednak zabrakło pomysłu i miejsca na wykończenie akcji.
56. min - Tyszanie próbują przyspieszać rozegranie, jednak nie wiążę się to z zagrożeniem dla katowickiej bramki
54. min - Twarda gra w defensywie nie pozwala na rozwinięcie skrzydeł w ofensywie żadnej ze stron.
53. min - Prawym skrzydłem indywidualnie Hitosato, mrozi Fucik.
52. min - Goście starają się przejść do odrobienia straty, lecz nie mają pomysłu na solidną dzisiaj defensywę GieKSy.
51. min - Próba zbudowania akcji przez tyszan zakończona spalonym.
50. min - Próbują Katowice, lecz goście twardo w defensywie.
47. min - Zamieszanie pod bramką Murraya, ale ostatecznie krążek zamrożony.
46. min - Kara techniczna nałożona na GKS Katowice, za zbyt duża ilość graczy na lodzie, odsiaduje Igor Smal
46. min - Katowiczanie w natarciu na bramkę Fucika.
45. min - Łyszczarczyk na ławce kar.
43. min - Aktywnie w tercji gospodarzy Olaf Bizacki, który najpierw wywalczył krażek, a potem próbował zaskoczyć Murraya.
42. min - Goście w pełnym zestawieniu.
42. min - Dobra praca pierwszej formacji GieKSy.
41. min - Rozpoczynamy trzecią odsłonę spotkania, goście kontynuują grę w osłabieniu.

Koniec drugiej tercji spotkania

40. min - Karą dwóch minut ukarany Christian Mroczkowski.
38. min - GOOOL! Santeri Koponen wykorzystuje przewagę katowiczan i ponownie wyprowadza gospodarzy na prowadzenie.
38 min - Jaromerski na ławce kar.
38. min - Wróciliśmy do tercji gości. GieKSa próbuje grać krążkiem na bramkę Fucika i pracować na tyskim bramkarzu, jednak sytuację wyjaśniają obrońcy.
37. min - Sytuacyjnie z okolic "wąsów" Galant, ale wprost w Murraya.
36. min - Próbował indywidualnie Mroczkowski po przejęciu krążka w środkowej tercji, ale zabrakło zimnej krwi.
35. min - Okres gry bez zagrożenia ze strony obu drużyn.
34. min - Gościmy w tercji tyszan, jednak podopieczni Jacka Płachty nie potrafią znaleźć na dobrze pracujących w obronie tyszan.
31. min Katowiczanie cały czas pracują na tyskim bramkarzu, jednak w zamieszaniu kolejny raz mrozi Fucik.
30. min - Próbował Koponen z dystansu.
28. min - Katowiczanie od samego początku przewagi przechodzą do ataku, sporo zamieszanie przed Fucikiem.
28. min - Radosław Galant najbliższe dwie minuty spędzi na ławce kar.
26. min- Spod niebieskiej próbował Pociecha, lecz obok bramki
25. min - Gościński próbował wykończyć kontrę gospodarzy ale mrozi Murray.
25. min - Dobre tempo meczu, nie brakuje twardych zagrań.
22. min - Gospodarze próbują odpowiedzieć na trafienie tyszan, jednak bez większego zagrożenia dla bramki Fucika.
21. min - GOOOOL! Tyszanie już po 7 sekundach wykorzystują liczebną przewagę. Strzelcem bramki Filip Komorski.
21. min - Grzegorz Pasiut na ławce kar
21. min - Pasiut naprzeciwko Komorskiego na buliku. Zaczynamy drugą tercję.

Koniec pierwszej tercji.

20. min - Wybrzmiała ostatnia syrena pierwszej tercji, jednak na lodzie cały czas pozostają kwestie do wyjaśnienia pomiędzy zawodnikami obu drużyn.
20. min - Do źle rozegranego krążka we własnej tercji dopadł Korenchuk, po jego indywidualnej akcji mrozi Murray.
20. min - Michalski z lewego skrzydła, ale prosto w Fucika.
19. min - Tyszanie w pełnym zestawieniu.
18. min - Jeziorski przejął źle rozegrany krążek, ale nie zdołał zagrozić w kontrze pod bramką Murraya.
18. min - Delmas mocno spod niebieskiej ale wprost w dobrze ustawionego Fucika.
18. min- Jaśkiewicz odesłany na dwie minuty za przeszkadzanie.
17. min - Janson przejmuje krążek w tercji katowiczan, ale nie udaje mu się zaskoczyć Murraya.
16. min - Niesamowite szczęście tyszan, guma mija Fucika, pada na kij Iisaki, lecz ten z najbliższej odległości zatrzymuje krążek na słupku
15. min - Ogromne zamieszanie pod bramką tyszan, Fucik gubi kij, ale udaje mu się zamrozić krążęk.
14. min - Dobra praca katowiczan w przewadze, jednak brakuje skuteczności przed bramką Fucika.
13. min - Jaromersky na ławce kar.
12. min - GOOOOL. Katowiczanie grając w osłabieniu wyprowadzają kontrę. Olsson podaje do Marklunda, a ten zalicza debiutanckie trafienie.
11. min - Ogromne zamieszanie pod bramką Murraya, ale ostatecznie krążek nie znajduję drogi do bramki
10. min- Koponen na ławce kar.
9. min - Wanacki na ławce kar.
7. min - Początek meczu należy do Mistrzów Polski. Szczególnie aktywna druga formacja katowiczan.
6. min -  Przed świetną okazją stanął Wanacki, lecz górą Fucik.
5. min - Delmas z koła bulikowego, ale mrozi Fucik.
3. min -  Jaśkiewicz po lodzie spod niebieskiej, ale prosto w parkany Murraya.
2. min -  Gospodarze przy krążku w tercji GKS-u Tychy
1. min - Rozpoczynamy spotkanie w Katowicach. W bramkach Murray oraz Fucik.

#96 Oskar Jaśkiewicz LO 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Olli Kaskinen PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski ŚR 1 1 0 1 2 1 2 1 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Illa Korenczuk PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#88 Alan Łyszczarczyk PS 0 2 1 1 2 1 2 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski LS 1 1 1 0 2 1 2 1 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#21 Pawło Padakin LS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Wiktor Turkin ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0