4:2 Sami Tamminen #11 ( Niko Ahoniemi #27, Kalle Valtola #66 ) +/-
(+) Ahoniemi #27, Harila #3, Heikkinen #55, Mäkelä #2, Tamminen #11, Valtola #66
08:00 2 min. Bartosz Florczak #5 Zahaczenie
16:14 2 min. Konrad Filipek #42 Uderzanie kijem
23:49 2 min. Alexandre Boivin #94 Wysoko uniesiony kij
34:56 2 min. August Nilsson #7 Przeszkadzanie
34:56 2 min. August Nilsson #7 Ostrość
50:03 2 min. Radosław Galant #24 Zahaczenie
58:11 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Przeszkadzanie

Koniec spotkania.
59. min - GOOL! Tamminen posłał potężne uderzenie z okolic prawego bulika, wykorzystując przewagę liczebną na lodzie.
59. min - Salama zjechał do boksu STS-u.
59. min - Czas dla Sanoka.
59. min - Pociecha na ławce kar.
58. min - Bagin nie wykorzystał rzutu karnego. Salama zablokował strzał parkanem.
58. min - Mamy rzut karny dla GKS-u.
57. min - Mocarski uderzył z okolic bulika. Fucik pozostał czujny na swoim posterunku i zamroził grę.
56. min - Przepychanka pomiędzy Szturcem i Makelą. Obaj Panowie udali się do swoich boksów.
55. min - Heikinnen wprowadził kontre STS-u pod bramkę Fucika, lecz tyscy obrońcy zdążyli go powstrzymać.
54. min - Harila podcinał Bukowskiego w neutralnej tercji, ale sędziowie pozwolili grać dalej.
53. min - Juhola stracił krążek w środkowej tercji i sanoczanie pomknęli do tercji swoich rywali.
51. min - GOOL! Komorski zagrał wysokim pressingiem i samodzielnie wykorzystał sytuację sam na sam z Salamą, podwyższając wynik spotkania.
51. min - Wykluczenie dla Galanta.
50. min - Bizacki uderzył spod linii niebieskiej. Bramkarz gości złapał krążek i zatrzymał grę.
49. min - Jeziorski szybko po wygranym wznowieniu strzelił spod bulika, ale krążek wyleciał po za taflę.
47. min - Jaśkiewicz oddał strzał z lewego skrzydła. Salama obronił to uderzenie na raty.
46. min - Filipek zwija się z bólu za tyską bramką. To efekt mocnego ataku Pociechy.
45. min - Boivin źle przyjął podanie od Younana i gracze STS-u przejęli kontrolę nad grą.
44. min - Valtola strzelił z ostrego kąta, ale guma minęła świątynie Tomasa Fucika.
43. min - Mała sprzeczka pomiędzy Tamminenem a Starzyńskim. Zakończyło się na krótkiej wymianie słów.
42. min - Harila dobijał krążek z najbliższej odległości do tyskiej bramki, ale tym uderzeniem obił parkany Fucika.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję.

Przerwa.
40. min - Jeziorski strzelił sprzed bulików. Salama złapał gumę i zatrzymał grę.
38. min - GOOL! Harila zdobył pierwszego gola w tym spotkaniu dla drużyny STS-u. Zachował najchłodniejszą głowę podczas zamieszania pod tyską bramką i ulokował krążek w siatce.
37. min - Kaskinen przechwycił gumę i spokojnie wystrzelił krążek z tyskiej tercji, zmuszając gości do wyjazdu ze swojej tercji.
36. min - Valtola konstruuje akcję STS-u za bramką tyszan.
35. min - Podwójne wykluczenie dla Nillsona.
34. min - Makela przejął gumę w tercji środkowej i oddał strzał spod linii niebieskiej. Fucik zbił krążek w stronę bandy.
33. min - Łysenko dobrze zagrał w obronie i powstrzymał tyską kontrę.
32. min - GOOL! Dwójkową akcją popisali się Mroczkowski i Boivin. "Mroczek" zagrał przed bramkę STS-u do Boivina, a ten bez zastanowienia uderzył w niepilnowaną część bramki Salamy.
31. min - Harila uderzył z bliskiej odległości do bramki Fucika. Tyski bramkarz obronił ten strzał barkiem.
30. min - Ahoniemi strzelił sprzed bulików, ale wprost w broniącego Bizackiego.
28. min - Mocarski z Heikinnenem grają bardzo wysokim pressingiem, wypychając rywali ze swojej tercji.
27. min - Juhola walczy o krążek pod bandą z Rąpałą. Górą z tego starcia wychodzi sanoczanin.
26. min - Boivin błyskawicznie powrócił na lód i w samodzielniej akcji minimalnie się mylił trafiając wprost w bramkarza STS-u.
25. min - Valtola huknął spod linii niebieskiej, ale strzał poleciał ponad bramką gospodarzy.
24. min - Kara dla Boivin.
24. min - GOOL! Sedivy podał przed bramkę Salamy do nadjeżdżającego Pociechy, a ten pewnie ulokował krążek w siatce gości.
23. min - Makela po skrzydle pognał do tyskiej tercji i wprowadził swoją drużynę do tercji rywali.
22. min - Dupuy uderzył z okolic prawego bulika, lecz nie oddał czystego strzału i guma obiła bandę.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Przerwa.
19. min - J. Lorraine zagrał wysokim pressingiem i skutecznie przejął gumę na wysokości tercji środkowej.
18. min - Dupuy posłał pewny strzał z nadgarstka, ale wprost w Salamę.
17. min - Na ławce kar melduje się Filipek.
15. min - Florczak uderzył spod linii niebieskiej. Fucik złapał gumę i zastopował grę.
14. min - Ahoniemi oddał strzał z ostrego kąta. Tyscy obrońcy zatrzymali to uderzenie.
13. min - Florczak podawał do Mocarskiego na przeciwległe skrzydło, lecz to podanie zdążył przeciąć Pociecha.
11. min - Tamminen przejął krążek w środkowej tercji i wprowadził akcję STS-u do tercji rywala.
10. min - Starzyński posłał niewygodny strzał z prawego skrzydła. Salama złapał krążek i zamroził grę.
9. min - GOOL! Tyszanie wykorzystują przewagę, a na listę strzelców wpisał się Nillson. Oddał mocny strzał sprzed bulików pod poprzeczkę bramki Sanoka.
8. min - Florczak na ławce kar.
8. min - Rąpała strzelił z linii niebieskiej, ale tym uderzenie trafił jednego ze swoich kolegów z drużyny.
7. min - Heikinnen wychodził sam na sam z Fucikiem, lecz w ostatniej chwili strzał zablokował Younan.
6. min - Pociecha huknął spod linii niebieskiej. Salama interweniował parkanem.
5. min - Heikinnen oddał strzał sprzed bulików. Guma ominęła tyską bramkę.
4. min - Komorski zagrywał przed bramkę Sanoka do Jeziorskiego. Sanoccy obrońcy przerwali akcję gospodarzy.
3. min - Valtola uderzył z linii niebieskiej, ale guma poszybowała ponad bramką Fucika.
2. min - Boivin podawał na wolne pole do Dupuy, lecz ten nie przyjął dobrze tego podania.
1. min - Rozpoczynamy zmagania w Tychach. W bramkach Fucik i Salama.