03:15 2 min. Grzegorz Pasiut #18 Ostrość
18:57 2 min. Mateusz Bepierszcz #24 Przeszkadzanie
21:47 2 min. Jakub Wanacki #5 Atak kijem trzymanym oburącz
21:47 2 min. Filip Starzyński #26 Trzymanie kija przeciwnika
32:11 2 min. Filip Starzyński #26 Przeszkadzanie
32:11 2 min. Joona Monto #81 Uderzanie kijem
51:58 2 min. Radosław Galant #24 Trzymanie przeciwnika
51:58 2 min. Grzegorz Pasiut #18 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
59:05 2 min. Radosław Galant #24 Ostrość
59:05 2 min. Brandon Magee #19 Ostrość

Koniec spotkania.
59. min - GOOL! Pasiut trafia do pustej bramki.
59. min - Lehtonen nie wykorzystał sytuacji sam na sam.
58. min - Magee oddał strzał sprzed bulików wprost w Fucika.
57. min - Czas dla tyszan.
56. min - Wiele akcji kończy się w tercji środkowej. Obu drużynom brakuje skutecznego wykończenia akcji.
55. min - Boivin zagrywał przed bramkę do Jeziorskiego, ale ten nie trafił czysto w krążek.
53. min - GOOL! Kruczek mocno po lodzie uderzył sprzed bulików i zdobył dla Katowic trzecie trafienie.
52. min - Obustronne wykluczenie dla Pasiuta i Galanta.
51. min - Bizacki posłał niewygodny strzał z linii niebieskiej i trafił prosto w słupek świątyni Murraya.
50. min - Sedivy szybko po wznowieniu gry strzelił, lecz krążek poszybował ponad bramką gości.
49. min - Mroczkowski oddał strzał z okolic linii niebiskiej. Guma ominęła bramkę Katowic.
48. min - Duże zamieszanie pod bramką Murraya. Po lawinie dobitek, krążek wylądował pod bramkarzem gości.
47. min - Pulkinnen strzelił z ostrego kąta. Bramkarz gospodarzy złapał gumę i od razu rozpoczął kolejną akcję.
45. min - Magee zbijał gumę po uderzeniu Kolusza z linii niebieskiej. Fucik złapał krążek i zamroził grę.
44. min - Boivin ze skrzydła podawał do nadjeżdżającego Mroczkowskiego, ale ten minął się z krążkiem.
43. min - Nilsson długim podaniem szukał Bukowskiego, ale to zagranie zdołali przerwać hokeiści z Katowic.
42. min - Rompkowski oddał strzał z lewego skrzydła, lecz minimalnie się mylił przy tym uderzeniu.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję.

Przerwa.
39. min - Kolusz dobijał strzał Wajdy sprzed tyskiej bramki. Fucik zdążył interweniować przy tej sytuacji.
37. min - Kruczek posłał groźny strzał z linii niebieskiej. Tym uderzeniem trafił Bizackiego, grającego wysoko w swojej tercji.
36. min - Pulkinnen dobijał gumę z najbliższej odległości do tyskiej bramki, ale Fucik zdążył interweniować w tej sytuacji.
35. min - Jeziorski z Wanackim mieli do wyjaśnienia sobie kilka rzeczy, lecz sędziowie już rozdzielili tych zawodników.
34. min - Katowice mocno napierają na tyszan i nie pozwalają założyć im szczelnego hokejowego zamku.
33. min - Kary dla Starzyńskiego i Monty.
32. min - Kolusz mocno strzelił z linii niebieskiej, ale Fucik dobrze interweniował.
31. min - Szturc oddał strzał ze strefy pomiędzy-bulikowej, lecz tym uderzeniem trafił jednego z obrońców gości.
30. min - "GieKSa" skutecznie gra w obronie i nie dopuszcza tyszan do sytuacji bramkowych.
28. min - GOOL! Zaledwie 50 sekund po bramce Pasiuta, Katowice strzelają kolejną bramkę, a na listę strzelców wpisał się Lehtonen.
27. min - GOOL! Po koronkowej akcji Katowic krążek w siatce umieszcza Pasiut, tym samym doprowadzając do wyrównania.

26. min - Murray pewnie wyjechał z bramki i nie pozwolił tyszanom skonstruować kolejnej kontry.
25. min - Sedivy posłał strzał w okienko bramki Katowic. Krążek musnął boczną siatkę.
24. min - Fraszko uderzył z lewego bulika, ale guma ominęła bramkę gości.
23. min - Dupuy strzelił z ostrego kąta, lecz Murray obronił to uderzenie barkiem.
22. min - Starzyński i Wanacki odesłani na ławkę kar.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Przerwa.
19. min - Kara dla Bepierszcza.
19. min - Boivin oddał strzał z bliskiej odległości do bramki Katowic, ale guma poszybowała obok bramki.
18. min - Magee zagrywał przed bramkę Fucika do Fraszki, lecz ten nie dał rady zapanować nad krążkiem.
17. min - Wajda dobrze zagrał w obronie i powstrzymał kolejną kontrę tyszan.
15. min - Kaskinen uderzył ze skrzydła. Murray obronił ten strzał kijem.
14. min - Mamy dużo bezpańskich krążków. Do gry zawodników wkradła się mała nerwówka.
13. min - Ciura oddał strzał spomiędzy bulików, ale bramkarz gości złapał krążek i zamroził grę.
12. min - Magee z Nilssonem walczą o gumę za tyską bramką. Górą zawodnik z Katowic.
11. min - Starzyński uderzył z lewego skrzydła, lecz wprost w Murraya.
10. min - Kruczek oddał strzał sprzed bulików. Tyski bramkarz pozostał czujny na swoim posterunku.
8. min - Simek podawał przed tyską bramkę do Bepierszcza, ale ten minął się z krążkiem.
7. min - Rompkowski strzelił z linii niebieskiej. Fucik interweniował parkanem.
6. min - Sedivy uderzył z ostrego kąta. Bramkarz Katowic zdążył obronić ten strzał.
5. min - Pociecha wprowadził akcję tyszan do tercji rywala prawym skrzydłem, lecz tą kontrę przerwał mu jeden z obrońców gości.
4. min - Obustronne wykluczenie dla Pasiuta i Marca.
2. min - GOOL! Po indywidualnej akcji Dupuy otwiera wynik spotkania w Tychach. Posłał niewygodny strzał po lodzie i pokonał Murraya.
2. min - Obustronne wykluczenie dla Szturca i Monto.
1. min - Rozpoczynamy zmagania w Tychach. W bramkach Fucik i Murray.

#96 Oskar Jaśkiewicz LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Olli Kaskinen PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Jan Krzyżek LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Kamil Lewartowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec LS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski LS 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 August Nilsson PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 John Murray B 1 1.00 28 10 11 7 0 0 96.43 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#24 Mateusz Bepierszcz LS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0