1:3 Ville Heikkinen #55 ( Kalle Valtola #66 ) +/-
(-) Augstkalns #77, Elomaa #47, Kalinowski #19, Koskinen #22, Prokurat #20, Szécsi #37
04:28 2 min. Sebastian Harila #3 Rzucenie na bandę
05:50 2 min. Johan Lorraine #19 Zahaczenie
09:05 2 min. Niki Koskinen #22 Zahaczenie
15:19 2 min. Krystian Mocarski #21 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:18 2 min. Mark Viitanen #34 Zahaczenie
25:38 2 min. Ville Heikkinen #55 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
31:13 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Konrad Filipek #42 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Koniec spotkania.
60. min - GOOL! Do pustej bramki krążek pakuje Heikinnen.
59. min - Sanoczanie skutecznie rozbijają każdą kolejną kontrę torunian.
58. min - Mocarski na ławce kar.
57. min - Florczak uderzył spod linii niebiskiej. Rosen zbił gumę w stronę bandy.
56. min - Sanoczanie grają w pełnym zestawieniu. Po raz drugi w meczu wytrzymali grę w podwójnym osłabieniu.
55. min - Korenczuk strzelił z prawego bulika. Salama wybił gumę po za taflę.
54. min - Na ławkę kar udał się E. Loraine.
54. min - E. Loraine umieścił krążek w bramce Torunia, lecz wcześniej Florczak faulował i bramka nie została uznana.
53. min - Kara dla Karlssona i Sytego.
53. min - Jaworski oddał strzał po lodzie z linii niebieskiej. Salama pewnie interweniował parkanem.
52. min - Harila z Prokuratem walczy o gumę pod bandą za bramką Rosena.
51. min - Ponownie Florczak uderzył, lecz tym razem Rosen nie dał się zaskoczyć.
49. min - GOOL! Florczak pomknął w indywidualnej akcji na bramkę Rosena i pewnym strzałem pod poprzeczkę zdobył drugą bramkę dla Sanoka.
48. min - Karlsson oddał potężny strzał z linii niebieskiej. Bramkarz gospodarzy dobrze obronił ten strzał.
47. min - J. Loraine po mocnym uderzeniu z okolic bulika trafił kask bramkarza Torunia.
46. min - Kara dla Elomy.
46. min - Łysenko posłał strzał z linii niebieskiej. Salama pozostał czujny na swoim posterunku.
45. min - J. Loraine uderzył sprzed bulików, ale wprost w jednego z toruńskich obrońców.
44. min - M. Kalinowski strzelił po lodzie, lecz Salama dobrze obronił to uderzenie parkanami.
43. min - Heikinnen uderzył z okolic lewego bulika, ale wprost w bramkarza gospodarzy.
42. min - Filipek oddał strzał z bliskiej odległości do bramki Torunia. Rosen złapał gumę i zamroził grę.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję

Przerwa.
39. min - Tamminen na ławce kar.
39. min - Kara dla E. Loraine.

38. min - Olszewski oddał strzał sprzed bulików, lecz minimalnie się mylił i krążek poszybował w stronę bramki.
37. min - Korenczuk mierzył w stronę dalszego słupka. Salama interweniował barkiem.
36. min - Po strzale J. Loraine krążek zatrzymał się na linii bramkowej. Rosen interweniował w ostatniej chwili.
35. min - Olszewski posłał soczysty strzał spomiędzy bulików, ale wprost w bramkarza gości.
34. min - Prokurat nie trafił czysto w krążek z najbliższej odległości do bramki Salamy.
33. min - Eloma uderzył w stronę dalszego słupka, ale minimalnie się mylił.
32. min - Filipek na ławce kar za nadmierną liczbę graczy na lodzie.
31. min - Filipek podał do Makeli pomiędzy buliki, lecz ten nie trafił czysto w gumę.
29. min - Prokurat uderzył z lewego skrzydła. Bramkarz gości dobrze interweniował przy tym strzale.
28. min - Viitanen oddał mocny strzał, lecz guma poszybowała w stronę bandy.
27. min - Zamieszanie pod bramką Salamy, ale dobrze interweniuje Mocarski.
26. min - Heikinnen na ławce kar.
25. min - E. Loraine indywidualnie wyprowadzał kolejną kontrę sanoczan, lecz zawodnicy STS spalili tą akcję.
24. min - Viitanen po bandzie podał do Szesciego, lecz minął się z tym zagraniem.
23. min - Prokurat podawał przed bramkę do Elomy, lecz to podanie zatrzymał jeden z sanockich obrońców.
22. min - Szesci skutecznie i twardo zatrzymał Mocarskiego na linii niebieskiej swojej tercji.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Przerwa.
20. min - GOOL! J. Loraine pewnie posłał gumę pod poprzeczkę bramki Torunia doprowadzając do wyrównania w meczu.
20. min - Kara dla Vitanena.
19. min - Twardo Florczak zaatakował Olszewskiego na linii niebieskiej.
18. min - Sanoczanie grają w pełnym zestawieniu.
17. min - Szesci oddał strzał sprzed bulików, ale krążek poszybował po za taflę.
16. min - Wykluczenie załapał Mocarski.
15. min - Florczak w indywidualnie akcji trafił wprost w Rosena.
14. min - Gimiński niedokładnie zbił gumę po strzale Korenczuka.
13. min - Zieliński strzelił ze skrzydła, ale guma trafiła tylko boczną siatkę bramki Sanoka.
12. min - GOOL! Po dwójkowej akcji Korenczuk otwiera wynik spotkania. Otrzymał on podanie ze skrzydła od Sytego i pewnie posłał gumę do bramki Salamy.
11. min - Gimiński dobrze zagrał w tercji obronnej i sanoczanie muszą ponowić swój atak.
10. min - Krążek zatańczył na linii bramkowej. Górą wyszedł bramkarz gospodarzy.
9. min - Mocarski dobrze pracuje za bramką Torunia i wyprowadza ofensywę Sanoka do tercji przeciwnika.
7. min - Korenczuk uderzył z linii niebieskiej. Bramkarz gości skutecznie interweniował.
6. min - J. Lorraine na ławce kar.
6. min - Syty wychodził sam na sam z Salamą, lecz został nieprawidłowo zatrzymany.
5. min - Harila na ławce kar.
5. min - Karlson wrzucił gumę przed bramkę Torunia, ale nikt nie przejął tego zagrania.
4. min - Eloma oddał strzał z ostrego kąta. Salama dobrze obronił to uderzenie parkanem.
3. min - Makela posłał soczyste uderzenie z bliskiej odległości, ale dobrze Rosen interweniował.
2. min - Syty wyprowadził kontrę torunian, lecz został powstrzymany przez sanockich obrońców.
1. min - Rozpoczynamy zmagania w Toruniu. W bramkach Rosen i Salama.