3:4 Jere Karlsson #77 ( Elliot Lorraine #39, Kalle Valtola #66 ) +/-
01:11 2 min. Witalij Andrejkiw #69 Przeszkadzanie
07:58 2 min. Michał Naróg #15 Uderzanie kijem
12:21 2 min. Johan Höglund #4 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:43 2 min. Ville Heikkinen #55 Zahaczenie
25:56 2 min. Elliot Lorraine #39 Uderzanie kijem
36:35 2 min. Ville Heikkinen #55 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:25 2 min. Jarosław Rzeszutko #13 Przeszkadzanie
51:37 2 min. Lukáš Motloch #24 Trzymanie przeciwnika
53:49 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Konrad Filipek #42 Nadmierna liczba graczy na lodzie
59:46 2 min. Witalij Andrejkiw #69 Przeszkadzanie

60. min - Wyścig dwóch zawodników i Andrejkiw przekroczył przepisy!
60. min - 29 sekund do końca. Pusta sosnowiecka bramka i wznowienie w tercji Sanoka.
60. min - Kontrolują sytuację goście. Do końca 35 sekund.
59. min - Źle Zagłębie i mamy uwolnienie. Do bramki wraca Spesny.
59. min - Wznawiamy pod bramką gości! Gospodarze z pustą bramką.
59. min - Czas dla Zagłębia.
58. min - Daleko od swojej bramki trzymają przeciwnika sanoczanie.
57. min - Już w pełnym zestawieniu goście.
56. min - Miał dużo miejsca Kogut, jednak uderzył źle prosto w bramkarz STS-u!
55. min - Sześciu sanoczan na lodzie.
54. min - Nie wynikło nic z przewagi gości i w komplecie już gospodarze.
52. min - Nie ma bramki! Zaczynamy pod bramką Zagłębia.
52. min - Trwa wideoweryfikacja akcji Witeckiego!
52. min - Zawodnik gospodarzy na ławce kar.
51. min - Dwójkowa kontra Zagłębia. Blomqvist zagrał do Friberga, ale wyrósł, jak spod ziemi Salama, który uchronił swój zespoł od straty bramki!
50. min - Gospodarze przejęli gumę w tercji sanoczan! Uderzył Witecki i wydawało się, że mamy gola w osłabieniu, jednak nie tym razem!
48. min - Rzeszutko na ławce kar.
48. min - Kogut z odpowiedzią, ale ten strzał z bekhendu nie mógł zaskoczyć bramkarza Marmy!
47. min - Znakomita składa akcja sanoczan i w decydującym momencie pomylił się Florczak!
45. min - Piotrowicz huknął z niebieskiej, ale w środek i bez problemów dla golkipera gości.
44. min - Łysenko ruszył prawym skrzydłem, jednak jego strzał minął bramkę Spesnego.
43. min - Piotrowicz przed szansą i tylko słupek!
42. min - Miał dużo miejsca i czasu Naróg, ale uderzył prosto w Salamę.
41. min - Gramy!

Koniec 2. tercji
39. min - W komplecie sanoczanie.
38. min - Heikkinen na ławce kar.
37. min - GOOOOL! Wysoko postanowili zostać sanoczanie i to im się opłaciło, bo krążek trafił do Karlssona, który pokonał Spesnego! Ależ powrót gości!
36. min - Strzał Łysenki w ostatnim momencie podbity i guma wyleciała poza lód!
34. min - GOOOOL! Co zrobił teraz Valtola, który pokonał całe lodowisko, wjechał między dwóch graczy Zagłębia i pokonał Spesnego, który mógł zachować się zdecydowanie lepiej!
33. min - Dwukrtnie próbował Nahunko po znakomitym rajdzie i dwa razy został skutecznie zastopowany!
31. min - GOOOOL! Heikkinen wykorzystuje podanie i pewnym strzałem pokonuje Spesnego!
31. min - Blomqvist dostał podanie zza bramki, ale dobrze ustawiony był Salama!
29. min - GOOOOL! Huknął bez przyjęcia z lewej strony Tamminen i mamy pierwsze trafienie gości!
28. min - Zespół z Sanoka już w pełnym zestawieniu.
26. min - E. Lorraine na ławce kar.
26. min - J. Lorraine sam na sam ze Spesnym! Górą bramkarz gospodarzy, który fenomenalnie interweniował!
25. min - GOOOL! Znakomicie zrobił to Blomqvist, który niesygnalizowanie uderzył i guma przeleciała obok zaskoczonego Salamy!
24. min - Kapitalne podanie Koguta do Kozłowskiego, jednak ten nie skorzystał z tego dogrania i nieczysto trafił w krążek.
23. min - Spokojny początek drugiej tercji.
22. min - W komplecie już goście.
21. min - Gramy!

Koniec 1. tercji
20. min - Heikkinen odesłany na ławkę kar.
19. min - Moden z prawego bulika, lecz kąt był zbyt ostry i bez problemy łapię krążek do raka golkiper Marmy.
17. min - GOOOOL! Przytomnie Kogut zostawił krążek Witeckiemu, a ten posłał gumę między parkanami Salamy!
16. min - Znowu zakotłowano się pod bramką gospodarzy, jednak czujny Spesny i jego koledzy z defensywy i zagrożenie zażegnane!
15. min - W komplecie sanoczanie.
15. min - Sprytnie Rzeszutko z bekhendu, ale nie dał się zaskoczyć bramkarz gości!
14. min - Z pierwszego krążka strzela Kogut prosto w Salamę.
13. min - Hoglund na ławce kar.
12. min - Starają się o wyrównanie przyjezdni, ale dobrze dysponowana jest dziś obrona gospodarzy.
11. min - Naróg wraca i w komplecie Zagłębie.
10. min - Zamieszanie pod sosnowicką bramką, lecz w porę defensor wyrzuca gumę z własnej tercji.
9. min - Spesny pewnie interweniuje i mamy wznowienie po prawej ręce golkipera gospodarzy.
8. min - Naróg na ławce kar za uderzanie.
7. min - GOOOOL! Friberg oszukał Salamę i umieścił gumę w bramce!
7. min - Rzut karny dla gospodarzy!
6. min - Ryzykownie teraz golkiper Zagłębia wyjechał z bramki i udanie wyjaśnił zagrożenie wybiciem krążka!
5. min - Z niebieskiej wrzuca gumę Karlsson, jednak czujny Spesny mrozi gumę.
4. min - Andrejkiw wyjechał z boksu, trafił do niego krążek, ale przegrał pojedynek z Salamą!
3. min - Długo sanoczanie utrzymywali się w tercji Zagłębia, ale ostatecznie nic z tego nie wynikło i już w komplecie gospodarze.
2. min - Andrejkiw na ławce kar.
1. min - Gramy!

#98 Michał Bernacki LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Christian Blomqvist LS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Michał Naróg LO 0 1 0 1 1 0 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Aleksandr Pawlenko PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#32 Damian Piotrowicz LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Kamil Sikora PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Patrik Spěšný B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#66 Jakub Witecki LS 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Marma Ciarko STS Sanok
#30 Dominik Salama B 3 3.00 42 12 12 18 0 0 92.86 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#31 Filip Świderski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0