07:43 2 min. Kamil Kalinowski #10 Zahaczenie
21:57 2 min. Oskar Jaśkiewicz #96 Zahaczenie
24:46 2 min. Jakub Bukowski #8 Rzucenie na bandę
30:29 2 min. Christian Mroczkowski #9 Zahaczenie
32:57 2 min. Kamil Kalinowski #10 Zahaczenie
35:57 2 min. Edmunds Augstkalns #77 Atak łokciem
37:24 2 min. Mateusz Zieliński #4 Ostrość
37:24 2 min. Filip Starzyński #26 Ostrość
59:26 2 min. Radosław Galant #24 Spowodowanie upadku przeciwnika

Koniec spotkania.
60. min - Kara dla Galanta.
60. min - Toruń wycofał bramkarza.
57. min - GOOL! Tyszanie ponownie wychodzą na prowadzenia za sprawą indywidualnej akcji Dupuy.
57. min - Komorski zagrywał przed bramkę do Jeziorskiego, ale ten minimalnie minął się z krążkiem.
56. min - GOOL! Do wyrównania w meczu i tym samym zdobywając premierowe trafienie na polskich taflach zanotował Bormains.
54. min - Korenczuk uderzył ze środka bulików, lecz wprost w bramkarza gości.
52. min - Zieliński strzelił z lewego skrzydła. Fucik pozostał czujny na swoim posterunku.
51. min - Gimiński skutecznie interweniował w tercji obronnej i wyprowadził kontrę swojej drużyny.
49. min - Tym razem Koskinen uderzył z linii niebieskiej. Fucik złapał gumę i zamroził grę.
48. min - Nillson oddał strzał z linii niebieskiej, lecz Rosen pewnie obronił to uderzenie.
47. min - Szesci przejął gumę i pomknął indywidualnie na bramkę gości. Został powstrzymany przez tyskich obrońców.
46. min - Syty minimalnie się mylił. Swoim groźnym strzałem trafił słupek tyskiej bramki.
44. min - Prokurat nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Tomasem Fucikiem.
43. min - Juhola zagrywał za toruńskiej bramki do Galanta, lecz to podanie przeciął Jaworski.
42. min - Mroczkowski oddał strzał z bliskiej odległości, ale Rosen zdążył z interwencją przy tym strzale.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję.

Przerwa.
39. min - GOOL! Bramkę kontaktową zanotował Ahonen. Niewygodnym uderzeniem po lodzie pokonał Fucika.
38. min - Mamy obustronne wykluczenie dla Starzyńskiego i Zielińskiego za ostrość.
38. min - GOOL! Trzecie trafienie dla tyszan zanotował Mroczkowski. Oddał mocny strzał na dalszy słupek bramki Torunia.
37. min - Juhola uderzył ze strefy między-bulikowej. Rosen skutecznie interweniował.
36. min - Kara dla Augustkalnsa.
36. min - Sedivy podał przed bramkę do Jeziorskiego, lecz ten nie trafił czysto w gumę.
35. min - Koskinen wyprowadzał kontrę Torunia podczas gry w osłabieniu, lecz tyscy obrońcy w porę zatrzymali jego akcję.
33. min - Wykluczenie dla K. Kalinowskiego.
31. min - Eloma oddał groźny strzał, lecz górą wyszedł bramkarz gości.
30. min - Mroczkowski na ławce kar.
29. min - GOOL! Tyszanie ponownie wychodzą na prowadzenie za sprawą mocnego uderzenie Boivina.
28. min - Bizacki stracił krążek za tyską bramką i Koskinen szukał okazji do oddania strzału na bramkę Fucika.
27. min - Tyszanie grają w pełnym zestawieniu.
26. min - Eloma strzelił z linii niebieskiej, lecz Fucik pewnie złapał gumę i obronił ten strzał.
25. min - Bukowski na ławce kar.
23. min - GOOL! Torunianie szybko wykorzystują przewagę liczebną na lodzie, a do remisu doprowadził Syty. Toruński napastnik zbił gumę po strzale z linii niebieskiej Jaworskiego.
22. min - Kara dla Jaśkiewicza.
22. min - Syty podał przed bramkę do Korenczuka, lecz Fucik przerwał to podanie kijem.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Przerwa.
19. min - Jaworski podawał do K. Kalinowskiego przed tyską bramkę, ale to podanie przejęli tyscy obrońcy.
18. min - Mamy dużo walki pod bandą o prowadzenie akcji. Obie drużyny nie odpuszczają.
17. min - Komorski podawał przed toruńską bramkę do Sedivego, lecz ten minął się z krążkiem.
16. min - Pociecha uderzył z dalszej odległości, ale Rosen dobrze interweniował parkanem.
15. min - Tyszanie nie pozwalają wyjechać zawodnikom Torunia z ich tercji. Trwa oblężenie bramki Rosena.
14. min - Jeziorski nagrywał przed bramkę Torunia do Sedivego, lecz nie przyjął dobrze tego podania.
13. min - Prokurat walczy o gumę z Kaskinenem za tyską bramką. Górą z tego starcia wychodzi obrońca Tychów.
11. min - Augustkalns oddał strzał z linii niebieskiej. Tyski bramkarz złapał gumę i zamroził grę.
10. min - Szusc strzelił z lewego skrzydła, lecz ustrzelił dolne obramowanie bramki Fucika.
9. min - Sedivy uderzył z okolic lewego bulika, ale tym strzałem trafił jednego z obrońców Torunia.
8. min - K. Kalinowski na ławce kar.
7. min - Koskinen strzelił z prawego skrzydła, ale bramkarz gości dobrze obronił to uderzenie.
6. min - Bizacki oddał strzał z ostrego kąta. Rosen skutecznie interweniował barkiem.
5. min - GOOL! Wynik spotkania otwiera Nillson. Posłał potężny strzał sprzed bulików i dał tyszanom prowadzenie.
4. min - Vittanen nie wykorzystał rzutu karnego i w Toruniu pozostaje remis.
4. min - Vittanen wychodził sam na sam, ale został sfaulowany. Mamy rzut karny.
2. min - Kaskinen wprowadził akcję tyszan do tercji przeciwnika, lecz gospodarze przejęli gumę.
1. min - Rozpoczynamy zmagania w Toruniu. W bramkach Rosen i Fucik.