18:32 2 min. Roman Diukow #9 Przeszkadzanie
31:18 2 min. Filip Starzyński #26 Uderzanie kijem
31:18 2 min. Kristaps Jākobsons #7 Przeszkadzanie
34:39 2 min. Emil Bagin #76 Trzymanie przeciwnika
35:16 2 min. Olli Kaskinen #4 Przeszkadzanie
39:18 2 min. Filip Komorski #5 Zahaczenie
40:00 2 min. Filip Starzyński #26 Ostrość
40:00 2 min. Tommi Laakso #63 Ostrość
40:00 2 min. Filip Starzyński #26 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
40:00 2 min. Pawło Padakin #21 Ostrość
44:48 2 min. Roman Diukow #9 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie

61. min - GOOL! Decydującego gola zdobywa Younan.
61. min - Rozpoczynamy dogrywkę.

Przerwa.
59. min - Galant strzelił z ostrego kąta, lecz ustrzelił jednego z obrońców Oświęcimia.
58. min - Graborenko zaatakował Marca. Sędziowie nie dopatrzyli się tam przewinienia.
57. min - Denyskin uderzył z prawego skrzydła. Fucik skutecznie interweniował.
56. min - Sedivy zablokował kontrę Oświęcimia i podał do Komorskiego, który pognął na bramkę rywali.
55. min - Bukowski oddał strzał ze strefy międzybulikowej, ale bramkarz Unii dobrze obronił ten strzał.
54. min - Jaśkiewicz dobrze zablokował dwójkową akcję Unii i tyszanie przejęli krążek.
54. min - Laakso oddał szybki strzał po wygranym buliku przez Unię, lecz minimalnie chybił.
53. min - Tyszanie nie umieją wejść do tercji przeciwnika.
51. min - Wiele akcji kończy się w tercji środkowej. Każdy z zawodników walczy do końca.
50. min - Bukowski posłał mocny strzał, lecz Lindskoug dobrze interweniował.
49. min - Ciągle dochodzi do krótkich wymian zdań pomiędzy zawodnikami obu drużyn.
48. min - Szturc oddał groźny strzał z lewego bulika, lecz bramkarz gości zbił gumę w stronę bandy.
47. min - Boivin nie utrzymał krążka w tercji Unii i tyszanie muszą ponawiać atak.
45. min - Kara dla Diukowa.
44. min - GOOL! Gola wyrównującego zdobył M. Noworyta. Pewnie dobił krążek na niepilnowaną część bramki Fucika.
44. min - Mroczkowski dobijał gumę z najbliższej odległości. Lindskoug zdążył obronić.
43. min - Ahopelto mocno uderzył sprzed bulików, ale tyski bramkarz dobrze obronił ten strzał.
42. min - Dziubiński strzelił z prawego bulika. Fucik pewnie interweniował.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję.

Przerwa.
40. min - Po syrenie kończącej drugą tercję doszło do zamieszek za bramką Fucika. Wykluczenia za ostrość załapali Marzec, Starzyński, Laakso i Padakin.
40. min - Kara dla Komorskiego.

39. min - S. Kowalówka wprowadzał akcję Unii do tyskiej tercji, lecz wywrócił się i stracił krążek.
38. min - Tychy grają w pełnym zestawieniu.
37. min - Bizacki ciałem zasłonił tor lotu krążka i bardzo mocno nim oberwał. Szybko udał się do boksu.
37. min - Unia dynamicznie rozgrywa hokejowy zamek, lecz tyszanie dobrze się bronią.
36. min - Kara dla Kaskinena.
35. min - Bagin na ławce kar.

34. min - Younan strzelił z linii niebieskiej. Trafił Padakina prosto w nogi.
33. min - Galant mocno uderzył z lewego skrzydła. lecz Jerofejevs zbił jego strzał.
32. min - Mamy obustronne wykluczenie dla Starzyńskiego i Jakobsonsa.
31. min - Sedivy strzelił z ostrego kąta, ale Lindskoug pewnie interweniował.
30. min - Dziubiński oddał mocny strzał ponad bramką Fucika.
29. min - Laakso podał przed tyską bramkę do Denyskina, lecz ten minął się z krążkiem.
28. min - Duże zamieszanie pod tyską bramką. Gra została przerwana z powodu ruszenia bramki.
27. min - GOOL! Dupuy pewnie wykorzystał rzut karny i dał Tychom prowadzenie.
27. min - Mamy rzut karny dla tyszan.
25. min - Gościński wychodził sam na sam z bramkarzem gości. Lindskoug wyszedł górą z tego pojedynku.
24. min - Jakobsons wprowadził akcję do tercji rywala i Unia zakłada hokejowy zamek.
23. min - Boivin zbijał gumę po strzale Bizackiego, ale niecelnie.
22. min - Marzec uderzył zza linii niebieskiej, lecz krążek poszybował ponad bramką Lindskouga.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Przerwa.
19. min - Diukow na ławce kar.
18. min - Mamy dużo walki o krążek przy bandach. Żadna z drużyn nie odpuszcza walki.
17. min - Jeziorski oddał strzał z okolic lewego bulika. Lindskoug dobrze obronił parkanem.
16. min - Mroczkowski przerwał akcję Unii i wyprowadza kolejną kontrę tyszan.
15. min - Padakin podawał do Bezuski, ale ten nie przyjął dobrze podania i stracił krążek.
14. min - Pangiełow-Jułdaszew na ławce kar.
14. min - Kara dla Starzyńskiego.

13. min - Fucik źle wybił krążek i Ahopelto przejął go już w tyskiej tercji. Unia w tercji rywala.
11. min - Komorski chciał zaskoczyć Lindskouga i uderzył zza bramki Oświęcimia. Bramkarz gości dobrze obronił ten strzał.
10. min - Marzec strzelił sprzed bulików, lecz guma poszybowała obok bramki Unii.
9. min - Tyszanie nie umieją wjechać do tercji rywala. Unia dobrze się broni.
8. min - Wanat na ławce kar.
7. min - Bagin uderzył z linii niebieskiej, Galant dobijał gumę, lecz ostatecznie bramkarz gości zatrzymał grę.
6. min - Gościński strzelił z najbliższej odległości. Lindskoug złapał gumę i zamroził grę.
5. min - Jerofejevs mocno przymierzył z linii niebieskiej. Fucik interweniował kijem.
4. min - Denyskin mocno zaatakował Komorskiego. Sędzia nie dopatrzył się tam przewinienia.
3. min - S. Kowalówka wyjechał z samodzielną akcją, ale w porę powstrzymał go Pociecha.
2. min - Diukow oddał pierwszy groźny strzał w tym spotkaniu, lecz ustrzelił boczną siatkę.
1. min - Rozpoczynamy zmagania w Tychach. W bramkach Fucik i Lindskoug.

#96 Oskar Jaśkiewicz LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#4 Olli Kaskinen PO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec PS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 August Nilsson PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Roman Diukow LO 0 0 0 0 0 -1 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0