00:38 2 min. Sami Tamminen #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:59 2 min. Robert Mrugała #77 Atak kolanem
33:46 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
35:51 2 min. Timi Lahtinen #81 Wysoko uniesiony kij
37:25 2 min. Juho Mäkelä #2 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:39 2 min. Tomáš Jelínek #89 Zahaczenie
41:46 2 min. Robert Mrugała #77 Trzymanie przeciwnika
58:03 5 min. Bartłomiej Neupauer #9 Natarcie
58:03 2 min. Filip Wielkiewicz #86 Ostrość
58:03 2 min. Władysław Łysenko #32 Ostrość

To był bardzo zacięty pojedynek, który na swoją szalę przechylili goście. Brawa należą się również gospodarzom, którzy zapisują dzisiaj na swoje konto jeden punkt. Życzę Państwu dobrej nocy i udanego tygodnia.
KONIEC MECZU.
61. min - GOOOL !!! Sędziowie po dość długiej analizie video uznają bramkę dla STS-u. Sami Tamminen kończy mecz. 2:3
61. min - Sprawdzana bramka dla STS-u Sanok. Potencjalny spalony w polu bramkowym.
Zaczynamy dogrywkę

KONIEC 3. TERCJI. Czeka nas dogrywka.
60. min - Próbują sanoczanie strzelić zwycięskiego gola, ale Bizub wychodzi obronną ręką.
59. min - Teraz posypały się kary dla obu drużyn. Na 5. min za natarcie do boksu trafia Neupauer, a Łysenko i Wielkiewicz przez 120. sekund odpoczną na ławce kar za ostrość w grze.
58. min - Bójka pomiędzy Wielkiewiczem a Łysenką, a także między Tamminenem i Neupauerem. Czekamy na decyzję sędziów. Mamy przerwę w grze.
57. min - Maunula bliski wyłuskania krążka po błędzie defensywy gości. Gospodarze cały czas przyciskają sanoczan, którzy wybijają gumę na uwolnienie.
56. min - Gra się nieco uspokoiła, obie ekipy grają bardzo zachowawczo.
55. min - Heikkinen powstrzymany w tercji gospodarzy.
54. min -  Ponownie Worwa. Tym razem z przestrzeni międzybulikowej, ale ponownie wysoko ponad bramką.
53. min - Teraz krążek był przez dłuższy czas przetrzymywany w klinczu przez zawodników z Nowego Targu i mamy przerwę w grze.
52. min - GOOOL !!! Worona doprowadza do wyrównania strzałem z ostrego kąta. Jeszcze bedą emocje.
51. min - Wrzutka Szlembarskiego spod lini niebieskiej, ale łapie gumę Salama.
50. min - Worwa z lewego bulika, ale wysoko ponad bramką.
48. min - Teraz Rąpała bardzo mocno uderza z lini niebieskiej. Łapie krążek pewnie Bizub.
47. min - Przygodzki uderza z lini niebieskiej, ale krążek mija bramkę gości.
46. min - Łysenko z za bulika uderza mocno. Łapie gumę Bizub, ale ten strzał nie leciał w światło bramki.
46. min - Wznowienie po lewej ręce Pawła Bizuba.
45. min - Kamiński uderza mocno z lini niebieskiej, ale bardzo niecelnie. Po chwili uwolnienie i gra wycofana do tercji gospodarzy.
44. min - Makela uderza po indywidualnej kontrze. Łapie gumę Bizub.
44. min - Gospodarze w pełnym zestawieniu, po chwili Przygodzki przed bramką minął się z krążkiem. Jęk zawodu na trybunach.
43. min - Łysenko uderzył z całej siły z lini niebieskiej, Wsół przyjął ten strzał na kolano, następnie zawodnik Podhala ponownie ucierpiał po strzale Łysenki, ale tym razem krążek znalazł się w ... ekwipunku obrońcy "Szarotel".
42. min - Słowakiewicz urwał się z kontrą, ale zrobił to raczej bardziej żeby zabrać kilka sekund z kary Mrugały niż stworzyć groźną akcję.
42. min - Mrugała ponownie na ławce kar. Tym razem za trzymanie.
41. min - Maunula z prawego bulika,ale obok słupka.
40. min - Przygodzki wypalił z prawego bulika, ale łapie Salama.
40. min - Wznowianie dla gospodarzy.
Rozpoczynamy trzecią tercję meczu.
Problemy techniczne zostały chwilowo (mam nadzieję, że już do końca meczu) rozwiązane, za chwilę rozpocznie się trzecia odsłona gry.

KONIEC. 2. TERCJI.
40. min - Obie drużyny grają w komplecie.
38. min - Głupie kary popełnianią dzisiaj gospodarze. 14. sekund po karze dla Makeli Tomas Jelinek za zahaczanie udaje się do boksu.
38. min - Ponowna szansa dla gospodarzy na zmianę rezultatu, za spowodowanie upadku przeciwnika przez dwie minuty odpocznie Makela.

37. min - Zorko dwukrotnie próbował pokonać Salamę z bliskiej odległości, ale bramkarz gości kapitalnie wywiązał się ze swoich obowiązków.
36. min - Za wysoko uniesiony kij na ławkę kar udaje się Lahtinen.
36. min - Gospodarze w komplecie.
35. min - Ahoniemi podaje do Heikkinena, a ten bardzo niecelnie, po chwili Ahoniemi uderza bez przyjęcia. Broni Bizub.
34. min - Sanoczanie w komplecie.
34. min - Kara techniczna dla drużyny gospodarzy. Odsiaduje ją Marat Soroka. Gramy w 4/4.
33. min - Ahoniemi na ławce kar.

33. min - Spalnony po ataku sanoczan.
32. min - GOOOL !!! Jelinek zdobywa kontaktowego gola dla swojej drużyny.
30. min - Bizub broni uderzenie Heikkinena z bliskiej odległości.
29. min - Sporo niedokładności z obu stron, przed chwilą niecelne podanie przed bramkę do Wielkiewicza.
29. min - Maunula strzela z lewego bulika. Broni to Dominik Salama, ale nikogo z nowotarżan nie było na dobitkę.
27. min - Volrab uderzył z niebieskiej z pierwszego krążka. Ofiarnie broni Dominik Salama, następnie została poruszona bramka sanoczan. Jako, że jest to kolejna sytuacja w tym meczu sędzia zdecydował się wezwać służby techniczne i mamy przerwę w grze.
26. min - Gra toczy się głównie w środkowej tercji, bez groźniejszych sytuacji z obu stron.
25. min - Wsół uderza bardzo niecelnie z lini niebieskiej.
24. min - Sanocki zawodnik próbował od zachrysti wepchnąć krążek do bramki, ale połapał się w tym Bizub i wciąż 0:2.
23. min - Valtola niedokładnie podawał do kolegi z drużyny Patryk Wsół przejmuje krążek i uspokaja grę.
22. min - Podhale cały czas w tercji gości. Poruszona bramka. Gra została przerwana.
21. min - Zorko z niebieskiej. Łapie krążek Salama.
20. min - Kilka chwil po rozpoczęciu tercji swoją szansę miał Ondrej Volrab, ale został zablokowany.
20. min - Wznowienie dla zespołu z Nowego Targu.
Rozpoczynamy drugą tercję meczu.

KONIEC 1. TERCJI.
20. min - Dużo niedokładności w atakach gospodarzy. Bardzo chcą strzelić kontaktowego gola, ale jeśli nie ma dokładności nie można liczyć na zdobywanie bramek.
19. min - Fric z bliskiej odległości uderza nad lodem. Z problemami odbija Salama.
18. min - Słupek zadźwięczał po strzale Heikkinena.
17. min - Hoglund wrzuca krążek z lini niebieskiej. Pewnie łapie Bizub.
17. min - Gospodarze w pełnym zestawieniu, chiwlę później Wielkiewicz oddał groźny strzał, jednak Salama odbił tą próbę parkanem.
16. min - Przygodzki uderza niecelnie po indywidualnej kontrze.
15. min - Błyskawicznie po wygranym wznowieniu uderza Tamminen, ale mocno niecelnie i ... nieładnie.
15. min - Mrugała na ławce kar.
14. min - Bizub broni uderzenie Heikkinena.
13. min - GOOOL !!! Lahtinen pokonuje Bizuba strzałem z bekhendu i mamy 0:2.
12. min - Kamiński oddał sytuacyjny strzał z lini niebieskiej, ale bez jakiegokolwiek zagrożenia pod bramką.
11. min - Pawlenko z prawego bulika. Odbija łapaczką Bizub.
10. min - Volrab uderza bez przyjęcia. Łapie gumę Salama.
10. min - To powinno być 1:1 !!!. Worona pojechał w solowej kontrze z lewego skrzydła, podał na pustą bramkę do Zorki, ale ten nie zdołał umieścić krążka w bramce.
9. min - Mrugała uderzał z lini niebieskiej, ale trafił prosto w .... Martina Przygodzkiego.
9. min - Zamieszanie pod bramką "Szarotek". Bizub wychodzi z tej sytuacji obronną ręką.
8. min - Spalony po akcji gospodarzy.
8. min - Valtola ze środka. Minimalnie obok bramki.
6. min - Heikkinen z bliskiej odległości, ale zdążył złączyć parkany Bizub.
5. min - GOOOL !!! Harila wpisuje się na listę strzelców. Wynik meczu 0:1.
5. min - Mrugała, jego strzał z lini niebieskiej zablokowany.
3. min - STS Sanok w pełnym zestawieniu.
2. min - Jelinek !!! Jego strzał z lini niebieskiej zablokowany.
2. min - Salama ofiarnie interweniuje po strzake jednego z napastników Szarotek.
1. min - Tamminen za spowodowanie upadku przeciwnika ląduje na ławce kar.
1. min - Pierwsze wznowienie dla sanoczan i od rau pierwsza interwencja Bizuba.
Dzień dobry Państwu. Za chwilę rozpocznie się mecz między Podhale Nowy Targ i Marma STS Sanok. Czy nowotarżanie przełamią fatalną serię ? O tym przekonany się już za chwilę. Relację prowadzi Marcin Janicki.