2:3 d. (2:1, 0:1, 0:0, d. 0:1) Zakończony
1:0 Eduards Hugo Jansons #5 ( Mark Kaleinikovas #31, Josef Mikyska #25 ) +/-
(+) Jansons #5, Kaleinikovas #31, Mikyska #25, Paś #14, Viinikainen #39
(-) Denyskin #71, Noworyta #18, Paszek #96, Sołtys #16, Wanat #10
5/5 10:58
1:1 Filipp Pangiełow-Jułdaszew #58 ( Michael Cichy #78, Alexander Szczechura #8 ) +/-
12:29 2 min. Jauhienij Kamienieu #9 Opóźnianie gry
23:48 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Jozef Švec #19 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:02 2 min. Dominik Paś #14 Przeszkadzanie

Napewno każdy z nas zna powiedzenie starszych osób które mówi "Starość K. Starość", po dzisiejszym meczu kibice i zawodnicy JKH GKS Jastrzębie mogą powiedzieć to samo z tym że nie Starość tylko "Skuteczność K. Skuteczność". Podopieczni Roberta Kalabera mieli wszystkie atuty żeby wygrać dzisiejszy mecz jednak bardzo zawodziła skuteczność. Ten element zawodnicy z "Jastora" muszą bezwględnie poprawić jeśli chcą wygrywać kolejne mecze. Życzę dobrego tygodnia i żegnam się z Państwem mówiąc Dobranoc.
KONIEC MECZU. Unia Oświęcim wygrywa po dogrywce w Jastrzębiu 2:3.
62. min - GOOOL !!! Paś stracił krążek we własnej tercji, z gumą pognał Padakin, podał do Petera Bezuszki, a ten pokonał bramkarza gospodarzy.
61. min - Kostek z przestrzeni międzybulikowej. Broni Kowalówka po chwili Paś w indywidualnej akcji trafia w boczną siatkę.
60. min - Wznowienie dla gości.
Rozpoczynamy dogrywkę.

KONIEC 3. TERCJI. Zapraszam Państwa na 5. minut dogrywki.
60. min - Wygląda na to, ze będziemy mieli dogrywkę.
60. min - Svec w idnywidualnej kontrze uderzył wprost do raka golkipera gości.
59. min - Ponownie Ahopelto uderzał dwukrotnie i dwukrotnie interweniuje Bence Balizs.
59. min - Czas dla JKH GKS Jastrzębie.
59. min - Ahopelto z prawej strony uderza po lodzie, ale broni Bence Balizs i mamy przepychanki.
57. min - Jansons uderzył z lini niebieskiej ale jego strzał został podbity i powędrował nad bramką.
57. min - Mają problem zawodnicy z Jastrzębia ze stworzeniem akcji.
56. min - Balizs broni strzał jednego z zawodników gości i mamy przerwę w grze.
55. min - Freidenfelds nie trafił z najbliższej odległości.
55. min - Nieporadność defensywy jastrzębskiej i Bence Balizs ratuje swój zespół przed strata gola.
54. min - Laakso uderzył z niebieskiej, ale został zablokowany.
53. min - Drużyny w pełnym zestawieniu.
52. min - Bez groźnych okazji z obu stron. 10. sekund do końca kar.
51. min - Obustronne wykluczenie. Paś i Cichy wysłani na dwie minuty za przeszkadzenie.
50. min - Svec uderzył spod bandy na lini niebieskiej, bez problemu złapał ten strzał bramkarz gości.
49. min - Mikyska z prawego bulika. Broni Kowalówka.
48. min - Gra toczy się od dłuższego czasu w środku tercji.
46. min - Szczechura z lewego strzydła. Łapie gumę Bence Balizs.
45. min - Paś z ostrego kąta. Łapie gumę Kowalówka. Goście póki co nie stwarzają groźnych okazji.
44. min - Uwolnienie. Gra wycofana do tercji JKH.
43. min - Freidefelds urwał się z solową akcją przejechał powowę boiska podał do Sinegubovsa, ale ten nieczysto trafił w krążek.
42. min - Horzelski mocno z niebieskiej. Obok bramki.
41. min - Paś próbował wyłuskać krążek po błędzie defensywy gości i uderzył na bramkę, ale Kowalówka zatrzymał go parkanami.
40. min - Sevcenko mocno po lodzie z prawego skrzydła. Odbija parkanami Kowalówka.
40. min - Wznowienie dla gości.
Rozpoczynamy trzecię tercję meczu.

KONIEC 2. TERCJI
40. min - Jak to nie wpadło ?!!!. Łapią się za głowę napastnicy i kibice JKH GKS-u. Zawodnicy drużyny Roberta Kalabera mieli już praktycznie pustą bramkę, ale nie ulokowali gumy w bramce. Słabo wygląda to jeśli chodzi o skuteczność drużyny z Jastrzębia.
39. min - Z niebieskiej uderzał Kostek, krążek przed bramkarzem próbował strącać jego kolega z drużyny, ale mrozi gumę w parkanach Kowalówka.
39. min - Paś z niebieskiej !!!. Łapie gumę do raka Kowalówka.
38. min - Gra się nieco uspokoiła, bez klarownych okazji z obu stron.
37. min - Zamieszanie pod bramką Kowalówki, nie ma gola.
35. min - Jerofejevs i Urbanowicz kończą udział w dzisiejszym meczu. Obaj dostali karę meczu za ostrość w grze.
35. min - Bójka w tercji jastrzębian będą kary, w tym jedna kara meczu.
34. min - GOOOL !!! Kowalówka kapitalnie obrócił się z krążkiem i załadował gumę od słupka do bramki Bence Balizsa.
34. min - Diukov z niebieskiej. Łapie gumę Bence Balizs.
34. min - Szczechura do Cichego, ale ten nie trafił czysto w krążek. Po chwili zamieszanie i bójka pod bramką gości.
33. min - Kaleinikovas w solowej kontrze, ale jego strzał poszybował nad bramką. Po chwili próbował Freidenfelds i łapie do raka Kowalówka.
32. min - Kostek z niebieskiej !!!. Odbija Kowalówka.
32. min - Goście w pełnym zestawieniu.
31. min - Jastrzębianie próbują pokonać Roberta Kowalówkę, ale ten nie daje się pokonać.
30. min - Noworyta ukarany dwoma minutami za spowodowanie upadku przeciwnika.
28. min - Fridenfelds z lewego bulika. Łapie Kowalówka.
28. min - Zakotłowało się pod bramką jastrzębian. Mrozi gumę bramkarz.
27. min - Jerofejevs z niebieskiej !!!. Obok bramki.
27. min - Sebastian Kowalówka z prawego skrzydła, ale wprost w Bence Balizsa.
26. min - Gospodarze w pełnym zestawieniu.
26. min - Da Costa z lewego strzydła !!! Odbija do boku Balizs.
25. min - Kowalówka próbował podać do swojego kolegi z zespołu zablokowane to podanie przez Pelaczyka.
24. min - Svec na ławce kar.
24. min - Twarda gra pod bandami z obu stron.
23. min - Było groźnie pod bramką Unii. Niestety napastnicy JKH nie połapali się w akcji. Po chwili sędzia ... zastopował akcję gospodarzy.
22. min - Dziubiński spod bandy !!!. Łapie gumę Bence Balizs.
22. min - Uwolnienie gra wycofana do tercji gości.
21. min - Kaleinikovas z lewego strzydła!!!. Nad bramką.
21. min - Dziubiński próbował od zachrystii, ale mrozi gumę golkiper jastrzębian.
20. min - Wznowienie dla jastrzębian.
Rozpoczynamy drugą tercję meczu.

KONIEC 1. TERCJI.
20. min - Dwanaście sekund do końca pierwszej tercji.
19. min - GOOOL !!! Kaleinikovas po znakomitej szarży umieszcza gumę między parkanami Kowalówki i mamy 2:1.
18. min - Svec znakomiecie urwał się z kontrą, próbował podać do Pelaczyka, ale ten stracił gumę i niebezpieczeństwo zażegnane.
17. min - Balizs dwukrotnie odbija strzały napastników gości.
16. min - Bezuska z lewego skrzydła mocno uderza. łapie do raka Bence Balizs.
15. min - Pelaczyk z prawego strzydła próbował zmieścić gumę przy słupku. Broni parkanem Kowalówka. Po chwili Paś w dogodnej sytuacji minimalnie nad bramką.
14. min - Ponownie zaatakowany Bence Balizs, ale i tym razem bez jakichkolwiek reperkusji dla winowajcy. Słychać wulgarne śpiewy kibiców gospodarzy, którzy dobitnie komentują zachowanie arbitrów w dzisiejszym meczu.
13. min - GOOOL !!! Szybko wykorzystana przewaga Unii. Pangelow strzelcem gola.
12. min - Kara dla JKH GKS Jastrzębie za wyrzucenie krążka poza lodowisko przez dwie minuty odpocznie Kameneu
11. min - GOOOL !!! Kaleinikovas wygrał bulik podał do Jansonsa, a ten z lini niebieskiej uderzył z zaskoczenia i pokonał bramkarza gości.
11. min - Popychany Bryk w tercji gości. Gwizdek sędziego milczy.
11. min - da Costa z niebieskiej, ponad bramką.
10. min - Bardzo brzydki atak jednego z zawodników gości na Bence Balizsa, ale sędziowie nie decydują się na wysłanie na ławkę kar. Gwizdy na trybunach. Fatalny błąd sędziego takie sytuacje nie powinny mieć miejsca.
10. min - Słupek po strzale napastników gości, po chwili Paś sam na sam i broni Kowalówka.
9. min - Svec strzela w kierunku bramki, ale ta próba została podbita i krążek poza lodowiskiem, po chwili Pelaczyk mógł zdobyć gola ale jego strzał kapitalnie zatrzymał Robert Kowalówka. Pierwszorzędna interwencja.
9. min - Sebastian Kowalówka z niebieskiej, ale broni Bence Balizs kijem, wybijając gumę poza lodowisko.
7. min - Nieco spokojniejsza część meczu, obie drużyny goszczą często pod bramką przeciwnika, ale nie oddają groźnych strzałów.
6. min - Zakotłowało się pod bramką JKH, ale nie ma gola.
5. min - Da Costa po lodzie, ale broni Balizs. Po chwili uwolnienie i gra wycofana do tercji jastrzębian.
4. min - Gospodarze w pełnym zestawieniu.
3. min - Jerofejefs z niebieskiej. Broni parkanem Balizs.
2. min - Gospodarze w osłabieniu, za nadmierną liczbę graczy na lodzie.
1. min - Od razu w kontrze popędził Pelaczyk, obróbił się i próbował oddać strzał, ale przewrócił się i nic z tego nie wyszło.
1. min - Zaczynamy pierwsze wznowienie dla gości.
17:58 - Obie drużyny już na lodzie.
Dzień dobry Państwu. Zapraszam na kolejny mecz 13. kolejki Polskiej Hokej Ligi pomiędzy JKH GKS Jastrzębie i Re Plast Unia Oświęcim. Gospodarze ostatni mecz przegrali z GKS-em Katowice 2:3, ale po bardzo dobrym i walecznym meczu. Goście natomiast pokonali zespół z Katowic 6:2. Czy jastrzębianie utrzymają wysokie tempo i dzisiejszy mecz również będzie obfitował w wiele bramek i groźnych akcji? Mam taką nadzieję. O tym przekonamy się juz za 7. minut. Relację dla Państwa prowadzi z Jastrzębia-Zdroju Marcin Janicki.

#59 Marcin Horzelski PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Eduards Hugo Jansons LO 1 0 0 0 1 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#98 Dominik Jarosz ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Mark Kaleinikovas LS 1 1 1 0 2 2 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Jauhienij Kamienieu LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#76 Markus Korkiakoski LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#92 Maciej Urbanowicz LS 0 0 0 0 0 0 25 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Olli-Petteri Viinikainen PO 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
TAURON Re-Plast Unia Oświęcim
#53 Robert Kowalówka B 2 1.96 31 10 9 11 1 0 93.55 61:18 0 0 0 0.00 0 1 0 0 0 0 0
#9 Roman Diukow PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Kristaps Jākobsons LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Aleksandrs Jerofejevs PO 0 0 0 0 0 0 25 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#53 Robert Kowalówka B 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#12 Sebastian Kowalówka PS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Łukasz Krzemień ŚR 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#63 Tommi Laakso LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Miłosz Noworyta LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Patryk Noworyta PO 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Pawło Padakin PS 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#58 Filipp Pangiełow-Jułdaszew LO 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#96 Kamil Paszek PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Filip Płonka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Jan Sołtys LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Alexander Szczechura LS 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Dariusz Wanat ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0