13:31 2 min. Filip Starzyński #26 Opóźnianie gry
13:43 2 min. Bartosz Ciura #6 Atak kijem trzymanym oburącz
16:35 2 min. Kamil Kalinowski #10 Zahaczenie
20:44 2 min. Olli Kaskinen #4 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:24 2 min. Jakub Gimiński #94 Zahaczenie
34:08 2 min. Eemeli Jeskanen #84 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:54 2 min. Radosław Galant #24 Ostrość
41:54 2 min. Radosław Galant #24 Trzymanie kija przeciwnika
47:17 2 min. Michał Zając #61 Zamknięcie krążka w rękawicy
49:40 2 min. Mikałaj Syty #89 Opóźnianie gry
52:36 2 min. Eryk Schafer #33 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:57 2 min. Michał Zając #61 Trzymanie przeciwnika

GKS Tychy przełamuje fatalną serię !!!. Hokeiści z "Piwnego Miasta" wygrywają po rzutach karnych 2:0. Decydującego karnego zdobył Roman Szturc i w ostatecznym rozrachunku mecz kończy się wynikiem 5:6. Było dużo zwrotów akcji i mecz zdecydowanie mógł się podobać, gdyż obfitował w dużą ilość bramek, a emocji niebrakowało dosamego końca. Ja już się z Państwem żegnam i życzę udanego tygodnia i dobrej nocy.
KONIEC SERII RZUTÓW KARNYCH !!!.

KONIEC DOGRYWKI.
65. min - Korenczuk. Ma już trzy gole, a teraz próbował zamknąć mecz. Broni jego próbę Fucik.
65. min - Kalinowski !!! Zablokowany przez Younana.
64. min - Kontra GKS-u. Szturc otrzymał kapitalne podanie pod bramkę urwał się z kontrą, ale czeski napastnik stracił równowagę i broni łotewski golkiper. Po chwili Dupuy traci kij i próbuje przetrzymać grę.
63. min - Kontra Younana, po chwili strzał, ale krążek zatrzymany pod parkanami Mustukovsa.
63. min - Pociecha traci krążek, na rzecz Ahonena.
62. min - Viitanen !!!. Broni Fucik. Jęk zawodu kibiców gospodarzy.
62. min - Dupuy sprzed Koskinena. Mustukovs mimo, że miał zasłonięte pole widzenia, kapitalnie broni parkanem tę próbę.
61. min - Elomaa z bekhendu. Broni Fucik.
60. min - Wznowienie wygrywa Elomaa.
Rozpoczynamy dogrywkę.

KONIEC 3. TERCJI.
60. min - Próbują tyszanie przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, ale wygląda na to, że będziemy mieli dogrywkę.
59. min - GOOOL !!! Wyrównianie !!!. Niebywałe chwilę po strzeleniu gola przez tyską drużynę na listę strzelców wpisuje się Korenczuk, który w tym meczu zalicza hat-tricka. Ukrainiec dobił z bliska krążek odbity z za bramki.
58. min - GOOOL !!! Boivin strzela z niebieskiej, w powietrzu przekierowuje go do bramki Dupuy i mamy 4:5.

57. min - Younan z niebieskiej !!! Słupek !!!. Po chwili Mroczkowski z ostrego kąta, ale tylko boczna siatka.
56. min - Michał Zając, za trzymanie przeciwnika trafia na ławkę kar.
55. min - Gospodarze w pełnym zestawieniu.
55. min - Mustukovs !!! Kapitalnie łapie gumę po strzale Szturca.
53. min - Okazało się, że podczas kontry próbujący zatrzymać Komorskiego Eryk Schafer faulował napastnika Reprezentacji Polski i toruński młodzieżowiec odpocznie dwie minuty.
53. min - Komorski urwał się z kontrą, ale mrozi gumę Mustukovs.
53. min - Wstrzelnie krążka z lewego skrzydła pod bramkę tyszan z zerowego kąta. Mrozi gumę bramkarz drużyny z "Piwnego Miasta".
52. min - Gospodarze w komplecie.
51. min - Strarzyński !!!. Kapitalna interwencja Mustukovsa, który położył parkan na lodzie i uratował swoją drużynę przed utratą gola.
50. min - Syty ukarany za zagranie krążka ręką na wznowieniu.
49. min - Torunianie w komplecie. Poruszona bramka gospodarzy.
47. min - Mądrze bronią się gospodarze. Po chwili uderza Pociecha, ale w sam środek bramki i łapie krążek Mustukovs.
47. min - Kara dla Zająca, za zatrzymanie krążka w rękawicy. Tyszanie w przewadze.
46. min - Napierw Younan z niebieskiej !!! Zablokowany, po chwili Kaskinen z bliska trafił w bark Mustukovsa. Fantastyczny mecz w Toruniu.
45. min - Uwolnienie gra wycofana pod tyską bramkę.
44. min - GOOOL !!! Co tu się dzieje !!!? Kilkadziesiąt sekund po golu Jaworskiego do wyrównania doprowdza Koskinen. Zdezorientowana obrona GKS-u Tychy.
44. min - GOOOL !!! Adrian Jaworski wykorzystuje przewagę. Torunianie łapią kontakt !!!

42. min - Galant ukarany karą 4. minut za ten atak.

42. min - Brutalny atak Galanta na Jeskanena. Zawodnik Torunian uderzony kijem w twarz. Niewykluczone że będzie to kara meczu.
42. min - GOOOL !!! Korenczuk drugi raz wpisuje się dzisiaj na listę strzelców, uderzył z pierwszego krążka po podaniu z za bramki jednego ze swoich kolegów.
41. min - Kalinowski z za bulika. Blokuje jego strzał Kaskinen.
40. min - Wznowienie dla gości.
Rozpoczynamy trzecią tercję meczu

KONIEC 2. TERCJI.
40. min - Toruńscy kibice zaczynają śpiewać wulgarne przyśpiewki o drużynie gości. Wcześniej doszło do przepychanek pomiędzy zawodnikami obu drużyn.
40. min - Boivin urwał się z kontrą, jednak akcja przerwana ze względu na pozycję spaloną.
39. min - Gościński z lewego skrzydła mocno uderzył po lodzie, ale zdążył złączyć parkany Mustukovs, po chwili Bagin i Jeskanen "obdarowali" się wzajemnie groźnymi spojrzeniami, jednak nie doszło do bójki i nie będzie wykluczeń.
38. min - Syty z prawego bulika, mocno strzelił po wcześniejszym obrocie. Jednak łapie gumę Fucik. Po chwili strzela Korenczuk i ponownie golkiper gości.
37. min - Uwolnienie. Gra wznowiona w tercji gospodarzy.
36. min - Gospodarze w pełnym zestwieniu.
34. min - Strata Bukowskiego w tercji gospodarzy, Tą sytuację próbował wykorzystać Adrian Jaworski, ale krążek w porę z kija ściągnął mu Sedivy.
34. min - Jeskanen za spowodowanie upadku przeciwnika siada na ławce kar.
33. min - Gospodarze w pełnym zestawieniu. Chwilę później Szturc próbował wykorzystać błąd bramkarza gospodarzy i nabić go, jednak wynik nie uległ zmianie.
32. min - Bukowski z nadgarstka !!!. Bardzo niecelnie. Po chwili Szturc z prawego bulika, ale kapitalnie krążek do łapaczki chwyta bramkarz gospodarzy.
31. min - Bomba Sedivego sprzed koła bulikowego. Fantastyczna interwencja Mustukovsa. Po chwili spalony.
31. min - Za zahaczanie na dwuminutową przymusową przerwę zostaje wysłany Jakub Gimiński.
30. min - Gra się nieco uspokoiła.
29. min - Kontra Dupuy z lewego bulika. Kanadyjczyk strzela z nadgarstka, broni łotewski golkiper.
28. min - Younan strzela z prawego bulika. Niepewnie odbija Mustukovs z dobitką popędził Wróbel, ale jego strzał po lodzie zbyt lekki pada łupem bramkarza gospodarzy.
27. min - Komorski ze środka !!! Broni Mustukovs.
26. min - Korenczuk z prawego bulika. Odbija parkanem Fucik.
26. min - GOOOL !!! Szybka odpowiedź gości. Wróbel podał gumę z za bramki do Ondreja Sedivego, a ten strzałem z pierwszego krążka z prawego bulika podwyższa prowadzenie. 1:4.
25. min - Mroczkowski przejechał z krążkiem, przez całe lodowisko. uderzył z nadgarstka, ale łapie gumę Mustukovs.
24. min - Ciura !!! Mierzył idealnie pod poprzeczkę, ale guma nieznacznie poszybowała ponad bramką.
23. min - GOOOL !!! Na sekundę przed końcem kary Kaskinena Ilia Korenczuk z bliskiej odległości umieszcza krążek w bramce nad parkanem Tomasa Fucika. 1:3.
22. min - Jaworski mocno z niebieskiej !!!. Z problemami łapie Tomas Fucik.
22. min - Elomaa uderza z nadgarstka. Po chwili poprawia Kamil Kalinowski broni obie próby czeski golkiper.
21. min - Kaskinen na ławce kar. Druga przewaga dla gospodarzy.
20. min - Sygnalizowana kara, dla tyszan, Mustukovs zjeżdża do boksu. Po chwili uderza Elomaa sprzed prawego bulika. Łapie do raka Fucik.
Zaczynamy drugą tercję. Wznowienie dla tyszan.

KONIEC 1. TERCJI.
20. min - Gra się uspokoiła obie drużyny czekają już na przerwę.
19. min - Torunianie w pełnym zestawieniu, po chwili Korenczuk z bliskiej odległości, ale broni Tomas Fucik.
18. min - Ponownie Mroczkowski z niebieskiej. Wysoko ponad bramką. Trwa ostrzał toruńskiej bramki.
18. min - Mroczkowski strzela z 5. metrów. Guma po rykoszecie wędruje obok bramki.
17. min - Pierwsze wykluczenie dla gospodarzy. Za zahaczanie dwie minuty odpocznie Kamil Kalinowski.
16. min - Starzyński na lodzie, 10. sekund później dołącza do niego CIura i tyszanie w pełnym zestawieniu.
15. min - Koskinen z nadgarstka !!!. Nad bramką. Po chwili krążek wybity z tercji gości.
15. min - Gospodarze zagrają przez 1:50 sekund w podwójnej przewadze. Na ławce kar zameldowali się kolejno Starzyński i Ciura.
14. min - Strzał Korenczuka, po wygranym wznowieniu. Broni parkanem Fucik.
13. min - GOOOL !!! Ależ otwarcie GKS-u Tychy. Trzecią bramkę dla gości strzela z lini niebieskiej Oskar Jaśkiewicz. Wynik spotkania 0:3.
12. min - Kontra Ciury, obrońca gości strzela na bramkę Energi, ale tę próbę blokuje Augustkalns.
12. min - Ruszona bramka GKS-u Tychy. Nie ma kary, ale mamy przerwę w grze.
11. min - Tyszanie w pełnym zestawieniu.
11. min - Syty z nadgarstka. Bramkarz gości broni tą próbę.
10. min - Augustkalns z nadgarstka !!!. Broni kapitalnie Fucik.
10. min - Pierwsze wykluczenie dla gości. Jeziorski na ławce kar.
9. min - Najpierw Bizacki, a później Szturc uderzali sprzed prawego bulika. Dwukrotnie broni łotewski golkiper.
7. min - Strzela Bizacki, ale broni spokojenie Mustukovs, po chwili Mustukovs, ponownie golkiper gospodarzy.
6. min - GOOOL !!!. Szybko podwyższają prowadzenie goście. Gospodarze sami sobie strzelili bramkę, jednak ostatni krążek dotknął Jeziorski i to jemu zostanie zapisane trafienie.
5. min - Szturc strzał sprzed bramki. Nie ma gola.
4. min - GOOOL !!!. Kaskinen z bliska z nadgarstka pokonuje Mustukovsa. Goście na prowadzeniu.
3. min - Olszewski walczył z krążkiem za bramką Tychów, ale stracił krążek i gumę przejęli goście.
2. min - Gra toczy się za tyską bramką.
1. min - Wrzutka Komorskiego z niebieskiej, bez zagrożenia, po chwili tyszanie przeprowadzili groźną akcję, ale gumę mrozi Mustukovs.
1. min - Zaczynamy pierwsze wznowienie dla gości.
Dzień dobry zapraszam Państwa na mecz 9. kolejki PHL między drużynami KH Energa Toruń i GKS Tychy. Czy tyszanie wkońcu zakończą czarną serię pięciu meczów bez zwycięstwa ? Otym przekonamy się już za 3. minuty. Relację prowadzi dla Państwa Marcin Janicki.

#41 Maksymilian Lisewski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#1 Ervīns Muštukovs B 5 4.62 49 15 15 16 2 1 89.80 65:00 0 4 2 50.00 0 0 0 0 0 0 1
#5 Jesse Ahonen LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0