0:3 Bartłomiej Neupauer #9 ( Robert Mrugała #77 ) +/-
(-) Andrejkiw #69, Kogut #68, Kozłowski #18, Naróg #15, Rzeszutko #13, Witecki #66
06:18 2 min. Luka Zorko #7 Atak w okolice głowy lub szyi
06:23 2 min. Michał Bernacki #98 Uderzanie kijem
11:28 2 min. Robert Mrugała #77 Atak kijem trzymanym oburącz
24:40 2 min. Kacper Opiłka #16 Zahaczenie
31:30 2 min. Jakub Worwa #12 Natarcie
52:07 2 min. Jakub Michałowski #5 Atak kijem trzymanym oburącz
58:21 2 min. Luka Zorko #7 Wysoko uniesiony kij

60. min - Zagłębie jeszcze próbowało coś strzelić, jednak syrena kończy dzisiejsze spotkanie. Podhale zasłużenie wygrywa w Sosnowcu 3:0.

59. min - Neupauer dostaje podanie od Mrugały i ustala wynik dzisiejszego spotkania strzałem do pustej bramki.
58. min - Czas dla Zagłębia Sosnowiec. 1:45 do końca spotkania.
58. min - Pusta sosnowiecka bramka.
56. min - Nieporozumienie przy rozgrywaniu krążka na niebieskiej i Neupauer przechwytuje krążek. Po chwili oddaje strzał na bramkę Spesnego, lecz bez dużego zagrożenia.
53. min - Przygodzki upadając zdołął oddać strzał, lecz bez powodzenia bramkowego. Zagłębie w pełnym zestawieniu.
52. min - Bezmyślny faul Michałowskiego i Podhale pierwszy raz w tej tercji w przewadze.
51. min - Po przechwycie Kamiński szybko pojechał na bramkę gospodarzy i uderzył z niebieskiej. Spesny broni.
50. min - Andreikiv z niebieskiej. Broni po raz kolejny pewnie bramkarz Podhala.
49. min - Zagłębie jak na razie bezradne w ataku. Kolejne uwolnienie gospodarzy.
48. min - Neupauer z lewego bulika obok bramki Spesnego.
48. min - Nahuńko z niebieskiej. Bramkarz Podhala odbija to uderzenie.
47. min - Witecki z najbliższej odległości ponad nowotarską bramką.
46. min - Przygodzki zza bramki oddaję krążek na niebieską, lecz Zorko nie oddaje skutecznego strzału.
44. min - Strzały zawodników gospodarzy wciąż nie znajdują drogi do bramki.
41. min - Przygodzki dostał podanie przed bramkę. Nie zdołał jednak oddać strzału.
41. min - Przed nami ostatnia odsłona dzisiejszego spotkania. Wznowienie dla Podhala.

40. min - Koniec drugiej tercji.
40. min - Piotrowicz uderza z niebieskiej. Bramkarz Podhala ze spokojem łapie to uderzenie.
39. min - Kibice gospodarzy coraz częściej wyrażają niezadowolenie z gry Zagłębia.
37. min - Khoperia tuż po wjeździe do tercji ataku oddaje strzał na bramkę. Brakarz Podhala broni ten strzał.
34. min - Ostrzał bramki Podhala, ale Lindskoug zachowuje czyste konto. Podhale w pełnym zestawieniu.
33. min - Worwa ukarany za natarcie. Zagłębie przed szansą na kontaktowe trafienie.
32. min - Jelinek po raz kolejny próbował zaskoczyć  z niebieskiej. Spesny broni to uderzenie.
31. min - Goście wychodzą z szybką kontrą, ale ostatecznie nawet nie oddają strzału.
29. min - Po wyłuskaniu krążka pod bandą Przygodzki staje oko w oko ze Spesnym, lecz strzela obok bramki.
28. min - Jelinek z ostrego kąta wprost w parkany bramkarza Zagłębia.
27. min - Jelinek uderzał z niebieskiej pod koniec przewagi, lecz Spesny odbija ten krążek. Zagłębie w pełnym zestawieniu.
25. min - Opiłka usiądzie na dwie minuty za zahaczanie.
23. min - Szarpane akcje z obu stron. Wynik na razie bez zmian.
21. min - Ruszamy. Wznowienie dla gości.

20. min - Koniec pierwszej tercji.
19. min - Goool!!! Nieporadność przy wyprowadzniu krążka przez Zagłębie i Vorona odbiera krążek, szybko podaje przed siebie do Maunuli, a ten pokonuje Spesnego.
17. min - Dobra kontra gości. Moskunen wprost w Spesnego z niebieskiej.
16. min - Andreikiv oddaje strzał z niebieskiej, ale bramkarz gości wyłapuje to uderzenie.
14. min - Bramka Podhalan ostrzeliwana przez całą przewagę, lecz dalej zero po stronie Zagłębia.
12. min - Zamieszanie pod bramką gości i sędziowie wyłapują przewinienie.
10. min - Andreikiv wprost w bramkarza gości.
9. min - Obie drużyny grają w pełnych zestawieniach.
7. min - Szybko siły na lodzie wyrównane. Bernacki tuż po wznowieniu fauluje rywala.
7. min - Zorko ostro potraktował zawodnika gospodarzy.

4. min - Goool!!! Wielkiewicz niezbyt mocnym strzałem lobuje zaskoczonego Spesnego.

3. min - Jelinek uderza z niebieskiej, krążek po drodze jeszcze zmienił tor lotu, ale Spesny mrozi bez problemu to uderzenie.
2. min - Hvila z lewego bulika. Spesny odbija do boku.
1. min - Zaczynamy. Pierwszy krążek dla gości.
Witamy ze Stadionu Zimowego w Sosnowcu. Przed nami spotkanie w ramach 7. kolejki PHL pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec i Tauron Podhale Nowy Targ.

#17 Oskar Rzekanowski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Kamil Sikora PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Patrik Spěšný B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#66 Jakub Witecki PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
TAURON Podhale Nowy Targ
#50 Paweł Bizub B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#47 Kevin Lindskoug B 0 0.00 45 15 12 18 0 0 100.00 60:00 1 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#2 Ołeksandr Ałeksandrow LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0