2:0 Patryk Wronka #95 ( Marcin Kolusz #20 ) +/-
03:53 2 min. Matias Lehtonen #7 Wysoko uniesiony kij
17:16 2 min. Marcin Kolusz #20 Przeszkadzanie
25:26 2 min. Mateusz Rompkowski #97 Trzymanie przeciwnika
30:27 2 min. Christian Mroczkowski #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:03 2 min. Jason Seed #27 Wysoko uniesiony kij
42:29 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Jakub Witecki #66 Nadmierna liczba graczy na lodzie
48:20 2 min. Joona Monto #81 Przeszkadzanie
53:26 2 min. Carl Hudson #2 Ostrość
53:26 2 min. Szymon Marzec #71 Ostrość

Strzały 11-11
60 min  Fucik ponownie w boksie. 30 sekund do końca
59 min - Szczęście po stronie gości. Fucik zjechał do boksu, a gospodarze wyprowadzili akcję i umieścili krążek w pustej bramce, jednak sędzia liniowy odgwizdał spalonego. Czas dla gości
59 min - Katowiczanie nie dopuszczają tyszan, by wjechali do własnej tercji.
55 min - GOOLLLL Wronka w zamieszaniu pod bramką Fucika zachował najwięcej zimnej krwi i wepchnął krążek do tyskiej bramki
53 min - Fraszko wyłuskał krążek pod bramką gości spod kija tyskiego obrońcy, dograł do Wronki, a ten w klarownej sytuacji chybił
51 min - Marzec przeciągnął Murraya, ale już nie zdołał umieścić krążka w bramce
49 min - Poprzeczka ratuje katowiczan od utraty gola
49 min - Kara dla Monto
48 min -  Michalski strzelał, ale Fucik czujny
43 min - Kara techniczna nałożona na drużynę tyską
42 min - GieKSa była bliska podwyższenia prowadzenia, ale Krężołek z metra nie trafił czysto w krążek
41 min - Fraszko z ostrego kąta prosto w Fucika
41 min - Zaczynamy trzecią tercję
Tercja III

Strzały 9-10
40 min - Jeszcze przed syreną kończącą drugą tercję okazji na podwyższenie prowadzenia szukał Valtola
40 min - Cichy mocno z niebieskiej, prosto do raka katowickiego bramkarza
38 min - Marzec w osłabieniu próbował doprowadzić do wyrównania
36 min - Dobre dogranie zza bramki do nadjeżdżającego Pociechy, ale Murray dobrze odczytał zamiary tyskiego obrońcy
34 min - Goście w komlpecie. Odkąd do gry wrócił Mroczkowski, po karze, to tyszanie zamknęli w hokejowym zamku gospodarzy
31 min - Kara dla gości
27 min - GOOOLLLL Erikson w sytuacji sam na sam strzałem między parkanami otwiera wynik meczu. GieKSa grała w osłabieniu
26 min - Kara dla Rompkowskiego. Wznowienie wygrał Wronka dograł do Fraszki, który akcję zakończył celnym strzałem. W odpowiedzi Mroczkowski prosto w Murraya
25 min - Próba Wajdy, ale Fucik łapie krążek
24 min - Jeziorski wprost do raka katowickiego bramkarza
23 min - Najpierw strzał Żełdakowa z niebieskiej odbił Murray, a następnie dwie dobre próby Bepierszcza
21 min - Obie drużyny już pojawiły się na lodzie. Zaczynamy drugą tercję
Tercja II

Strzały 7-10
20 min - Na 8 sekund przed przerwą najpierw Rompkowski niecelnie, a następnie Krężołek z koła bulikowego trafia prosto w Fucika.
18 min - Bardzo dobra okazja gospodarzy. Wronka położył Fucika i mędziy rakiem tyskiego bramkarza, a słupkiem próbował ulokować krążek w bramce. Kara dla Kolusza
16 min - Od kilku minut goście zyskują optyczną przewagę, coraz częściej zagrażają katowickiemu bramkarzowi
14 min - Przepychanka Lehtonena z Żełdakowem, bez kar
13 min - Marzec wychodził praktycznie sam na sam, ale w ostatniej chwili został zablokowany przez jednego z obrońców GieKSy
10 min - Galant przed Murrayem próbował zmienić tor lotu krążka, ale katowicki bramkarz zatrzymał "gume" parkanami
8 min - Obie drużyny grają uważnie w obronie, rzadko dopuszczając do sytuacji bramkowych. Mecz toczony w szybkim tempie
6 min - Koniec kary dla Lehtonena.
4 min - Gospodarze w osłabieniu wyprowadzili kontrę, jednak strzał Michalskiego nie sprawił Fucikowi problemów.
4 min - Kara dla Lehtonena.
3 min - W odpowiedzi tyszanie dwukrotnie próbowali pokonać Murraya
2 min - Strzał Wajdy ląduje w raku tyskiego bramkarza.
1 min - Zaczynamy mecz.
Tercja I
Witamy z "Satelity", gdzie za parę minut rozpocznie się spotkanie derbowe pomiędzy GKS-em Katowice, a GKS-em Tychy

#16 Mathias Israelsson B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Dmitrij Korczemkin LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Jan Krzyżek PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec PS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski PS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#27 Jason Seed LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#96 Dienis Sierguszkin LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0