Rozgrywki: 2021/22 - Liga Mistrzów: Faza grupowa
20:20
Faza Grupowa / Grupa H
29:01 2 min. Samuel Mlynarovič #14 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:35 2 min. Vitālijs Pavlovs #79 Zahaczenie

59. min - Leonhardt samotnie pognał do tercji rywali, ale w ostatniej chwili "wyczyścił" go obrońca JKH.
57. min - Zdecydowanie nie tak wyobrażali sobie to spotkanie jastrzębianie.
56. min - GOOOL!!! Raffl z najbliższej odległości wymanewrował Kielera i zdobywa kolejną bramkę dla Red Bull Salzburg.
55. min - Austriacy wciąż w natarciu.
53. min - Czas dla JKH.
53. min - GOOOL!!! Benjamin Nissner z najbliższej odległości zdobył bramkę "do pustaka".
53. min - Austriacy zdeterminowani i zawzięci do zdobywania kolejnych bramek.
51. min - Zmiana w bramce JKH. Patrika Nechvatala zastąpił Michał Kieler.
51. min - GOOOL!!! Dobre zagranie przed bramkę do Loneya, a ten nie pomylił się i z pierwszego krążka załadował gumę do siatki.
50. min - Rozpędzali się gospodarze z zamiarem wjechania do tercji gości, ale zatrzymani przez gwizdek sędziego, który wychwycił spalonego na linii niebieskiej.
48. min - GOOOL!!! Strzał z niebieskiej nie fartownie odbity przez Nechvatala i Ty Loney dobija krążek wprost do bramki.
47. min - GOOOL!!! Borzecki przymierzył spod bulika i wpakował gumę do siatki między parkanami Nechvatala.

47. min - Mocna bomba z niebieskiej, ale obronił to uderzenie Nechvatal.
46. min - Kontra gości, lecz nie celne zagranie do Urbanowicza i jastrzębianie stracili krążek.
45. min - Mocniej zaatakowali jastrzębianie w tym okresie.
44. min - Jarosz twardo walczył za bramką rywali.
43. min - Kontra jastrzębian. Urbanowicz w sytuacji sam na sam, ale zdążył wrócić jeden z zawodników gospodarzy.
42. min - Kamienieu przypadkowo uderzył kijem w twarz Jassa i z pomocą kolegów schodzi z tafli.

40. min - Urbanowicz samotnie pognał do przodu, ale przez brak czasu nie doszło do poważnego zagrożenia bramki Wiesera.
39. min - Jastrzębianie zamknięci we własnej tercji.
37. min - Rozpędzali się jastrzębianie, ale momentalnie zatrzymani przez obrońców gospodarzy.
36. min - Jastrzębianie mają problemy z wyjściem z własnej tercji.
34. min - Austriacy mocno podrażnieni po utracie bramki i zdecydowanie ruszyli do ataku w poszukiwaniu bramki, która pozwoliła by im na ponowne prowadzenie w tym meczu.
33. min - GOOOL!!! Kasperlik samotnie pognał do przodu, wyminął austriacką obronę i wpakował krążek do bramki.
30. min - GOOOL!!! Schneider przymierzył z bulika, odbity krążek przechwycony przez Hubera i wpakował krążek niemalże do pustej bramki.

29. min - Stapelfeldt z bulika! Obok bramki.
28. min - Bombardowanie bramki Wiesera, lecz nie udało się jastrzębianom wpakować krążka do bramki.
26. min - Gospodarze w natarciu.
24. min - Zakotłowało się pod bramką Nechvatala, ale sędzia zatrzymuje akcje i nie ma bramki.
23. min - Jarosz samotnie przedarł się do tercji gospodarzy, ale wejściem w ciało zatrzymał go Austriacki obrońca.
21. min - Dwójkowa akcja Salzburgu, ale przecięte podanie przez obrońcę JKH.

18. min - Rozpędzili się gospodarze, ale szybko zostali zatrzymani przez gwizdek sędziego - spalony.
17. min - Mocny strzał Pallestranga, ale pewnie broni bramkarz gości.
15. min - Bomba Razgalsa na bramkę Salzburgu zatrzymana przez Wiesera.
13. min - Zagranie przed bramkę Nechvatala, lecz nie sięgnął po ten krążek jeden z zawodników gospodarzy.
11. min - Mocne uderzenie na bramkę Nechvatala, ale nie dał się zaskoczyć bramkarz gości.
10. min - Gospodarze w natarciu.
7. min - Akcja Jastrzębia 2 na 1, ale niedokładne podanie i strata krążka w tercji Salzburgu.
5. min - Kasperlik samotnie wprowadził krążek do tercji rywali, ale ostatecznie jastrzębianie stracili krążek i gospodarze znowu w posiadaniu krążka.
4. min - Dwójkowa akcja gospodarzy zatrzymana przez Nechvatala.
2. min - Mocny pressing ze strony gospodarzy.
1. min - Rozpoczynamy czwarte starcie JKH w CHL.