Rozgrywki: 2021/22 - Liga Mistrzów: Faza grupowa
2:3 k. (1:1, 1:1, 0:0, d. 0:0, k. 0:2) Zakończony
2021-09-03
18:00
Faza Grupowa / Grupa H
0:1 Daniel Catenacci #7 ( Angelo Miceli #26 ) 5/5 10:27
1:1 Artūrs Ševčenko #27 ( Vitālijs Pavlovs #79, Maciej Urbanowicz #92 ) 5/5 16:23
62:39 2 min. Martin Kasperlík #82 Wysoko uniesiony kij

- Jastrzębie po rzutach karnych przegrywa spotkanie 2-3. Włosi w karnych wygrali 2-0.

- Będą rzuty karne! Statystyki: Strzały: 60-62, strzały celne: 33-32, wznowienia: 31-31, ataki ciałem: 11-11.

- 65 min. - Ofiarnie JKH i skutecznie się broni! Brawo!
- 64 min. - Trudne chwile dla gospodarzy, Nechvatal odbija barkiem strzał Halmo!
- 63 min. - Kasperlik otrzymuje karę 2+2.
- 63 min. - Arturs do brata Eriksa wzdłuż bramki, ale nie zdołał pokonać Fazio.
- 62 min. - Sam na sam Miceli napastnik, broni Nechvatal!
- 61 min. - Uderzenie Raca odbija Fazio.

- Gramy 3 na 3.

- 60 min. - Walka, walka i jeszcze raz walka do końcowych sekund. Będzie dogrywka!
- 58 min. - Radek Nalewajka ruszył na bramkę rywala, ale jego strzał po łyżwach rywala i łapie Fazio.
- 57 min. - Walka o każdy metr przez Jastrzębian i Włochów, dobry moment meczu ale bez strzału groźnego.
- 55 min. - Strzał z bliska Mlynarovica, ale nie dał się zaskoczyć Fazio.
- 55 min. - Nie udało się gospodarzom zdobyć gola.
- 53 min. Maione włożył kij w łyżwę Pavlovsa i gospodarze zagrają 5 na 3 przez ponad 40 sekund.
- 53 min. - Wielka szansa Artursa Ševčenko, nie ma gola!
- 53 min. - Strzał Bryka odbija Fazio, dobija z bliska Jarosz i broni szczęśliwe bramkarza!
- 52 min. - Gospodarze zagrają w przewadze, Di Perna na ławce kar.
- 50 min. - Razgals pod bramkę, ale obok słupka.
- 48 min - Faulowany Rac przy bandzie przez zawodnika Bolzano, ale bez reakcji sędziego.
- 45 min. - Kara dla Kamienieu, ale pierwsza minuta skutecznie w obronie JKH.
- 44 min. - Zamieszanie pod bramką JKH, próbował się przepchać Insam, ale mrozi Nechvatal.
- 43 min. - Findlay dostał podanie wzdłuż bramki , ale świetnie przesunął się Nechvatal i mrozi gumę.
- 42 min. - Kara dla Jassa, przewaga gości.

- Koniec II tercji. Strzały: 44-35, strzały celne: 22-20, wznowienia: 20-16, ataki ciałem: 5-10.
- 40 min. - GOL! 2-2! Strata Bryka za bramkę, Frank podał pod bramkę do Catenacciego a ten z czystej pozycji uderzył skutecznie przy słupku!
- 39 min. - Gazley wjechał przed bramkę, ale uderzył obok słupka!
- 38 min. - Kontra 2 na 1 ! Urbanowicz do Pavlovsa ale ten przełożył na backhand i uderzył zbyt lekko - prosto do raka Fazio.
- 36 min. - Groźna kontra Jastrzębia, wymiana krążka - uderzenie Kasperlika - broni Fazio.
- 35 min. - Włosi przycisnęli, ale ofiarnie wybili gumę z tercji gospodarze.
- 33 min. - GOL! 2-1! Mateusz Bryk ulokował gumę w bramce Bolzano!
- 32 min. - Spod bandy Radek Nalewajka, łapie Fazio.
- 31 min. - Ponownie groźnie Włosi, broni Nechvatal.
- 29 min. - 2 na 1 Bolzano, ale napastnik gości uderzył obok słupka!
- 27 min. - Z bliska uderzał Halmo - ale mrozi krążek w parkanach Nechvatal.
- 26 min. - Błąd Fazio za bramką, gumę przejął Arturs Ševčenko. Łotysz podał do Urbanowicza ale ten uderzył prosto do łapaczki leżącego już bramkarza Bolzano! Aż stanął z niedowierzaniem "Urban", że tego nie wykorzystał.
- 25 min. - Maione sam na sam po wyjściu z ławki kar, broni Nechvatal!
- 24 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką Fazio, ale nie udało się wepchnąć gumy do bramki.
- 23 min. - Uderzenie Raca, blisko dobitki Arturs Ševčenko. Wyprzedza Fazio.
- 21 min. - Z niebieskiej Eriks Ševčenko, odbija Fazio.

- Koniec I tercji. - Strzały: 21-19, strzały celne: 8-12, wznowienia: 10-7, ataki ciałem: 1-6.
- 20 min. - Kara dla gości, uderzenie Raca obok słupka.
- 20 min. - Uderzenie Findlaya, łapie Nechvatal.
- 19 min. - Bryk spod niebieskiej, obok bramki!
- 18 min. - Od razu do ataku ruszyli gospodarze, ruszył z lewej strony Kasperlik, ale broni parkanem Fazio.
- 17 min. - GOL! 1-1! Pavlovs pod bramkę i z bliska Artūrs Ševčenko zdobywa historycznego gola dla JKH w Lidze Mistrzów.
- 15 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką Fazio! Jednak guma nie znalazła się w bramce, aż trzech graczy Bolzano leżało w polu bramkowym.
- 13 min. - Razgals wzdłuż bramki do Kalnsa, ale ten nie sięgnął gumy!
- 11 min. - GOL! 0-1! Strata we własnej tercji, Miceli wprowadził gumę pod bramkę i jego podanie wzdłuż świątyni Nechvatala wykorzystał spokojnym strzałem Catenacci.
- 10 min. - Sam na sam Baszyrow, ale nie zdołał pokonać Fazio!
- 10 min. - Di Perna z pierwszego krążka z niebieskiej, łapie Nechvatal.
- 9 min. - Bracia Nalewajka w próbie nawiązania ataku, lecz spalony.
- 7 min. - Halmo z metra pod dobrym podaniu Catenacci - mrozi bramkarz gospodarzy.
- 6 min. - Wrzuta pod bramkę i łapie Nechvatal.
- 5 min. - Anton Bernard dostał podanie przed bramkę, dołożył kija - łapie Nechvatal.
- 4 min. - Sevcenko spod niebieskiej i na raty Fazio.
- 3 min. - Spod niebieskiej uderzył Mathew Maione, obok bramki.
- 2 min. - Nick Plastino spod bandy, łapie pewnie Nechvatal.