02:23 2 min. Damian Tomasik #15 Uderzanie kijem
11:20 2 min. Iwan Jacenko #50 Wysoko uniesiony kij
12:00 2 min. Saku Kinnunen #16 Trzymanie przeciwnika
16:55 2 min. Dmitrij Ismagiłow #43 Wysoko uniesiony kij
22:26 2 min. Kasper Bryniczka #13 Uderzanie kijem
26:27 2 min. Artiom Woroszyło #88 Atak łokciem
32:54 2 min. Łukasz Siuty #11 Trzymanie przeciwnika
46:56 2 min. Martin Dudaš #2 Ostrość
58:28 2 min. Ondřej Volráb #83 Trzymanie przeciwnika

Koniec meczu!
60. min - "Pasy" do końca meczu w przewadze!
59. min - Tomasik z lewej strony strzela ponad poprzeczką.
58. min - Dugin z lewego bulika chciał poszukać dziury między parkanami Bizuba, ale ten czujnie mrozi gumę!
57. min - Rosyjski golkiper zmuszony do interwencji po zamieszaniu pod jego bramką!
56. min - Siuty napędza prawą stroną kolejną akcję nowotarżan!
55. min - GOOOL! Wygrane wznowienie przez "Szarotki" Mrugała huknął spod bandy i mamy drugie trafienie gospodarzy!
54. min - Kamieniecki zza bramki do Bryniczki, ale ten nie zamienił tej szansy na gola!
52. min - Saroka pognał prawą stroną, oddał strzał, z którym bez problemu poradził sobie golkiper "Pasów"!
50. min - Bramkarz gości dawno nie musiał interweniować, ale teraz został zmuszony do zamrożenia gry!
49. min - GOOOL! Dobra gra w osłabieniu spuentowana golem Nemca!
49. min - Saur mądrze przejął krążek i gracze Cracovii długo się przy nim utrzymują, grając w osłabieniu.
48. min - Podhalanie w przewadze!
46. min - Dugin potężnie z prawego bulika uderza po lodzie, ale Bizub prawym parkanem zbija gumę do boku!
45. min - Jacenko sam! Uderza, ale instynktownie broni golkiper gospodarzy!
44. min - Wsół mocno, ale niecelnie!
43. min - Bezwiński z obrotu po lodzie, broni parkanem Bizub!
41. min - Trzecia tercja czas, start!

Koniec 2. tercji
40. min - Saroka uderza sprytnie, jednak obok bramki!
38. min - Dugin zmarnował znakomitą okazję! Dostał podanie wzdłuż bramki, ale nie umieścił krążka w bramce!
36. min - Kolejna akcja gości, tym razem napastnik "Pasów" z bekhendu obok bramki!
35. min - GOOOL! Bramka "Pasów" w przewadze, ale trudno dostrzec kto zdobył gola!
34. min - Krakowianie przed szansą w przewadze! Pierwszy próbował Jezek, ale Bizub broni!
32. min - GOOOL! Sędziowie sygnalizowali karę, ale Gula zdecydował się na strzał, który znalazł drogę do bramki "Szarotek"!
32. min - GOOOL! Nemec ze slotu pokonuję Bizuba i ponownie Cracovia na prowadzeniu!

31. min - Znakomita sytuacja przed nowotarżanami, broni jednak parkanem golkiper "Pasów", co napędziło kontrę gości! Przerodziło się w zamieszanie pod bramką Bizuba, który ofiarnie mrozi gumę!
30. min - Nemec dostał podanie zza bramki, ale zdecydowanie chybił!
28. min - Tomasik potężnie z niebieskiej, prosto w rosyjskiego bramkarza!
27. min - Saroka uderza, ale prosto w obrońcę "Pasów".
26. min - "Szarotki" dobrze w defensywie i są już w komplecie!
24. min - Bryniczka ląduje na ławce kar! Cracovia w przewadze!
23. min - Brynkus traci gumę w tercji neutralnej! Przejmuję Bryniczka i z bekhendu trafia w spojenie słupka z poprzeczką!
22. min - "Pasy" ponownie mocno rozpoczynają, ale Bizub czujny!
21. min - Czas na drugą tercję!

Koniec 1. tercji
19. min - Mrugała po lodzie, broni bramkarz Cracovii!
18. min - Shirley nie wykorzystuje podania do pustej bramki i dalej mamy remis!
18. min - Kolejna kara dla Cracovii!
17. min - Wyrównało nam się to spotkanie i bez okazji z obu stron.
14. min - Vorlab przedziera się, uderza z bekhendu obok bramki!
13. min - Brynkus osamotniony z ostrego kąta próbował pokonać Bizuba!
12. min - Ponownie gospodarze w przewadze!
12. min - GOOOL! Tomasik huknął z niebieskiej prosto w okienko i mamy wyrównanie!
12. min - Nowotarżanie w przewadze!
11. min - Sołowjow potężnie, jednak golkiper "Szarotek" czujny!
10. min - Bochnak próbuję dać impuls gospodarzom, ale jest sam i szybko traci gumę.
9. min - "Pasy" długo utrzymują się przy krążku w tercji nowotarżan, ale nie przynosi to efektu w postaci gola.
8. min - Cracovia ciągle w ataku!
6. min - Sołowjow zdobywa gola między parkanami Bizuba! Sędziowie początkowo uznają bramkę, ale po protestach odwołują swoją decyzję i wskazują spalonego!
4. min - GOOOL! Długo Cracovia nie mogła stworzyć sobie dogodnej sytuacji w przewadze, ale w końcu się udało i Popiticz umieścił krążek w pustej bramce!
3. min - Nemec przed szansą! Mija Bizuba, jednak jest faulowany i mamy przewagę gości!
3. min - Zamieszanie pod krakowską bramką, ale udaję się wyjść z opresji i "Pasy" ruszają z kontrą!
2. min - Popiticz w indywidualnej akcji, ale ponownie golkiper gospodarzy mrozi gumę!
1. min - Pierwszy strzał na bramkę Bizuba i mamy wznowienie pod nowotarską bramką!
1. min - Krążek rzucony! Zaczynamy!

#77 Robert Mrugała PO 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 Oskar Polak B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Łukasz Siuty PS 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#6 Patryk Wsół LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#59 Dienis Pieriewozczikow B 2 2.00 25 9 6 10 0 0 92.00 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#72 David Zabolotny B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0