2:1 Michał Kalinowski #19 ( Adrian Jaworski #11 ) +/-
3:1 Dominik Paś #14 ( Arkadiusz Kostek #16 ) +/-
5/5 43:09
04:57 2 min. Dominik Paś #14 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:27 2 min. Henri Limma #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:12 2 min. Dmitrij Kozłow #57 Uderzanie kijem
24:19 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Michał Zając #61 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Koniec meczu!
60. min - Czas dla gospodarzy! Torunianie bez bramkarza!
60. min - 42 sekundy do końca spotkania.
59. min - Podbite podanie i Molder łapie gumę.
58. min - Błąd Jaworskiego, który wystrzelił krążek. Mistrzowie Polski ponownie w przewadze.
57. min - Kostek przed okazją, ale guma nie znalazła drogi do bramki!
56. min - Michał Kalinowski ponownie próbował swoich sił w osłabieniu, jednak teraz w porę wrócili defensorzy JKH!
55. min - Teraz to mistrzowie Polski w przewadze.
55. min - Ależ okazja przed Pavlovsem, ale Molder zdołał przesunąć się w ostatniej chwili i obronić ten strzał!
54. min - Huhndanpaa próbował z dystansu swojego szczęścia, jednak Nechvatal na posterunku.
53. min - Szansa przed przyjezdnymi, którzy zagrają w przewadze.
52. min - Rac do Kalnsa przed bramkę, jednak ten drugi nie zdołał sięgnąć gumy.
51. min - Razgals przedziera się w tercji obronnej torunian, ale powstrzymany przez Jaworskiego.
50. min - Zieliński napędza akcję swojej drużyny, oddaję strzał, jednak za słaby, by pokonać golkipera gospodarzy.
49. min - Kozłow potężnie z lewego bulika, ale ofiarna interwencja obrońcy JKH!
48. min - Bryk uderza z prawego bulika, broni Molder.
48. min - "Stalowe Pierniki" w kontrze! Świetne dogranie na środek, ale Nechvatal broni parkanem próbę toruńskiego napastnika!
47. min - Gimiński prosto do raka toruńskiego bramkarza.
46. min - Kostek dwa razy uderza i dwa razy jego próby broni Molder.
45. min - Michał Kalinowski uderza po kiju jastrzębskiego obrońcy i krążek poza lodowiskiem.
44. min - GOOOOL! Pogubili się w defensywie torunianie i to wykorzystali gracze JKH!
42. min - Kozłow chciał sprytnie z niebieskiej wstrzelić gumę, ale zabrakło precyzji.
41. min - Zaczynamy ostatnie dwadzieścia minut regulaminowego czasu gry!

Koniec 2. tercji
40. min - Przepychanki na koniec drugiej tercji. Będą wykluczenia z obu stron!
39. min - Razgals sam na sam z estońskim bramkarzem! Nie ma bramki!
39. min - Kasperlik dwukrotnie strzela na bramkę Moldera i dwukrotnie lepszy golkiper gości.
38. min - Jaworski przed znakomitą okazją! Ale w ostatnim momencie obrońca JKH włożył łopatkę swojego kija i przeszkodził w oddaniu celnego strzału.
37. min - Potężne uderzenie Kasperlika! Pod bramką toruńską duży tłok, ale krążek nie znalazł drogi do siatki.
36. min - Michał Kalinowski dostał znakomite podanie na lewą stronę, jednak jego strzał okazał się za mało precyzyjny!
35. min - Łukasz Nalewajka z ostrego kąta, ale broni Molder!
34. min - Huhndanpaa popędził lewą stroną i chciał umieścić krążek między parkanami golkipera gospodarzy, jednak nieskutecznie!
33. min - Rożkow oko w oko z Nechvatalem, ale ucieka mu guma z kija i po zagrożeniu!
32. min - Rac sprytnie chciał umieścić krążek przy bliższym słupki, ale intuicyjnie broni Molder!
32. min - Radosław Nalewajka uderza prosto w obrońcę! Guma ląduje jeszcze na kiju Kostka ten po lodzie i pewnie parkanem do boku zbija estoński golkiper!
31. min - Pavlovs z bekhendu, jednak jego próba wysoko nad bramką.
30. min - Jaworski przecina tor lotu krążka, ale Nechvatal czujnie broni!
29. min - Obustronne wykluczenie gramy 4 na 4!
28. min - Spore zmieszanie pod bramką Moldera. Ostatecznie krążek ląduję na kiju jastrzębianina, którzy oddaję za słabe uderzenie!
27. min - Arrak zwleka ze strzałem, ostatecznie chciał sprytnie odbić gumę od golkipera JKH, ale ten zdołał zamrozić grę!
26. min - GOOOOL! Mistrzowie Polski przekonali się o sile osłabień "Stalowych Pierników"! Michał Kalinowski pognał prawą stroną i umieścił gumę obok bezradnego Nevchatala!
26. min - Urbanowicz ścina z prawej strony, oddaję strzał, który broni Molder!
25. min - Pogubili się przyjezdni w trakcie zmiany! JKH w przewadze!
25. min - Razgals wypalił mocno, broni Molder, a guma ląduję na trybunach.
24. min - Jarosz przytomnie do Radosława Nalewajki, jednak jego strzał zablokowany przez toruńskiego obrońcę!
23. min - Długo zawiązywali swoją akcję gracze JKH, ale Bahalejsza niedokładnie przyjmuję i guma ucieka do tercji neutralnej.
22. min - Kamieneu spod niebieskiej, broni Molder.
21. min - Przed nami druga odsłona tego spotkania!

Koniec 1. tercji
20. min - Prawą stronę pędzi Rac, ale znakomicie powstrzymany przez obrońcę gości!
18. min - GOOOL! Arturs Sevcenko najprzytomniejszy pod bramką toruńską i na raty pokonuję Moldera!
18. min - Kasperlik chciał sprytnie posłać krążek między parkanami Moldera, ale ten zdążył zareagować!
17. min - Żaden z graczy JKH nie mógł opanować krążka i ostatecznie "Stalowe Pierniki" skuteczne w tym osłabieniu.
16. min - Zamiesznie pod toruńską bramką! Ostatecznie obronną ręką wychodzą z tego defensorzy Energii.
15. min - Pavlovs znakomicie zagrywał przez całą taflę do Erika Sevcenki. Ten faulowany i kolejna przewaga dla JKH!
14. min - Kontra gości! Rodnionow próbował zaskoczyć Nechvatala, ale ten na posterunku!
13. min - Torunianie długo konstruują swoją akcję, ale robią to na tyle niedokładnie, że mamy uwolnienie.
12. min - Mistrzowie Polski nie zwalniają tempa i szukają drugiego trafienia.
11. min - GOOOOL! Po 30 sekundach gry w przewadze JKH wychodzi na prowadzenie! Potężne uderzenie po lodzie Bryka odbija przed siebie Molder, a tam czekał już Paś i wpakował gumę do bramki!
11. min - Teraz w przewadze gospodarze!
11. min - Błąd Gimińskiego bez konsekwencji dla mistrzów Polski.
10. min - Urbanowicz wyłuskał gumę w swojej tercji obronnej, ruszył środkiem lodowiska, ale Molder intuicyjnie obronił jego próbę parkanem.
9. min - Jaworski potężnie z tercji neutralnej z problemami broni bramkarz JKH.
8. min - Ależ znakomita szansa przed gospodarzami! Bahalejsza odegrał na środek do Pasia, a ten z najbliższej odległości trafia prosto w toruńskiego golkipera!
7. min - Szkodienko uderza mocno, ale ponad bramką Nechvatala.
7. min - Wysoko w tercji obronnej torunian bronią zawodnicy JKH i na ten moment ta taktyka przynosi rezultat.
6. min - W przewadze goście!
6. min - Pelaczyk z niebieskiej, pewnie parkanem broni Molder.
5. min - Ponownie swojej szansy szukał Razgals. Jego strzał wylądował na lewym słupku bramki torunian!
4. min - Pavlovs z najbliższej odległości uderza, jednak ponownie bramkarz przyjezdnych lepszy!
3. min - Limma sam na sam z golkiperem gospodarzy! Nechvatal górą w tym pojedynku!
2. min - Razgals przed znakomitą okazją do zdobycia bramki, ale Molder pewnie wszedł w mecz!
1. min - Zaczynamy pierwsze spotkanie w 2022 roku! Przy krążku gospodarze!

#7 Patrik Nechvátal B 1 1.00 26 7 9 10 0 0 96.15 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#78 Siarhiej Bahalejsza PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Łukasz Nalewajka PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Radosław Nalewajka LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0