01:05 2 min. Jakub Wanacki #5 Uderzanie kijem
08:17 2 min. Mateusz Bryk #69 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:45 2 min. Martin Kasperlík #82 Uderzanie kijem
22:29 2 min. Arkadiusz Kostek #16 Wysoko uniesiony kij
27:58 2 min. Joona Monto #81 Zahaczenie
52:51 2 min. John Murray #31 Przeszkadzanie
56:12 2 min. Martin Kasperlík #82 Zahaczenie

Koniec meczu!
60. min - GOOOL! Monto od pleców Nechvatala umieszcza krążek w bramce!
60. min - Przed nami ostatnia minuta! Dobrze bronią goście.
59. min - GOOOL! Rac umieszcza krążek w pustej bramce z tercji neutralnej! Jastrzębianie zamykają to starcie!
59. min - Ponownie Pasiut, tym razem obok bramki! JKH w pełnym zestawieniu!
58. min - Pasiut szukał strzału w okienko, ale czujny Nevchatal!
57. min - Czas dla GKS-u, który zagra w przewadze.
57. min - Wronka sam na sam z Nevchatalem! Golkiper przyjezdnych rozłożył się jak długi i parkanem odparł ten atak!
56. min - Jarosz w znakomitej sytuacji! Zawodnicy JKH wyjeżdżali dwóch na jednego obrońcę, ale zawodnik z Jastrzębia pogubił się w najważniejszym momencie.
55. min - Michalski blisko przejęcia gumy, ale Razgals w ostatnim momencie wytrąca mu krążek.
54. min - Pavlovs z prawego bulika, barkiem broni Murray.
54. min - W przewadze goście!
53. min - Znakomite dwie interwencje Nevchatala, który uwijał się jak w ukropie!
52. min - Razgals sam, jednak zatrzymany przez obrońców!
51. min - GOOOL! Świetna pierwsza interwencja golkipera GieKSy, ale w pobliżu był Kasperlik i wrzuca krążek do pustej bramki!
51. min - Kamienieu mocno po lodzie! Parkanem broni Murray!
50. min - Paś z ostrego kąta, ale prosto w gąszcz zawodników.
49. min - GOOOL! Mamy wyrównanie! Lepsi na buliku okazali się katowiczanie, krążek trafił na kij Bepierszcza, a ten atomowym strzałem dał pierwszego gola swojej drużynie!
49. min - GieKSa szuka okazji do odpowiedzi, ale mądrze bronią jastrzębianie.
48. min - GOOOOL! Kasperlik wstrzelił gumę pod bramkę katowiczan, a tam najprzytomniej zachował się Jarosz, który zmienił kierunek lotu krążka i ten wylądował w bramce! JKH wychodzi na prowadzenie!
47. min - Zamieszanie pod bramką Murraya! Na lodzie położony golkiper gospodarzy, ale zdołał uchronić swoją drużynę przed stratą gola.
46. min - Erkisson wdarł się w tercję obronną JKH, zagrywa do Hudsona, a ten psuję cały wysiłek niedokładnym podaniem.
45. min - Pavlos uderza, ale guma zatrzymuję się na słupku!
44. min - Kolejna minuta upłynęła bez konkretów.
43. min - Pavlovs oddaję delikty strzał po lodzie i bez problemu odbija krążek Murray.
42. min - Senne pierwsze minuty w wykonaniu obu ekip.
41. min - Może trzecia tercja przyniesie nam trafienia! Krążek dla GieKSy.

Koniec 2. tercji
40. min - Ostatnie sekundy spędziliśmy pod bramką Nevchatala. Krążek minimalnie minął bramkę JKH i wciąż mamy bezbramkowy remis!
40. min - Lehtonen przed bramką, ofiarnie interweniuje defensor gości.
39. min - Świetna trójkowa akcja zawodników JKH, która skończyła się na niedokładnym ostatnim podaniu.
38. min - Bepierszcz ścina z gumą do środka, uderza ponad poprzeczką!
37. min - Eriksson sam na sam z Nechvatalem! Górą golkiper z Jastrzębia!
37. min - Radosław Nalewajka z ostrego kąta, czujny bramkarz gospodarzy!
36. min - Kontra Pasia, ale ten decyduje się na strzał, który bez problemów ląduje w raku Murraya.
35. min - Razgals potężnie z bulika ponad poprzeczką!
34. min - Bracia Nalewajkowie walczą przy bandzie, ale ostatecznie krążek odzyskuje obrońca GieKSy!
33. min - Hudson sam, jednak wprost w pięciu zawodników JKH.
32. min - Urbanowicz zostawia krążek Pelaczykowi, ale ten traci krążek.
31. min - Pelaczyk z prawego bulika, paruje ten strzał Murray.
30. min - Dobrze w osłabieniu spisują się gospodarze, którzy dwukrotnie zagrozili bramce Nevchatala.
29. min - Błąd bramkarza katowiczan, jednak Kasperlik strzela bardzo niecelnie!
29. min - Razgals po lodzie próbował swoich sił, ale czujny Murray!
28. min - Długo rozgrywają 6 na 5 jastrzębianie, ale bez konkretów!
27. min - Wrzucenie krążka z niebieskiej linii przez Rompkowskiego ląduje w raku golkipera przyjezdnych.
26. min - Chwila szarpanej gry obu ekip.
25. min - Lehtonen do Erikssona, jednak ten uderza obok bramki!
24. min - Hudson po raz kolejny z niebieskiej i po raz kolejny broni Nevchatal!
23. min - Pasiut strzela prosto w defensora JKH.
22. min - Razgals na wprost bramki, uderza z półobrotu, jednak łyżwą blokuje ten strzał obrońca gospodarzy.
21. min - Wronka w pierwszej akcji GieKSy pewnie wjeżdża do tercji JKH, ale Nechvatala czujny!
21. min - Przed nami druga część gry!

Koniec 1. tercji
20. min - Zamieszanie pod bramką Nechvatala! Gdzie jest krążek?!?! Ostatecznie ląduje on w raku jastrzębskiego golkipera!
20. min - Kruczek i zadźwięczał tylko słupek! Ależ to była okazja!
19. min - Bez konkretów przez pierwszą minutę GieKSa.
18. min - Ostatnie minuty ponownie goście spędzą w osłabieniu!
17. min - Razgals sam na sam z golkiperem gospodarzy, ale ten jest świetnie dziś dysponowany i wygrywa ten pojedynek!
17. min - Ależ cuda wyprawia teraz Murray! Wpierw obronił strzał Kasperlika, a potem dobitkę do praktycznie pustej bramki!
16. min - Smal świetnie w indywidualnej akcji pognał lewą stroną, jednak kąt był za ostry i posłał gumę obok Nechvatala, ale też obok bramki!
15. min - Kamieneu z prawego bulika do raka Murraya
15. min - Hudson z prawej strony potężnie, jednak wciąż nie może się wstrzelić i jego strzał ląduje obok bramki.
14. min - Pelaczyk niesygnalizowanie, ale jego próba została zablokowana przez katowickiego obrońcę!
13. min - Ostrzeliwana bramka golkipera gości z każdej strony, ale czujny od początku Nechvatal!
12. min - Mistrzowie Polski próbują odpowiedzieć, ale nie mogą zawiązać dłuższej akcji.
11. min - Kruczek z prawego bulika, broni Nechvatal.
10. min - Dobra gra w osłabieniu przyjezdnych.
9. min - Optyczna przewaga gospodarzy, która zaowocowała wykluczeniem dla zawodnika JKH!
8. min - Smal z ostrego kąta starał się wstrzelić krążek, jednak prosto do raka golkipera gości.
7. min - Pasiut przed kolejną okazją! Strzela z lewego bulika, ale Nechvatal pewnie broni!
6. min - Krężołek zagrywa wzdłuż, pewnie gumę przejmuję jastrzębski obrońca.
5. min - Pavlovs do Horzelskiego zaa bramki, mocno, ale obok bramki!
5. min - Wajda sprytnie po lodzie, parkanami odbija przed siebie, jednak żaden z zawodników gospodarzy nie zdołał dobić krążka!
4. min - Pasiut dopada do gumy, uderza pod parkanami Nechvatala, ale obrońca w ostatniej chwili wybija krążek z linii bramkowej!
3. min - Paś potężnie z pierwszego krążka obok bramki!
2. min - Razgals sam, ale w ostatnim momencie powstrzymany!
2. min - JKH w przewadze po karze dla Wanackiego!
1. min - Kasperlik z pierwszym strzałem, ale Murray od początku skupiony.
1. min - Czas zacząć zmagania w Katowicach!

#2 Carl Hudson LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#98 Aleksandr Jakimienko PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Jakub Prokurat PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Mateusz Rompkowski LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#48 Igor Smal PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Kalle Valtola PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Patryk Wajda PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Jakub Wanacki PO 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#95 Patryk Wronka PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Patrik Nechvátal B 2 2.00 32 12 11 9 0 0 93.75 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#69 Mateusz Bryk LO 0 1 1 0 1 2 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#94 Jakub Gimiński LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Kamil Górny PO 0 2 1 1 2 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
#59 Marcin Horzelski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#98 Dominik Jarosz ŚR 1 1 0 1 2 2 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Egils Kalns PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Jauhienij Kamienieu LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0