5:2 Michaił Szabanow #44 ( Jegor Szkodienko #23 ) +/-
(-) Bondaruk #22, Czwanczikow #88, Kolusz #20, Neupauer #9, Tomasik #15, Volráb #83
(+) Jaworski #11, Korczocha #88, Limma #24, Syty #89, Szkrabow #12
(-) Mrugała #77, Słowakiewicz #25, Soroka #4, Szurowski #44, Worwa #12
5/5 59:46
09:39 2 min. Marat Soroka #4 Rzucenie na bandę
11:39 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Mikałaj Syty #89 Nadmierna liczba graczy na lodzie
16:46 2 min. Łukasz Siuty #11 Trzymanie przeciwnika
22:08 2 min. Mateusz Zieliński #4 Przeszkadzanie
44:09 2 min. Damian Szurowski #44 Zahaczenie
44:46 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Robert Korczocha #88 Zahaczenie
55:37 2 min. Maciej Sulka #76 Spowodowanie upadku przeciwnika

60 min - GOOOL!!! A w zasadzie dwa, bo w końcówce spotkania torunianie wychodzą na prowadzenie 6:2! Najpierw do pustej bramki trafił Michaił Szabanow, a później błyskawicznie rezultat podwyższył Henri Limma.

59 min - Nowotarżanie zdjęli bramkarza i grają szóstką w polu, trwa oblężenie toruńskiej bramki, ale czas ucieka.

59 min - Trener gości poprosił o time-out.

58 min - Ładna akcja indywidualna Kolusza, ale w ostatniej chwili broni Molder.

56 min - Kolejna kara dla gości, dwie minuty odsiedzi Maciej Sulka za spowodowanie upadku rywala.

54 min - Kilka groźnych akcji torunian ale bezskutecznych.

50 min - Wciąż "Szarotki" starają się zdobyć kolejne kontaktowe trafienie, lecz ich akcje nie przynoszą efektów.

48 min - Lepsze minuty Podhala, muszą gonić wynik, ale brakuje celności strzałów.

45 min - Tym razem ukarany zawodnik torunian - Robert Korczocha, a powodem zahaczanie.

45 min - GOOOL!!! Nie pograli torunianie długo w przewadze, bowiem zaledwie kilku sekund potrzebował Robert Arrak by strzelić swojego drugiego gola i podwyższyć prowadzenie gospodarzy. Asystował Mikałaj Syty.

45 min - Kara dla Szurowskiego za zahaczanie.

43 - Akcje po obu stronach, ale bez fajerwerków.

41 min - Ofensywny początek w wykonaniu hokeistów z Grodu Kopernika.

Koniec 2. tercji

40 min - Świetny zjazd Sytego z boksu i bliski pokonania Bizuba był znowu Arrak.

39 min - Kilka niebezpiecznych strzałów gości i nieudana kontra gospodarzy.

38 min - Kolejna w tym meczu kara techniczna dla gospodarzy i ponownie odbędzie ją Mikałaj Syty.

36 min - Silny strzał Kolusza, ale prosto w Moldera.

36 min - Spotkanie nabrało tempa i narastają emocje wśród kibiców oraz zawodników.

35 min - GOOOL!!! Błyskawiczna odpowiedź Podhala i znów gol kontaktowy! Indwidualną akcję kończy Bartłomiej Słowakiewicz.

34 min - GOOOL!!! 3:1! O wilku mowa! Po dość długiej serii ataków Robert Arrak strzela trzeciego gola dla torunian po podaniu Vasjonkina!

33 min - Torunianie powoli zyskują przewagę na tafli i wracają do świetnej, agresywnej gry z początku pierwszej tercji.

31 min - Nieco ustało tempo spotkania.

29 min - Nowotarżanie nie mogą wyjść z opresji i przerwać fali ataków rywali.

27 min - Zdecydowanie okres przewagi KH Energi na lodzie.

24 min - Świetna kontra i sam na sam z bramkarzem gości był Robert Arrak, ale strzał minimalnie nad poprzeczką.

23 min - Mateusz Zieliński ukarany za przeszkadzanie.

22 min - Od początku aktywnie w ataku goście. Widać, że bramaka tuż przed przerwą ich napędziła.

Koniec 1. tercji

20 min - GOOOL!!! Ależ zakończenie tercji! Gol kontaktowy Podhala, a jego strzelcem Gleb Bondaruk, który świetnym strzałem z backhandu pod nogami Moldera wykorzystał "leżącą" asystę Neupauera.

19 min - Kolejny groźny strzał gospodarzy w przewadze, tym razem blisko był Huhdanpaa.

17 min - Kara dla Łukasza Siutego za trzymanie przeciwnika.

16 min - Zamieszanie pod bramką Bizuba, ale nie udało się torunianom skierować gumy do siatki

15 min - Dynamiczna gra po obu stronach, akcja wędruje od bramki do bramki.

14 min - Dobra akcja Podhala podczas przewagi liczebnej, bliski trafienia był Gleb Bondaruk, ale na posterunku Conrad Molder.

12 min - Gospodarze ukarani za nadmierną ilość graczy na lodzie, a dwie minuty odsiedzi strzelec drugiej bramki - Mikałaj Syty.

12 min - Wciąż w silnej ofensywie gospodarze, minimalnie niecelny strzał Arraka.

11 min - Świetny "zamek" w wykonaniu KH Energi, trzy niebezpieczne strzały na nowotarską bramkę.

10 min - Brzydki faul Marata Soroki i 2-minutowa kara za rzucenie rywala na bandę.

8 min - Groźna kontra "Szarotek", Bartłomiej Neupauer był sam na sam z Molderem, jednak słaby strzał i górą estoński bramkarz.

5 min - Torunianie znów w natarciu i trzykrotnie Bizub musiał ratować swój zespół.

4 min - Nieco przystopowali gospodarze po błyskawicznym zdobyciu dwóch goli i chwila przewagi w grze dla Podhala.

2 min - GOOOL!!! 2:0! Ależ niesamowity początek "Stalowych Pierników"! Mikałaj Syty zaledwie kilkanaście sekund po pierwszej bramce podwyższa rezultat. Wznowienie w tercji gości zwyciężył Robert Korczocha i to jemu przypisano asystę.

2 min - GOOOL!!! Jedna z pierwszych akcji meczu i już mamy bramkę! Lauri Huhdanpaa wyprowadza torunian na prowadzenie dostawiając kija i umieszcza krąże między nogami golkipera. Asystowali mu Michał Kalinowski oraz Vadim Vasjonkin.

#13 Kasper Bryniczka ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Andriej Czwanczikow PS 0 1 0 1 1 -2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
#8 Kacper Kamieniecki LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Marcin Kolusz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#40 Jakub Malasiński PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Robert Mrugała PO 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 1 1 0 1 -2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
#11 Łukasz Siuty LS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz ŚR 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Marat Soroka PS 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0