06:46 2 min. John Murray #31 Uderzanie kijem
07:43 2 min. John Murray #31 Celowe przesunięcie bramki
14:10 2 min. Wasilij Strielcow #32 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:30 2 min. Kalle Valtola #22 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:10 2 min. Jakub Wanacki #5 Atak kijem trzymanym oburącz
18:37 2 min. Wasilij Strielcow #32 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:47 2 min. Ryan Glenn #47 Przeszkadzanie
55:15 2 min. Krystian Dziubiński #61 Spowodowanie upadku przeciwnika

Koniec!

60. min - Istny kocioł pod bramką Saundersa. Świetnie dysponowany jest dzisiaj 32-letni Kanadyjczyk.

59. min - Dziubiński objechał bramkę! Pasiut w roli bramkrza.

59. min - Dziubiński próbował lobem umieścić gumę w siatce. Nie ma gola!

59. min - 116 sekund do końca regulaminowego czasu gry. GieKSa bez bramkarza!

59. min - Czas dla ekipy GKS-u Katowice.

58. min - Themar w sytuacji sam na sam z Murrayem. Niecelne uderzenie słowackiego napastnika.

58. min - Dziubiński opuścił ławkę kar. Unia przetrzymała osłabienie.

57. min - Kolejny kiks Hudsona. Unia wybija gumę z własnej tercji i oddala zagrożenie.

57. min - Hudson miał świetną okazję, by oddać soczysty strzał. Fatalnie skiksował.

56. min - Kąśliwe uderzenie Pasiuta z lewego bulika! Broni Saunders.

56. min - Kara dla Dziubińskiego. GKS Katowice przed idealną szansą na wyrównującego gola.

54. min - Aleksandr Strielcow uderzył ze slotu. Broni Murray.

53. min - GOOOL! 2:1! Sprytnie dogranie Wronki, guma odbiła się Fraszki, który tym samym zdobył kontaktowego gola.

53. min - Guma znalazła się w oświęcimskiej bramce. Będzie analiza wideo.

52. min - Obraz gry się nie zmienia. Unia broni dostępu do swojej bramki, przy krążku katowiczanie.

51. min - Czas powoli pracuje na korzyść gospodarzy.

49. min - Smal pomknął lewym skrzydłem, oddał strzał, ale guma powędrowała obok słupka.

48. min - Trwa pogoń katowiczan za wynikiem. Unia stara się mądrze bronić.

47. min - Piękna indywidualna akcja Wasilija Strielcowa. Murray był na posterunku.

46. min - Teraz Fraszko, ale "Saundy" był dobrze ustawiony.

45. min - Unia schowana za podwójną gardą. Katowiczanie nacierają.

44. min - Szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy. Pasiut nie zdołał pokonać Saundersa.

43. min - Oriechin! Szybko złożył się do strzału, ale Murray zdołał domknąć parkany.

42. min - Oświęcimianie ofiarnie się bronią. Sporą pracę wykonał Stasienko.

41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę. GieKSa przez 107 sekund będzie grała w przewadze.

40. min - Katowiczanom nie udało się utrzymać krążka we własnej tercji.

40. min - Wronka miał dobrą okazję, ale nie zdołał zaskoczyć Saundersa. Będzie kara dla Glenna.

40. min - Spore pretensje pod adresem sędziów mają katowiczanie. Gdyby nie odgwizdali spalonego, GieKSa mogła mieć dobrą okazję na zdobycie kontaktowego gola.

39. min - Hudson! Huknął sprzed bulika, ale posłał gumę nad poprzeczką.

38. min - Biało-niebiescy próbują uspokoić swoją grę, ale katowiczanie nieźle grają pressingiem.

37. min - GOOOL! 2:0! Kontra Unii zwieńczona przepięknym uderzeniem Sebastiana Kowalówki. Murray nie miał szans.

36. min - Rompkowski! Saunders zdążył się ustawić i skutecznie złapał gumę.

35. min - Oświęcimscy kibice oglądają już to spotkanie na stojąco. Głośny doping niesie się na tafli.

34. min - Błąd oświęcimian, ale katowiczanie nie zdołali go wykorzystać. Krążek poza lodowiskiem.

33. min - Aleksandr Strielcow zjechał do środka tafli, przymierzył z nadgarstka, jednak "Jasiek Murarz" nie dał się pokonać. Instynktowna interwencja.

32. min - Niezwykle ofiarnie grają oba zespoły. Blokują bardzo dużo strzałów.

31. min - Krzemień z bulika, Murray nie złapał krążka do raka, ale zabrakło kogoś, by dobił ten strzał.

30. min - Oriechin ładnie nawinął katowickiego obrońcę. Potem złożył się do strzału, jednak Murray był dobrze ustawiony.

29. min - Twarda, męska walka przy Chemików 4.

28. min - Oriechin przejął krążek, wjechał do tercji, a następnie zostawił go Da Coście. Ten huknął, ile sił w rękach. Murray z problemami obronił ten strzał.

27. min - Nieźle ogląda się ten mecz. Jest w nim dosłownie wszystko!

26. min - Kontra Unii. Krzemień zdecydował się na strzał, ale guma powędrowała obok prawego słupka.

25. min - Katowiczanie szukają wyrównującego gola. Są aktywniejsi niż w pierwszej tercji.

24. min - Wronka! Niesygnalizowane uderzenie dynamicznego skrzydłowego, ale oświęcimski bramkarz był  na posterunku.

23. min - Patryk Noworyta huknął spod niebieskiej. Broni Murray.

22. min - Michalski ładnie przedarł się przez zasieki obronne Unii. Oddał strzał, ale Saunders zdążył się przesunąć.

21. min - Wasilij Strielcow jest już na lodzie. Gramy po pięciu w polu.

21. min - Zaczynamy drugą odsłonę. Katowiczanie jeszcze przez 37 sekund w przewadze.

20. min - Dobrze dysponowany jest dzisiaj Saunders.

20. min - Ofiarna interwencja Bezuszki. Burza oklasków dla obrońcy biało-niebieskich.

19. min - Kara dla Wasilija Strielcowa i tym razem w przewadze zagrają goście.

18. min - GOOOL! 1:0! Krystian Dziubiński z najbliższej odległości trafia do siatki. Kapitan Unii okazał się najsprytniejszy w zamieszaniu podbramkowym.

18. min - Kolejny kocioł pod bramką Murraya. Guma znalazła się w bramce, ale sędziowie przerwali grę. Będzie kara dla Wanackiego.

17. min - Sporo złej krwi jest w tym spotkaniu. Sędziowie muszą jak najszybciej utemperować zawodników obu ekip.

16. min - Trandin ładnie powalczył o krążek za bramką i został sfaulowany przez Valtolę. Na lodzie będziemy mieli po czterech zawodników.

16. min - Katowiczanie założyli zamek, ale Saunders ratuje swoją drużynę, broniąc kąśliwy strzał Fraszki.

15. min - Teraz kara dla oświęcimian. Na łąwkę kar powędrował Wasilij Strielcow.

14. min - Pasiut z lewego bulika, ale broni Saunders.

13. min - Cios za cios, akcja za akcję. Kibice nie mogą narzekać na nudę.

12. min - Kolejny kocioł pod bramką GKS-u Katowice. Wydaje się, że bracia Strielcowowie do spółki z Krystianem Dziubińskim nieco przekombinowali.

11. min - Murray delikatnie prowokuje oświęcimian. Mecz nabiera rumieńców.

10. min - GieKSa w komplecie. Przetrzymali trudne chwile, gramy więc po pięciu w polu.

9. min - Bepierszcz zakończył odsiadywanie wykluczenia.

9. min - Stasienko spod niebieskiej, ale Murray popisał się dobrą interwencją.

9. min - Da Costa oddał kąśliwy strzał, ale katowicki bramkarz jest na posterunku.

8. min - Murray celowo ruszył bramkę i sędziowie nałożyli na niego karę. Unia przez 59 sekund zagra w podwójnej przewadze.

8. min -  Ależ kocioł pod katowicką bramką. Groźne strzały oddali Dziubiński, Oriechin, ale nie ma gola.

7. min - Będzie pierwsze wykluczenie. Na ławkę kar wędruje Bepierszcz, ale jest to wykluczenie dla Johna Murraya.

6. min - Saunders złapał gumę do raka i nieco uspokoił grę oświęcimian, którzy mieli problem z wyjściem z własnej tercji.

6. min - Aleksandr Strielcow ładne złożył się do strzału, ale Murray zdołał odbić krążek.

5. min - Niezłe tempo tego spotkania. Akcje przenoszą się spod jednej bramki pod drugą.

4. min - Agresywnie zaczęli katowiczanie. To dobrze dla widowiska.

3. min - Monto! Kąśliwie uderzył, ale Saunders był na posterunku.

2.min - Eriksson sprawdził czujność oświęcimskiego bramkarza. Ten jednak dobrze interweniuje.

2. min - Od samegom początku niezwykle twarde jest to spotkanie. Sporo ataków ciałem i walki pod bandami.

1. min  - Zaczynamy. W bramkach Saunders i Murray.

Witamy z Oświęcimia. Mieliśmy drobne problemy techniczne, ale postaramy się nadrobić zaległości.