0:1 Nikołaj Stasienko #5 ( Łukasz Krzemień #44, Aleksiej Trandin #87 ) +/-
(+) Glenn #47, Kowalówka #12, Krzemień #44, Stasienko #5, Trandin #87
(-) Cichy #78, Kotlorz #87, Mroczkowski #9, Seed #27, Szczechura #8
5/5 14:04
0:2 Aleksandr Strielcow #23 ( Wasilij Strielcow #32, Krystian Dziubiński #61 ) +/-
(+) Bezuška #4, Kowalówka #12, Krzemień #44, Stasienko #5, Trandin #87
(-) Cichy #78, Dupuy #39, Galant #24, Mroczkowski #9, Pociecha #67, Szczechura #8
5/5
58:54
19:47 2 min. Filip Starzyński #26 Natarcie
23:19 2 min. Aleksiej Trandin #87 Atak kijem trzymanym oburącz
28:35 2 min. Nikołaj Stasienko #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:51 2 min. Jean Dupuy #39 Wysoko uniesiony kij

59. min - GOOOL!!! Trandin przejął gumę w tercji gospodarzy i bez większych problemów wpakował gumę do pustej siatki.
59. min - Kamil Lewartowski w boksie.
59. min - Czas dla GKS-u Tychy.
59. min - Dwójkowa kontra GKS-u Tychy, ale Jeziorski nie pokonał Saundersa.
58. min - Dziubiński w okolice bulika do Orłowa, ten szukał okienka tyskiej bramki, lecz jego strzał był minimalnie niecelny.
58. min - Da Costa wjechał do tercji, zagrał do Oriechina, ten jednak nie zdołał ulokować gumy w siatce.
56. min - Dużo podań, a mało strzałów ze strony oświęcimian.
55. min - Dupuy dopuścił się przewinienia na Patryku Noworycie i został odesłany na 4 minuty na ławkę kar.
54. min - Kontra Cichego, ale nie było z nim żadnego partnera z drużyny i pod naporem oświęcimian stracił gumę.
53. min - Kontra gości. Oriechin zagrał na niebieską do Stasienki, lecz ten nie przyjął najlepiej krążka i guma opuszcza tercję gospodarzy.
51. min - Wasilij Strielcow mocno z bliska, lecz minimalnie niecelnie!
51. min - Wasilij Strielcow pognał do przodu, ale nie zdążył zagrać do Glenna, ponieważ został przyblokowany przez tyskiego obrońcę.
50. min - Gorąco pod bramką Saundersa i kilkukrotnie musiał interweniować kanadyjski bramkarz.
49. min - Krzemień walczy o gumę z Szczechurą za oświęcimską bramką.
48. min - Oświęcimianie mocno atakowani przez swoich rywali i mają problemy, aby opuścić swoją tercję.
47. min - Sierguszkin z ostrego kąta, ale broni Saunders.
46. min - Szczechura dwukrotnie z bulika i boczna siatka!
45. min - Oriechin na środek do Kowalówki, ale Jeziorski przerwał to zagranie.
43. min - Oriechin ze slotu po lodzie, lecz niecelnie.
41. min - Kotlorz z niebieskiej, ale tuż do raka Saundersa.
41. min - Kontra gości, ale niedokładnie wprowadzenie krążka do tercji rywala i odgwizdany spalony na linii niebieskiej.

40. min - Dziubiński wrzucił gumę z tercji neutralnej i niepewnie łapie gumę Lewartowski.
39. min - Wasilij Strielcow wymanewrował Kotlorza w tercji gospodarzy, ale nie pokonał Lewartowskiego.
39. min - Pociecha z niebieskiej, ale guma po kiju Paszka mija bramkę.
38. min - Bombardowanie oświęcimskiej bramki, ale Saunders na posterunku.
37. min - Fieofanow mocno z bulika, ale broni Saunders!
37. min - Smirnow przymierzył z niebieskiej, ale krążek minął światło bramki.
35. min - Dziubiński z bulika obrócił się i przymierzył na bramkę gospodarzy, lecz nie pokonał bramkarza trójkolorowych.
34. min - Bezuska mocno z niebieskiej, ale obok bramki.
33. min - Dziubiński z ostrego kąta, ale mrozi gumę Lewartowski.
32. min - Galant z bliska dobitka Gościńskiego, ale nie ma bramki!
31. min - Pociecha spod bulika, ale wprost w Saundersa.
30. min - Skutecznie bronią się oświęcimianie.
29. min - Stasienko nieprzepisowo fauluje tyskiego zawodnika, który wyszedł sam na sam i Rosjanin odpocznie na ławce kar.
28. min - Krzemień mocno z niebieskiej, ale broni to uderzenie Lewartowski.
27. min - Smirnow z niebieskiej, ale Wasilij Strielcow ofiarnie zatrzymał to uderzenie.
26. min - Mocny strzał tyszan z niebieskiej, ale zdołał obronić to uderzenie Saunders.
25. min - Jeziorski z bulika, ale trafia w Da Costę.
24. min - GOOOL!!!! Mroczkowski na środek do Szczechury, a ten wypalił bez przyjęcia i umieścił gumę w siatce. Pluszaki lądują na tafli w Tychach!
23. min - Starzyński pognał do przodu, ale Kusak powstrzymał tyskiego napastnika.
22. min - Tyszanie aktywnie we własnej tercji, ale nie są w stanie odebrać krążka rywalom.

20. min - Starzyński nieprzepisowo wkomponował do bandy Trandina i mamy pierwsze wykluczenie w tym spotkaniu.
19. min - Witecki mocno ze slotu, ale Saunders górą.
18. min - GOOOL!!!!! Orłow huknął z niebieskiej i ulokował gumę w tyskiej siatce!
17. min - GOOOL!!!! Wasilij Strielcow zza bramki do swojego brata bliźniaka, a ten z najbliższej odległości dwukrotnie próbował ulokować gumę w siatce i za drugim razem powiodła mu się ta sztuka i wpakował gumę do siatki!
15. min - GOOOL!!!! Trandin wygrał bulik w tercji rywala, zagrał na prawą stronę do Krzemienia, ten dograł na niebieską do Stasienki, a ten wypalił z niebieskiej i trafił tuż przy dalszym słupku!

14. min - Zakotłowało się pod tyską bramką! Orłow dwukrotnie w tym raz w poprzeczkę, dobitka Trandina i nie ma bramki.
14. min - Jeziorski ze slotu, ale wprost w Saundersa!
14. min - Mocno Bizacki z niebieskiej, ale wprost w kanadyjskiego golkipera.
13. min - Galant do kolegi z drużyny, ten mocno wypalił spod bulika i niepewnie interweniuje Saunders.
11. min - Kowalówka z bliska próbował swojego szczęścia strzałem z bekhendu, ale barkiem obronił to uderzenie tyski bramkarz.
10. min - Biro z niebieskiej, ale czujnie zamroził Saunders.
9. min - Oriechin przedarł się do tercji rywala, zostawił gumę pod bulikiem Orłowowi, a ten mocno wypalił, ale nie zaskoczył Lewartowskiego.
8. min - Dupuy huknął od razu po wznowieniu i trafił w poprzeczkę oświęcimskiej bramki!
7. min - Da Costa za siebie pod bramkę do Oriechina, ten jednak z bliskiej odległości trafił wprost do raka Lewartowskiego.
5. min - Zamieszanie pod bramką Saundersa, jednak żaden tyski zawodnik nie zdołał wpakować gumy do siatki.
5. min - Dupuy z lewego bulika, lecz po kiju Oriechina i guma opuszcza taflę.
4. min - Szczechura spod bulika! Broni to uderzenie Saunders.
4. min - Dziubiński z ostrego kąta na bramkę, ale nikt nie dobijał tego uderzenia i krążek nie ląduje w bramce.
3. min - Paszek spod niebieskiej, ale wprost do raka Lewartowskiego.
2. min - Kowalówka przed bramkę do Trandina, ten jednak nie sięgnął gumy.
1. min - Aleksandr Strielcow spodmiędzy bulików, ale broni Lewartowski.
1. min - Jeziorski przed oświęcimską bramką, ale nie zdołał pokonać Saundersa.