1:0 Egils Kalns #13 Karny decydujący 65:00
02:53 2 min. Patryk Matusik #18 Zahaczenie
21:24 2 min. Marlon Wróbel #10 Przeszkadzanie
26:50 2 min. Dominik Jarosz #59 Zahaczenie
31:30 2 min. Jakub Bukowski #8 Opóźnianie gry
32:05 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Trzymanie przeciwnika
38:07 2 min. Mateusz Wilusz #18 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:16 2 min. Frenks Razgals #41 Opóźnianie gry
50:49 2 min. Karol Biłas #12 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:51 2 min. Patryk Pelaczyk #8 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:16 2 min. Julius Marva #60 Spowodowanie upadku przeciwnika

- Będziemy mieli rzuty karne!

- 65 min. - Jeszcze w ostatniej sekundzie uderzenie Urbanowicza - łapie Spesny. Będą rzuty karne!
- 64 min - Dużo walki w tej minucie, bez okazji.
- 63 min - Próbował Razgals, ale nie zdołał oddać z bliska strzału.
- 62 min - Sam na sam Bukowski ale nie zdołał pokonać Nechvatala!
- 61 min - Mokszancew do Bukowskiego, ten z pierwszego krążka z bulika - na posterunku Nechvatal.
- 61 min - Na razie spokojnie pierwsza minuta dogrywki, bez strzału.

- 60 min - Równo z syreną uderzał jeszcze Kals, będzie dogrywka!
- 59 min - Rąpala ciałem powalił Urbanowicza przerywając jego akcję.
- 59 min - Sam na sam Henttonen, ale nie zdołał pokonać Nechvatala!
- 58 min - Uderzał Sawicki, łapie Nechvatal.
- 58 min - Dobrze i ofiarnie w osłabieniu gości, nadal nie ma bramki.
- 57 min - Razgals sam przed Spesnym i ten ponownie łapie gumę!
- 56 min - Barkiem odbija intuicyjnie Spesny strzał Razgalsa.
- 56 min - Strzał Razgalsa odbija Spesny, do dobitki nie zdążył Urbanowicz.
- 55 min - Marva fauluje Kasperlika i teraz w przewadze zagrają gospodarze. O czas poprosił Kalaber (4:44 do końca meczu)
- 55 min - W obronie dobrze gospodarze, bez strzału na bramkę sanoczanie.
- 54 min - Pierwsza minuta kary bez strzału goście.
- 53 min - Pelaczyk równo z lodem wyciął rywala i będzie kara dla gospodarzy.
- 53 min - Sanoczanie dobrze w defensywie i wybronili się z osłabienia.
- 52 min - Strzał Kalnsa odbija Spesny. W następnej akcji po rykoszecie Kasperlik uderza poza taflę.
- 51 min - Biłas zaatakował rywala w środkowej strefie i będzie kara.
- 51 min - Strzał Nalewajki odbija Spesny.
- 50 min - Uderzenie spod bandy, mrozi gumę Spesny.
- 50 min - Strzał Rąpały spod niebieskiej, spokojnie Nechvatal.
- 50 min - Uderzał Bielec z trzech metrów, łapie Nechvatal.
- 49 min - Świetnie Spesny broni strzał Razgalsa i dobitkę Kasperlika z bliska.
- 48 min - Potężnie Jekunen, odbija Nechvatal.
- 48 min - Aktywny Kasperlik odebrał gumę w osłabieniu, uderzył nad bramką.
- 47 min - Sanoczanie w przewadze, ale zbyt duża ilość podań i bez strzału.
- 46 min - Razgals wybił gumę poza taflę, w przewadze STS
- 46 min - Marva spod bandy, odbija Nechvatal.
- 46 min - Wrzutka Kalnsa z niebieskiej, odbija Spesny
- 45 min - 2 na 1 gospodarze, ale Urbanowicz z bliska w parkan Spesnego!
- 45 min - Z niebieskiej gospodarze, łapie do raka pewnie Spesny.
- 44 min - Strzał Kamienieu odbija Spesny, dobitka dwkurotnie Razgalsa i ponownie bramkarz STSu broni kijem. Goście nie wychodzą z tercji!
- 43 min - Kasperlik potężnie z niebieskiej, odbija Spesny. Zaraz świetna sytuacja Urbanowicza, któy minął już bramkarza ale nie trafił w bramkę!
- 42 min - Radek Nalewajka z trzech metrów, łapie Spesny.
- 41 min - Zamknięci sanoczanie w swojej tercji, strzał Razglasa obok słupka!
- 40 min. - Rac dobija strzał Kasperlika prosto w parkany Spesnego.
- 40 min - Od razu strzał Raca, łapie Spesny.
- 40 min - Zaczynamy trzecią tercję. Czy zobaczymy bramki w tej odsłonie?

- Koniec II tercji. Nadal bez bramek.
- 40 min - Zamieszanie pod bramką, ale mrozi gumę Spesny.
- 39 min - Sanoczanie dwukrotnie wyrzucają krążek ze swojej tercji.
- 38 min - Kara dla Wilusza, w przewadze gospodarze.
- 38 min - Rąpała pod bramkę, krążek poobijał się i wyszedł obok słupka.
- 37 min - Mokszancew za długo pod bramką mieszał i zdołali sobie poradzić obrońcy JKH.
- 36 min - Zderzenie Kasperlika z Biłasem, ucierpiał czeski napastnik.
- 35 min - Mokszancew długo holował gumę, objechał bramkę - ale jego podanie wzdłuż bramki nikt nie zamkął.
- 35 min - Strzał Mokszancewa odbija Nechvatal, ale nie miał kto dobić tego uderzenia.
- 34 min - W 4 na 4 bez okazji, wraca na lód Bukowski
- 33 min - Strzał Bryka odbija parkanem zasłonięty Spesny.
- 32 min - Tym razem Urbanowicz złapał Sawickiego i sędzia gwiżdże przewinienie. Nie zgadza się trener Kalaber, któy dyskutuje z sędzią.
- 32 min - Bukowski wystrzelił gumę poza taflę i gospodarze grają w przewadze.
- 31 min - Mocny strzał Kasperlika odbija Spesny.
- 30 min - Dobra akcja sanoczan ale krążek mija bramkę.
- 29 min - W osłabieniu strzały Raca i Kasperlika odbija Spesny.
- 28 min - Podanie przed bramkę, uderzył Bukowski ale odbija Nechvatal.
- 28 min - Strzał Bukowskiego odbija z łatwością Nechvatal, pierwsza minuta osłabienia wybroniona.
- 27 min - Na ławce kar Jarosz, w przewadze STS
- 27 min - Mokszancew z backhandu, mrozi gumę Nechvatal.
- 26 min - Filipek sprzed niebieskiej, spokojnie Nechvatal.
- 25 min - Marva udał się do szatni, prawdopobnie jakiś uraz sanockiego defensora.
- 25 min - Biały zaskoczył uderzeniem z bulika Nechvatala, krążek przetoczył się pod parkanem bramkarza ale w porę sprzed linii gumę wybił Kamienieu.
- 24 min - Lewą stroną ruszył Łukasz Nalewajka - jego strzał z bulika odbija Spesny.
- 24 min - Pod bramkę Razgals, kija dostawił A. Sevcenko - nie dał się zaskoczyć Spesny.
- 23 min - Dużo podań gospodarzy w tercji rywala, ale bez większego zagrożenia. Sanoczanie dobrze w defensywie.
- 22 min - Uderzenie Kalnsa, odbija Spesny.
- 22 min - Wróbel na niebieskiej nie trafił w krążek, ale w porę zatrzymał rywala. Sędzia jednak zinterpretował to jako przeszkadzanie i gospodarze w przewadze.
- 21 min - Razgals zza bulika, ale w parkanach zatrzymuje gumę Spesny.
- 21 min - Praktycznie sam na sam Henttonen ale zbyt blisko podjechał i trafił prosto w bramkarza.

- 20 min - Koniec I tercji. Bez bramek.
- 19 min - Pod bramką Rac z Kasperlikiem, mrozi gumę Spesny.
- 18 min - Ruszył prawą stronę Bielec, ale jego strzał z bulika odbija do boku Nechvatal.
- 17 min - Tamminen do Marvy, ten próbował przymierzyć ale odbija nad bramkę Nechvatal.
- 16 min - Rac w dogodnej sytuacji, ruszył lewą stroną ale ponownie odbija barkiem Spesny
- 15 min - Henttonen pod bramką, odbija Nechvatal a dobitka z powietrza Bukowskiego już niedokładna.
- 14 min - Jarosz strącił gumę po wrzutce Kamienieu, ale obok bramki.
- 13 min - Razgals ryszył lewą stroną, jednak dobrze Spesny odbija gumę barkiem.
- 12 min - Bukowski zza bulika, ale Nechvatal nie musiał interweniować.
- 11 min - Uderzenie Marvy z okolicy bulika, ale zablokował Kalns.
- 10 min - Pelaczyk zza bulika, odbija Spesny.
- 9 min - Z daleka Razgals, spokojnie łapie Spesny.
- 8 min - Kasperlik wrzucił sprzed niebieskiej, mrozi gumę Spesny.
- 7 min - Dwa razy gospodarze spalili i mamy póki co przerwę w grze.
- 6 min - Uderzenie Kostka odbija parkanem Spesny.
- 6 min - Wrzutka pod bramkę, ale na wszelki wypadek zamroził gumę. Wznowienie w tercji STSu
- 5 min - Gospodarze wybronili się z osłabienia, sanoczanie nie wykorzystali dwóch dobrych okazji.
- 4 min - Sawicki wjechał przed bramkę, ale miał mało miejsca i nie zdołał pokonać Nechvatala.
- 3 min - Podanie wzdłuż bramki i Sawicki nie zdążył dopaść do krążka, szybszy był Nechvatal.
- 3 min - Sanoczanie pierwszy raz w tercji Jastrzębia, ale faul i na ławkę trafia zawodnik gospodarzy.
- 1 min - Uderzenie Kalnsa spod bandy, spokojnie mrozi Spesny.
- 1 min - Atak Kasperlika, który wjechał przed bramkę Spesnego - ten jednak nie daje się zaskoczyć.
- 1 min - Pierwszy krążek dla hokeistów z Sanoka, ale mamy od razu uwolenienie.
- W składzie gospodarzy brakuje Jassa, Bahalejszy, Baszyrowa oraz Horzelskiego. W ekipie gości Pavuka, Olearczyka, Florczaka oraz Strzyżowskiego.

- Zapraszamy na relacje z dzisiejszego spotkania pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a Ciarko STS Sanok.

#35 Michał Kieler B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Patrik Nechvátal B 0 0.00 25 7 7 9 2 0 100.00 65:00 1 5 0 100.00 0 0 1 0 0 0 0