25:39 2 min. Michał Bernacki #10 Wysoko uniesiony kij
25:39 2 min. Jakub Malasiński #40 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:49 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
30:04 2 min. Nikita Mickiewicz #26 Przeszkadzanie
43:34 2 min. Oskar Krawczyk #4 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:29 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:41 2 min. Jarosław Rzeszutko #13 Uderzanie kijem
59:56 2 min. Michaił Syrojeżkin #13 Kara za niesportowe zachowanie 10min
59:56 2 min. Michaił Syrojeżkin #13 Uderzenie trzonkiem kija
59:56 2 min. Damian Szurowski #44 Kara za niesportowe zachowanie 10min
59:56 2 min. Damian Szurowski #44 Ostrość

Koniec spotkania! Zagłębie Sosnowiec wygrywa!
60. min - Spięcie pomiędzy Szurowskim, a Syrojeżkinem. Sędziowie szybko zareagowali i wysłali obu zawodników na ławkę kar!
60. min - Niepotrzebne nerwy w końcówce i mamy na ostatnie 19 sekund mamy wykluczenie zawodnika z Sosnowca.
59. min - Bez większych okazji z obu stron. Powoli zmierzamy do końca meczu.
57. min - GOOOOLL! Kozłowski potężnie huknął z niebieskiej! Broni ten strzał Bizub, ale Bernacki był blisko i pakuję gumę obok golkipera przyjezdnych!
56. min - Siuty sam z bekhendu w Fiłonienke.
54. min - Nowotarżanie z próbą zdobycia trzeciej bramki, ale w zamieszaniu pod bramką sosnowiecką lepsi gospodarze, którzy wychodzą z opresji!
53. min - GOOOL! Martin Przygodzki otrzymał podanie z lewego bulika naprzeciwko bramki Bizuba. Golkiper w jedną stronę, a krążek w drugą! Dwubramkowe prowadzenie sosnowiczan!
52. min - Neupauer chciał zaskoczyć Fiłonienke i odbijając gumę od niego, starał umieścić się ją w bramce. Na szczęście dla golkipera gospodarzy zareagował on w porę!
51. min - Rzeszustko próbował indywidualnej akcji, ale Volrab znakomicie w obronie.
50. min - Jedni jak i drudzy mają problem z przedostaniem się do tercji obronnej przeciwnika. Ostatecznie mamy wznowienie pod bramką przyjezdnych.
49. min - Ludvald z bliskiej odległości strzela mocno do raka Bizuba.
48. min - Z bekhendu próbował Naróg, który został zablokowany przez defensywę Zagłębia!
46. min - Lundvald dwukrotnie uderzał na bramkę nowotarżan. Golkiper gości stanął na wysokości zadania i nie dał się pokonać!
46. min - Mickiewicz obok bramki.
45. min - Naróg w indywidualnej akcji, ale postraszył tylko uderzeniem Bizuba.
44. min - Tomasik mocno uderza z lewego bulika w golkipera gospodarzy. Guma jednak powraca do gry, ale w zamieszaniu nikt nie umieścił krążka w siatce.
43. min - GOOL! Indywidualna akcja Soroki, który umieścił gumę przy prawym słupku Fiłonienki! Nowotarżanie ponownie łapią kontakt!
41. min - GOOOLL! Genialne rozpoczęcie trzeciej tercji przez gospodarzy. Kozłowski dostaję podanie z prawej strony przed bramkę Bizuba i zdobywa gola!
41. min - Czas na ostatnie dwadzieścia minut regulaminowego czasu gry. Krążek dla Zagłębia!

Koniec 2. tercji
40. min - Kolusz po lewej stronie zostawia gumę Szurowskiemu, który trafia do łapaczki golkipera gospodarzy.
40. min - Lundvald z lewego bulika wysoko nad poprzeczką!
39. min - Hokeiści obu ekip wyraźnie zmęczeni i spadło nam znacznie tempo gry.
38. min - Nahunko sam dynamicznie przedarł się pod bramkę Bizuba, ale na tym ta akcja się zakończyła.
37. min - Nikiforow wstrzelił krążek w gąszcz zawodników. Przytomnie zachowali się obrońcy z Nowego Targu i wyszli z opresji.
36. min - Kolusz wychodzi sam na sam z golkiperem przyjezdnych, ale słyszy gwizdek i mamy spalonego!
35. min - Nikiforow wypalił jak z armaty, ale bardzo niecelnie.
35. min - Kolusz przed bramkę, ale nie było tam nikogo, kto mógłby sfinalizować akcje.
34. min - Tomasik odważnie z własnej tercji wjechał pod bramkę Fiłonienki. Pozbył się gumy, ale akcja nowotarżan spaliła na panewce.
33. min - Zagłębie Sosnowiec już w komplecie.
32. min - Szurowski uderza z prawego bulika, ale robi to bardzo niecelnie.
31. min - Założony zamek w tercji sosnowiczan. Nowotarżanie szukają wyrównana, ale robią to na tyle niefrasobliwie, że mamy spalonego!
30. min - Bez większego zagrożenia pod bramką gości. Podhalanie w pełnym zestawieniu.
29. min - Zamieszanie pod bramką Bizuba. Wciąż bez kolejnego trafienia gospodarze.
27. min - GOOOL! Błąd przy wyprowadzeniu krążka przez Zagłębie Sosnowiec i z tego prezentu korzysta Czwancznikow!
27. min - Jaśkiewicz po lodzie, ale broni golkiper gości.
26. min - Bizub przytomnie odbija wrzuconą gumę parkanem.
25. min - Saroka przed szansą! Uderzył mocno, ale prosto w Fiłonienke. Gramy w pełnych zestawieniach.
24. min - Mało dynamiki w grze "szarotek" i spokojnie gospodarze radzą sobie w defensywie.
23. min - Zakotłowało się pod bramką Zagłębia Sosnowiec! Sędzia podnosi rękę. W przewadze nowotarżanie.
22. min - Siuty odważnie pomiędzy dwóch obrońców Zagłębie, jednak za daleko wypuszcza sobie krążek i wpada on do raka golkipera gospodarzy.
21. min - Kolejna próba przyjezdnych. Wciąż Podhale Nowy Targ bez trafienia.
20. min - Kolusz chciał szybko dać bramkę kontaktową przyjezdnym. Potężnie huknął, ale z problemami gumę mrozi Fiłonienko.
20. min - Wracamy po przerwie. Tym razem lepsi przy wznowieniu nowotarżanie.

Koniec 1. tercji
19. min - GOOOL! Tomasik był już gotowy do powrotu na lód, ale Lundvald przytomnie z lewej strony zauważył niepilnowanego Przygodzkiego, dla którego ten gol był formalnością!
18. min - Ależ okazja przed Bondarukiem, który wykorzystał błąd rywali i pognał na bramkę Fiłonienki, ale golkiper Zagłębia okazał się lepszy w pojedynku jeden na jednego!
17. min - Pierwsza kara w tym meczu! Na ławce kar Tomasik. Sosnowiczanie w przewadze.
16. min - Mickiewicz dostał znakomite podanie z prawego bulika. Stanął oko w oko z bramkarzem gości, który wyszedł górą z tego pojedynku! Ma czego żałować hokeista Zagłębia.
15. min - Tomasik starał przedrzeć się prawą stroną. Wrzucił krążek za bramkę golkipera gospodarzy, ale ten przytomnym podaniem rozpoczyna kolejny atak sosnowiczan.
14. min - Podhalanie starają się wyrównać, ale ich próby są szybko rozbijane w tercji obronnej Zagłębia.
13. min - Jaśkiewicz świetnie przez całe lodowisko dogrywa do Nikiforowa. Ten mocno, ale wprost w parkany golkipera gości!
12. min - Sosnowiczanie próbują pójść za ciosem, ale Bizub broni kolejne próby.
11. min - GOOLL! Fatalny błąd nowotarskiego obrońcy we własnej tercji, który traci krążek na rzecz Krawczyka, a ten dogrywa do Kozłowskiego i mamy gola gospodarzy!
10. min - Za nami połowa pierwszej tercji, w której zdecydowaną przewagę mają sosnowiczanie.
9. min - Ludvald potężnie huknął z lewego bulika prosto w bramkarza przyjezdnych!
8. min - Drugie uderzenie nowotarżan już groźniejsze!
7. min - Pierwsze celne uderzenie przyjezdnych. Fiłonienke próbował pokonać Volrab, ale spokojnie broni golkiper gospodarzy.
6. min - Ogromne zamieszanie pod bramką gości! Blisko tam był Lundvald, ale gumę zdołał zamrozić Bizub!
5. min - Goście w swojej pierwszej akcji, jednak tracą krążek w tercji sosnowiczan.
4. min - Naróg przejmuję gumę w strefie neutralnej. Oddaje strzał prosto w Bizuba, który wypluwa krążek wprost pod kij Nikoforowa, ale nie było on w stanie dać Zagłębiu prowadzenia.
3. min - Rajd Nahunki prawą stroną. Pozbywa się on krążka, ale jego partner z drużyny trafia tylko w boczną siatkę.
3. min - Przygodzki pognał lewą stroną, objechał bramkę gości. Jednak jego akcja zakończyła się na stracie.
2. min - W pierwszej akcji Zagłębie, ale Nikiforow nie trafia w krążek przed bramką Biuzba.
1. min - Wznowienie dla gospodarzy! Zaczynamy zmagania w Sosnowcu.

#34 Michał Czernik B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#99 Andriej Fiłonienko B 2 2.00 27 0 0 27 0 0 92.59 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#10 Michał Bernacki PS 1 1 0 1 2 3 2 1 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#87 Jakub Blanik ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Bartłomiej Bychawski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Michał Naróg LO 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#78 Jewgienij Nikiforow LS 0 2 1 1 2 3 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#22 Gleb Bondaruk LS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
#88 Andriej Czwanczikow ŚR 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
#8 Kacper Kamieniecki PO 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Fabian Kapica ŚR 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#95 Tobiasz Kapica PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Szymon Klimowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Marcin Kolusz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#40 Jakub Malasiński ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Łukasz Siuty PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0