0:5 Ēriks Ševčenko #6 ( Frenks Razgals #41, Martin Kasperlík #82 ) +/-
05:30 2 min. Patryk Matusik #18 Przeszkadzanie
22:48 2 min. Roman Rác #89 Trzymanie przeciwnika
26:14 2 min. Ēriks Ševčenko #6 Wysoko uniesiony kij
27:50 2 min. Kamil Górny #17 Ostrość
49:44 2 min. Mateusz Zieliński #4 Atak kijem trzymanym oburącz
55:04 2 min. Robert Korczocha #88 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:59 2 min. Radosław Nalewajka #22 Atak kolanem

60 min - W samej końcówce spotkania oblężenie bramki gości, ale torunianie nie zdołali dzisiaj pokonać golkipera z Jastrzębia.
57 min - Kara tym razem dla zawodnika gości, Radosław Nalewajka posiedzi 2 minuty w boksie za atak kolanem.
56 min - Robert Korczocha ukarany za spowodowanie upadku przeciwnika.
54 min - GOOOL!!! 0:5! To już pogrom ze strony jastrzębian. Bramkę dorzuca Eriks Sevcenko, a po asyście Frenks Razgals i Martin Kasperlik.
52 min - GOOOL!!! 0:4! Ależ pięknie teraz poklepali między sobą goście. Akcję po podaniach Razgalsa i Pavlovsa strzałem sprzed samej bramki wykorzystał Arturs Sevcenko.
51 min - Mocny strzał Kalnsa i skuteczna parada Moldera.
50 min - Niedość, że spore problemy mają torunianie, to jeszcze za atak kijem trzymanym oburącz ukarany został właśnie Mateusz Zieliński.
50 min - Potężny strzał Zielińskiego, ale prosto w Nechvatala.
45 min - Mecz nieco się uspokoił. Wciąż widać ambicje torunian do walki o przynajmniej remis, ale czas ucieka a skuteczności brak.
41 min - GOOOL!!! 0:3! Ledwo zaczęła się 3. tercja, a Roman Rac już podwyższa prowadzenie GKS-u. Podawali mu Maciej Urbanowicz oraz Egils Kalns.

Koniec 2. tercji

38 min - Bliski zdobycia bramki był także Jegor Szkodienko, który po przechwycie w tercji rywala uderzył w słupek.
36 min - Świetny strzał Eryka Schafera, ale minimalnie obok bramki gości.
33 min - Kapitalna szansa dla gospodarzy na gola kontaktowego, ale po zamieszaniu do niemal pustej bramki nie trafił Michaił Szabanow.
31 min - GOOOL!!! 0:2! JKH podwyższa prowadzenie! Akcję rozpoczął Eriks Sevcenko, później idealne podanie Martina Kasperlika i skuteczne wykończenie Frenksa Razgalsa.
28 min - Niebezpieczny strzał Lauriego Huhdanpaa z prawego bulika, ale Nechvatal na posterunku. Koniec power-playa dla torunian.
27 min - Starcie pomiędzy Mikałajem Sytym a Kamilem Górnym i obaj odsiedzą dwie minuty na ławce kar.
27 min - Eriks Sevcenko ukarany za grę wysokim kijem.
26 min - Toruń przeważa i dobrze atakuje, Jastrzębie dobrze się broni i wyprowadza kontry.
25 min - Kolejna niesamowicie groźna kontra, goście mieli przewagę 2 na 1, ale podanie zablokował defensor KH Energi.
24 min - Błąd w ataku, kontra jastrzębian i trzeci raz w tym meczu, w pojedynku sam na sam, górą Conrad Molder. Tym razem Estończyk nie dał się pokonać Martinowi Kasperlikowi.
24 - Bardzo skutecznie rozgrywana gra w przewadze, brakuje jedynie celności.
23 min - Ukarany kolejny z gości, tym razem Robert Rac za trzymanie przeciwnika.
22 min - Dobry początek gospodarzy, od początku tercji atakują rywali i "trzymają" w ich własnej tercji.

Koniec 1. tercji

20 min - Do ostatnich sekund gospodarze bombardowali bramkę Nechvatala, ale nie przyniosło to korzyści.
19 min - Dobra, aktywna końcówka torunian.
17 min - Zdecydowanie nie jest to spotkanie defensorów obu drużyn. Jedyne sytuacje strzeleckie dla rywali biorą się obecnie z prostych, niewymuszonych błędów.
13 min - Kilka nieporozumień między obrońcami KH Energi w dzisiejszym meczu.
12 min - Bardzo dynamiczna gra, krążek wędruje od bramki do bramki.
11 min - Agresywnie przez chwilę oba zespoły.
10 min - Liczne akcje ofensywne Stalowych Pierników, jednak bezskuteczne.
8 min - Dobry moment gospodarzy, którzy po utracie bramki zdają się przejmować inicjatywę nad spotkaniem.
7 min - Kolejna sytuacja sam na sam w ofensywie jastrzębian, ale znowu górą Conrad Molder.
6 min - Na ławkę kar odesłany został zawodnik gości - Patryk Matusik, a powodem upomnienia przeszkadzanie.
6 min - GOOOL!!! Jastrzębie wychodzi na prowadzenie! Jako pierwszy na listę strzelców wpisuje się dzisiaj Vitalij Pavlovs, a asystowali mu Jewgienij Kamienieu oraz Eriks Sevcenko.
3 min - Bardzo dynamiczne spotkanie już od samego początku, groźne ataki po obu stronach.
1 min - Fatalny błąd w obronie gospodarzy i Martin Kasperlik znalazł się sam na sam z toruńskim golkiperem. Górą w tym starciu jednak estoński bramkarz.

#4 Mateusz Zieliński PO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Patrik Nechvátal B 0 0.00 23 0 0 23 0 0 100.00 60:00 1 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0