Turniej finałowy II ligi: ŁKH Łódź i 1928 KTH Krynica w niedzielnym finale!
Przed chwilą skończył się ostatni mecz pierwszego dnia turnieju finałowego II ligi hokeja na lodzie. Łódzki Klub Hokejowy osiągnął największy sukces w historii i po zwycięstwie nad KH KTH Krynica awansował do finału II ligi.
W meczu finałowym Łódzki Klub Hokejowy zmierzy się z drużyną KH 1928 Krynica. Mecz odbędzie się o godzinie 12:30 na lodowisku Bombonierka.
ŁKH Łódź - KH KTH Krynica 8-4 (4-2,1-2,3-0)
0:10:38 Dawid Bulanda - Dawid Tomasik
1:1 8:41 Marek Iwański - Vaclav Riha
2:1 9:18 Grzegorz Brejta
3:1 12:37 Tymoteusz Lewy - Paweł Pełzowski
4:1 13:29 Marek Syniawa - Grzegorz Brejta
4:2 19:24 Dawid Bulanda - Tomasz Bulanda
5:2 30:41 Paweł Pełzowski - Mateusz Kamiński
5:333:55 Tomasz Bulanda - Dawid Bulanda
5:437:34 Dawid Bulanda
6:4 42:57 Marek Syniawa - Marek Iwański
7:4 57:53 Marek Iwański - Vaclav Riha
8: 4 58:23 Marek Syniawa - Arkadiusz Witczak, Kamil Świerczewski
Sędziowali: Moszczyński Wojciech - Bartoszewski Tomasz, Tarkowski Paweł
Minuty karne: 6-8 (2-0, 4-8, 0-0)
Strzały: 53-28( 7-9, 26-9, 20-10)
Widzów: 300
ŁKH: Bartosz Grabara, Jarosław Cylke - Tomasz Kurowski, Paweł Pełzowski, Tadeusz Raczyński, Tymoteusz Lewy, Artur Niedzielski, Mateusz Kamiński, Marek Iwański, Mateusz Kubiak, Vaclav Riha, Paweł Stopczyk, Kamil Świerczewski, Grzegorz Brejta, Arkadiusz Witczak, Marek Syniawa, Marcin Gawin, Jan Kowalski, Mateusz Zając, Mateusz Walczak, Jan Wachowiak, Radosław Kusideł
KH KTH:Łukasz Pyka, Piotr Nowak - Sebastian Rząca, Michał Abram, Dawid Bulanda, Tomasz Bulanda, Dariusz Kruczek, Łukasz Domek, Mateusz Hraj, Dawid Tomasik, Dominik Salomon, Marcin Gurgul, Maciej Kiklica, Jakub Bogdański, Fabian Michalik, Grzegorz Gargul, Dawid Piksa, Maciej Gosztyła
Wszystkie wyniki pierwszego dnia turnieju:
Niespełnieni Oświęcim - Warsaw Capitals 18-1 (5-1,8-0,5-0)
Warsaw Capitals - 1928 KTH Krynica 1-3 (0-1,0-1,1-1)
ŁKH Łódź - KH KTH Krynica 8-4 (4-2,1-2,3-0)
Niespełnieni Oświęcim - 1928 KTH Krynica 4-5k (1-0,3-3,0-1) dogrywka:0-0 karne:0-2
Tabele
Grupa 1:
1. 1928 KTH Krynica
2. Niespełnieni Oświęcim
3. Warsaw Capitals
Grupa 2:
1. ŁKH Łódź
2. KH KTH Krynica
Harmonogram na 2 dzień turnieju:
Godzina 10:00 Mecz o miejsce 3-4: Niespełnieni Oświęcim - KH KTH Krynica
Godzina 12:30 Mecz o miejsca 1-2: ŁKH Łódź - KTH 1928 Krynica
Komentarze