Trwają Mistrzostwa Polski Oldboys w Gdańsku
Mistrzostwa Polski Oldboys 2022 rozgrywane w Gdańsku trwają w najlepsze! A o najcenniejsze trofeum powalczy Podhale Nowy Targ oraz Pomorzanin Toruń.
Krynica / Sanok - Unia Oświęcim 2-1
0-1 Stachura Wojciech
1-1 Grzesik Jarosław - Krauze Krzysztof
2-1 Dubel Mateusz
Najlepsi zawodnicy: Błażejowski Sebastian (Krynica/Sanok), Stachura Wojciech (Unia)
Pomorzanin Toruń - Tychy 4-2
1-0 Nikiel Tomasz
2-0 Chrząstek Dariusz - Nikiel Tomasz - Bomastek Przemysław
3-0 Chrzanowski Łukasz - Bartoszewski Tomasz
3-1 Woźnica Michał - Frączek Marcin
4-1 Szachniewicz Sławomir - Wiwatowski Andrzej
4-2 Maćkowiak Tomasz - Frączek Marcin
Najlepsi zawodnicy: Plaskiewicz Michał (Pomorzanin), Augustyniak Grzegorz (Tychy)
Stoczniowiec Gdańsk - Oldboys Bydgoszcz 2-7
0-1 Kłosswski Robert - Nowicki Bartosz - Buczkowski Piotr
0-2 Gawara Patryk - Janczarek Michał
0-3 Sokół Rafał - Gawara Patryk
0-4 Gawara Patryk - Sokół Rafał
0-5 Kiliński Szymon - Rzepiński
1-5 Vitek Josef
2-5 Vitek Josef - Leśniak Bartosz
2-6 Tomczyk Remigiusz (sm +1)
Najlepsi zawodnicy: Vitek Josef(Stoczniowiec), Gawara Patryk (Bydgoszcz)
Zagłębie - Cracovia 0-6
0-1 Kozendra Paweł
0-2 Laszkiewicz Daniel
0-3 Śliwa Krzysztof
0-4 Śliwa Krzysztof - Laszkiewicz Daniel
0-5 Kozendra Tomasz - Migacz Marcin
0-6 Kociołek Grzegorz
Najlepsi zawodnicy: Twardy Rafał (Zagłębie), Radziszewski Rafał (Cracovia)
Stoczniowiec - Podhale 3-7
0-1 Jastrzębski Mariusz - Zapała Krzysztof
0-2 Jastrzębski Mariusz - Zapała Krzysztof - Zych Adam
0-3 Sięka Robert - Furca Sławomir
1-3 Leśniak Bartosz - Vitek Josef - Dobrowolski Maciej
2-3 Wróbel Adam - Vitek Josef
3-3 Vitek Adam - Dobrowolski Maciej
3-4 Zapała Krzysztof
3-5 Zaręba Zdzisław - Furca Sławomir
3-6 Gil Łukasz - Gil Paweł
3-7 Jastrzębski Mariusz - Zapała Krzysztof
Najlepsi zawodnicy: Zaręba Przemysław (Stoczniowiec), Jastrzębski Mariusz (Podhale)
Pomorzanin Toruń - Polonia Bytom 5-2
0-1 Sierocki Zbigniew - Tymczyszyn Mariusz - Zdunek Ryszard
1-1 Maćkiewicz Maciej
2-1 Bomastek Przemysław - Chrzanowski Łukasz - Podsiadło Łukasz
3-1 Nikiel Tomasz - Dzięgiel Jacek - Podsiadło Łukasz
4-1 Chrzanowski Łukasz - Bartoszewski Tomasz - Bomastek Przemysław
4-2 Mandla Robert - Banaszczak Andrzej
5-2 Bartoszewski Tomasz - Chrzanowski Łukasz
Najlepsi zawodnicy: Chrzanowski Łukasz (Pomorzanin), Mandla Robert (Polonia)
GKS Tychy - Unia Oświęcim 3-9
1-0 Woźnica Michał - Mejka Łukasz
1-1 Bernaś Damian - Połącarz Tomasz - Kowalówka Adrian
2-1 Mejka Łukasz - Marcin
2-2 Krompiec Seweryn - Połącarz Tomasz - Kowalówka Adrian
2-3 Krompiec Seweryn - Bernaś Damnian - Kowalówka Adrian
2-4 Zeman Łukasz - Kowalówka Adrian - Krompiec Seweryn
2-5 Krompiec Seweryn - Zeman Łukasz
3-5 Woźnica Michał - Sieradzki Adam
3-6 Zeman Łukasz - Stachura Wojciech
3-7 Gąndek Tomasz - Salamon Wojciech - Krompiec Seweryn
3-8 Bernaś Damian - Kowalówka Adrian
3-9 Bernaś Damian
Najlepsi zawodnicy: Woźnica Michał (GKS), Bernaś Damian (Unia)
Cracovia - Podhale 1-3
1-0 Laszkiewicz Daniel - Dąbkowski Bartosz
1-1 Zych Adam - Zapała Krzysztof
1-2 Pohrebny Szymon - Różański Leszek - Jastrzębski Mariusz
1-3 Różański Leszek - Zapała Krzysztof - Jastrzębski Mariusz
Najlepsi zawodnicy: Laszkiewicz Daniel (Cracovia), Słowakiewicz Tomasz (Podhale)
Krynica/Sanok - Polonia Bytom 10-3
1-0 Wójcik Zygmunt
2-0 Demkowicz Dariusz
3-0 Wituszyński Radosław - Wójcik Zygmunt
4-0 Demkowicz Dariusz - Wituszyński Radosław - Wójcik Zygmunt
5-0 Dubel Mateusz
6-0 Grzesik Jarosław
7-0 Demkowicz Dariusz - Dubel Mateusz
8-0 Wituszyński Radosław
9-0 Krauze Krzysztof - Dubel Mateusz - Grzesik Jarosław
10-0 Zgoda Grzegorz - Marczak Daniel
10-1 Mandla Robert - Jędrzejczyk Dariusz
10-2 Banaszczak Andrzej
10-3 Sierocki Zbigniew
Najlepsi zawodnicy: Grzesik Jarosław (Krynica/Sanok), Rozwoda Norbert (Polonia Bytom)
Zagłębie Sosnowiec - Bydgoszcz 2-7
0-1 Janczarek Michał - Kłossowski Robert
1-1 Madeksza Piotr - Golec Karol
1-2 Sokół Rafał
1-3 Gaul Marcin - Kiliński Szymon
1-4 Siewert Sławomir
1-5 Gawara Patryk - Siewert Sławomir
1-6 Gawara Patryk - Kiliński Szymon
2-6 Kozłowski Marcin - Kurek Arkadiusz - Twardy Rafał
2-7 Gawara Patryk - Tomczyk Remigiusz
Najlepsi zawodnicy: Golec Karol (Zagłębie), Rzepiński Paweł (Bydgoszcz)
******************************
Podhale Nowy Targ - Zagłębie Sosnowiec 14-4
1-0 Jastrzębski Mariusz - Gil Paweł
2-0 Mizera Janusz - Smreczyński Robert
3-0 Mizera Janusz - Nenko Andrzej
3-1 Kozłowski Marcin - Samek Krystian
4-1 Koszarek Tomasz - Zaręba Zdzisław - Gil Paweł
5-1 Nenko Andrzej
6-1 Koszarek Tomasz - Nenko Andrzej
7-1 Zapała Krzysztof - Sięka Robert
8-1 Zych Adam - Smreczyński Robert
8-2 Molenda Jarosław - Golec Karol - Sikora Arkadiusz
9-2 Zych Adam - Zaręba Zdzisław
10-2 Kubowicz Jacek - Mizera Janusz
11-2 Koszarek Tomasz - Furca Sławomir
12-2 Koszarek Tomasz
12-3 Kurek Arkadiusz - Zachariasz Łukasz
12-4 Twardy Rafał - Kozłowski Marcin
13-4 Pohrebny Szymon - Sięka Robert
14-4 Smreczyński
Najlepsi zawodnicy: Zych Adam (Podhale), Kozłowski Marcin (Zagłębie)
Polonia Bytom - GKS Tychy 1-5
1-0 Mandla Robert - Żurek Marek
1-1 Frączek Marcin
1-2 Sarnek Tomasz - Chojecki Dariusz
1-3 Maćkowiak Tomasz
1-4 Tabaka Marek - Beresiński Adam
1-5 Maćkowiak Tomasz - Woźnica Michał
Najlepsi zawodnicy: Pietrzyk Tomasz (Polonia), Wawrzonkowski Andrzej (GKS)
Stoczniowiec Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 2-6
0-1 Sikora Arkadiusz - Kozłowski Marcin
1-1 Kostecki Artur - Wróbel Adam
1-2 Samek Krystian
1-3 Twardy Rafał - Zachariasz Łukasz
1-4 Kozłowski Marcin - Zachariasz Łukasz
1-5 Zachariasz Łukasz - Samek Krystian - Sikora Arkadiusz
1-6 Zachariasz Łukasz
2-6 Bruliński Arkadiusz
Najlepsi zawodnicy: Mindak Maciej (Stoczniowiec), Zachariasz Łukasz (Zagłębie)
Podhale Nowy Targ - Oldboys Bydgoszcz 10-2
1-0 Jastrzębski Mariusz - Zapała Krzysztof
2-0 Mizera Janusz - Jastrzębski Mariusz
3-0 Jastrzębski Mariusz - Zych Adam
3-1 Bryl Jakub - Kiliński Szymon
3-2 Rzepiński Łukasz - Siewert Sławomir
4-2 Koszarek Tomasz
5-2 Smreczyński Robert - Gil Paweł
6-2 Jastrzębski Mariusz
7-2 Gil Łukasz - Smreczyński Robert
8-2 Koszarek Tomasz - Sięka Robert - Iskrzycki Bartłomiej
9-2 Kubowicz Jacek - Gil Łukasz - Gil Paweł
10-2 Furca Sławomir - Zaręba Zdzisław
Najlepsi zawodnicy: Sięka Robert (Podhale), Kaźmierczak Paweł (Bydgoszcz)
Stoczniowiec Gdańsk - Cracovia Pany 4-8
0-1 Czarnecki Paweł - Ciastoń Marcin
0-2 Śliwa Krzysztof - Laszkiewicz Daniel
0-3 Kozendra Paweł - Kozendra Tomasz
0-4 Śliwa Krzysztof - Wieczorkiewicz Krzysztof
0-5 Dąbkowski Bartosz
0-6 Pomykała Krzysztof - Czarnecki Paweł
0-7 Szczygieł Artur - Laszkiewicz Daniel
1-7 Bruliński Arkadiusz - Paruszewski Szymon
2-7 Vitek Josef
3-7 Wróbel Adam - Vitek Josef - Bagiński Sylwester
4-7 Bagiński Sylwester
4-8 Dąbkowski Bartosz - Kozendra Tomasz
Najlepsi zawodnicy: Juchniewicz Jacek (Stoczniowiec), Wieczorkiewicz Krzysztof (Cracovia)
Unia Oświęcim - Pomorzanin Toruń 4-8
0-1 Bomastek Przemysław - Chrzanowski Łukasz
0-2 Nikiel Tomasz
0-3 Wiśniewski Mateusz - Wiwatowski Andrzej - Szachniewicz Sławomir
0-4 Dzięgiel Jacek - Chrząstek Dariusz
0-5 Wiśniewski Mateusz - Podsiadło Łukasz - Plaskiewicz Michał
1-5 Krompiec Seweryn
1-6 Podsiadło Łukasz - Wiśniewski Mateusz
1-7 Chrząstek Dariusz - Dzięgiel Jacek
2-7 Salamon Wojciech - Krompiec Seweryn
3-7 Kowalówka Adrian
3-8 Bartoszewski Tomasz
4-8 Bernaś Damian - Połącarz Tomasz
Najlepsi zawodnicy: Krompiec Seweryn (Unia), Wiśniewski Mateusz (Pomorzanin)
Sanok/Krynica - GKS Tychy 1-5
1-0 Wójcik Zygmunt - Rocki Krzysztof
1-1 Mejka Łukasz - Frączek Marcin
1-2 Maćkowiak Tomasz
1-3 Woźnica Michał - Frączek Marcin
1-4 Woźnica Michał - Frączek Marcin
1-5 Frączek Marcin - Woźnica Michał
Najlepsi zawodnicy: Dubel Mateusz (Krynica/Sanok), Augustyniak Grzegorz (GKS Tychy)
Cracovia Pany - Oldboys Bydgoszcz 9-1
1-0 Ślusarek Piotr
2-0 Kozendra Sebastian - Pomykała Krzysztof
3-0 Migacz Marcin
3-1 Gawara Patryk - Tomczyk Remigiusz
4-1 Kociołek Grzegorz - Kozendra Tomasz
5-1 Kozendra Sebastian - Ciastoń Marcin
6-1 Kozendra Tomasz - Dąbkowski Bartosz
7-1 Kociołek Grzegorz - Migacz Marcin - Dąbkowski Bartosz
8-1 Cieślak Marcin - Kozendra Paweł
9-1 Migacz Marcin - Dąbkowski Bartosz
Najlepsi zawodnicy: Kozendra Sebastian (Cracovia), Tomczyk Remigiusz (Bydgoszcz)
Unia Oświęcim - Polonia Bytom 2-3
0-1 Żurek Marek - Nowak Grzegorz
0-2 Nowak Grzegorz - Zdunek Ryszard
1-2 15 - Bernaś Damian
2-2 Bernaś Damian
2-3 Zając Arkadiusz
Najlepsi zawodnicy: Kuszaj Paweł (Unia), Jędrzejczyk Dariusz (Polonia)
Krynica/Sanok - Pomorzanin Toruń 3-6
0-1 Chrząstek Dariusz - Dzięgiel Jacek
0-2 Bartoszewski Tomasz - Chrzanowski Łukasz - Podsiadło Łukasz
0-3 Dzięgiel Jacek - Kuchnicki Mariusz - Plaskiewicz Michał
1-3 Dubel Mateusz - Demkowicz Dariusz
2-3 Dubel Mateusz - Zawiłowicz Krzysztof
2-4 Bomastek Przemysław - Bartoszewski Tomasz
2-5 Kuchnicki Mariusz - Chrząstek Dariusz
2-6 Masewicz Andrzej - Dzięgiel Jacek - Kuchnicki Mariusz
3-6 Wituszyński Radosław - Pawlik Ryszard
Najlepsi zawodnicy: Krauze Krzysztof (Krynica/Sanok), Masewicz Andrzej (Pomorzanin)
g. 9.00 - Mecz o 7 miejsce
Zagłębie Sosnowiec – Polonia Bytom
g. 10.00 - Mecz o 5 miejsce
Oldboys Bydgoszcz – Krynica / Sanok
g. 11.00 - Mecz o 9 miejsce
Stoczniowiec Gdańsk – Unia Oświęcim
g. 12.15 Mecz o 3 miejsce
Cracovia Pany – GKS Tychy
g. 13.30 - Mecz o 1 miejsce
Podhale Nowy Targ – Pomorzanin Toruń
Komentarze