MHL: Kryzysu Unii ciąg dalszy
W mijającym weekendzie odbyły się dwie kolejki 1 ligi. Do końca sezonu zasadniczego zostało już tylko 6 kolejek i drużyny już szlifują formę na play-offy. Najlepiej zdaje się iść drużynie z Bytomia, którzy w sobotę pokonali MOSM Tychy 5:1, natomiast w niedzielę musieli przymusowo pauzować, ponieważ ich starcie z Naprzodem Janów zostało odwołane z powodu koronawirusa w drużynie z Katowic.
21. kolejka
UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok - MMKS Podhale Nowy Targ 4:3 (2:1, 0:0, 1:2, d. 0:0, k. 1:0)
0:1 Daniel Nykaza - Marat Soroka, Wiktor Bochnak (03:45)
1:1 Radosław Orzechowski - Louis Miccoli, Damian Ginda (11:10, 5/4)
2:1 Filip Sienkiewicz - Louis Miccoli, Damian Ginda (19:10)
2:2 Marat Soroka - Fabian Kapica (50:55)
3:2 Michał Starościak - Louis Miccoli, Filip Sienkiewicz (54:06)
3:3 Fabian Kapica - Jakub Trzebunia (57:40, 5/4)
4:3 Louis Miccoli (65:00, Karny decydujący)
Sędziowali: Adam Witek (główny), Tomasz Dutkiewicz (liniowy), Daniel Darosz (liniowy)
Minuty karne: 20-12
Strzały: 26-43
Niedźwiadki: F. Wiszyński - R. Orzechowski, M. Wróbel, L. Miccoli, D. Ginda, F. Sienkiewicz - K. Rocki, M. Starościak, S. Burczyk, J. Mazur II, A. Radwański - K. Niemczyk, M. Koczera, L. Litwin, J. Sudyka, O. Łańko - M. Sieczkowski, B. Koczera, K. Stabryła, K. Górniak, J. Klimczak.
Podhale: S. Klimowski - P. Sulka, D. Nykaza, T. Kapica, J. Malasiński, M. Soroka - K. Sarniak, K. Jarczyk, K. Malasiński, J. Trzebunia - P. Bury, W. Bochnak, F. Kapica, M. Pudzisz, K. Worwa - M. Ratusznik.
GKS Stoczniowiec Gdańsk - MKS Cracovia 1:5 (1:0, 0:2, 0:3)
1:0 Gilbert Leśniak - Wiktor Trzebiatowski, Michał Ruszkowski (11:23, 5/4)
1:1 Kirył Jastrabau - Nikita Szatiłow, Oskar Kuczek (22:20)
1:2 Kirył Jastrabau - Wiktor Brzozowski (23:46)
1:3 Wiktor Brzozowski - Oskar Kuczek (44:07)
1:4 Nikita Szatiłow - Iwan Lebiedzeu, Kirył Jastrabau (53:13)
1:5 Szymon Kiełbicki (59:23)
Sędziowali: Wojciech Wrycza (główny), Igor Dzięciołowski (liniowy), Piotr Podlas (liniowy)
Minuty karne: 4-2
Strzały: 28-39
Widzów: 100
Stoczniowiec: D. Buczek - I. Kruk, S. Guczek, D. Bandarenka, M. Hołowczanski, K. Fruczek - G. Leśniak, O. Lehmann, W. Trzebiatowski, A. Laskowski, M. Ruszkowski - W. Wenz, B. Aleniewski, J. Wala, M. Michałkiewicz, A. Tuszkowski.
Cracovia: I. Tyczyński - S. Brzozowski, D. Dąbkowski, K. Jastrabau, I. Lebiedzeu, N. Szatiłow - D. Kapa, M. Kokoszewski, M. Sapehin, S. Kiełbicki, H. Sapehin - K. Mętel, D. Tynka, W. Brzozowski, O. Kuczek, R. Krztoń - O. Kuczek.
UKS Zagłębie Sosnowiec - SMS Toruń 7:1 (2:0, 4:1, 1:0)
1:0 Władisław Gusiew - Erik Szadrin (12:09)
2:0 Adrian Chabior II - Andrzej Stojek, Patryk Jarosz (14:15)
3:0 Oskar Rzekanowski - Kacper Opiłka (27:41)
4:0 Emil Kieler - Władisław Gusiew (35:48)
5:0 Adrian Duszak - Patryk Jarosz, Andrzej Stojek (36:36)
5:1 Adam Kowalski - Patryk Napiórkowski (37:46)
6:1 Karol Baran - Kacper Opiłka, Maksim Siergiejew (38:12)
7:1 Andrzej Stojek - Adrian Duszak, Władisław Gusiew (53:42)
Sędziowali: Paweł Pomorzewski (główny), Sebastian Iwaniak (liniowy), Filip Dudek (liniowy)
Minuty karne: 18-6
Strzały: 31-32
Widzów: 50
Zagłębie: M. Szczepkowski - A. Duszak, M. Kafel, P. Jarosz, A. Stojek, A. Chabior II - D. Gawriłow, M. Nowak, W. Gusiew, M. Antropau, E. Szadrin - K. Opiłka, M. Siergiejew, O. Rzekanowski, K. Baran, D. Kasprzyk - M. Onyszczenko, W. Zadęcki, M. Mazur, E. Kieler, W. Bajsarowycz.
SMS Toruń: M. Lisewski - E. Szotkiewicz, E. Schafer, J. Mularczyk, K. Wiwatowski, P. Napiórkowski - A. Kowalski, M. Błotnicki, K. Zberek, M. Wiwatowski, R. Krzymowski - F. Wiensak, M. Dobrzyński, M. Gołębiewski, T. Szyrkow, J. Jarmoliński.
SMS PZHL Katowice - ŁKH Łódź 6:3 (0:0, 4:3, 2:0)
0:1 Ilja Trofimow - Iwan Cyran, Temirlan Skindirov (21:20)
0:2 Eduard Szybielbiejn - Ilja Martynow, Daniił Linkiewicz (26:43)
1:2 Błażej Chodor - Paweł Wybiral, Szymon Maćkowski (29:51, 5/3)
2:2 Jakub Musioł - Jakub Wilk (30:15, 5/4)
2:3 Temirlan Skindirov - Ilja Trofimow (31:29)
3:3 Jakub Musioł - Wojciech Zając (38:11)
4:3 Arkadiusz Karasiński - Szymon Gurzyński (39:41)
5:3 Jakub Musioł (51:27)
6:3 Paweł Wybiral (58:41, 4/5 - do pustej bramki)
Sędziowali: Rafał Noworyta (główny), Łukasz Barutowicz (liniowy), Sebastian Kadela (liniowy)
Minuty karne: 12-16
Strzały: 58-34
Widzów: 50
SMS PZHL: T. Grobelkiewicz - B. Chodor, S. Gurzyński, A. Karasiński, S. Maćkowski, P. Wybiral - J. Stępień, J. Wilk, J. Musioł, W. Zając, M. Kociszewski - M. Augustyniak, K. Łukawski, K. Moś, M. Malinowski II, O. Tumidalski - M. Szlomski, P. Pawlik, B. Spyrka, J. Bielecki.
ŁKH: M. Liwenski - A. Gusarow, K. Morucha, I. Trofimow, A. Popow, N. Frołow - M. Kułak, R. Regala, D. Linkiewicz, E. Szybielbiejn, I. Martynow - J. Stryżanok, P. Matuszewski, T. Skindirov, W. Pietrowski, I. Cyran - A. Witczak, D. Kozak, K. Kasianczuk, R. Tajmatow, T. Lewy.
BS Polonia Bytom - MOSM Tychy 5:1 (0:0, 3:0, 2:1)
1:0 Michał Domogała - Bartłomiej Stępień, Piotr Bajon (25:56)
2:0 Ilja Smirnow - Arciom Siańkiewicz (31:25)
3:0 Aleksander Bodora - Sebastian Wicher, Tomasz Wcisło (32:55)
4:0 Łukasz Dybaś - Michał Domogała (51:08)
4:1 Kacper Mużelak - Patryk Kula, Kacper Gruźla (55:48, 5/4)
5:1 Piotr Bajon - Łukasz Dybaś, Walerij Polinin (59:27)
Sędziowali: Andrzej Nenko (główny), Oskar Guzda (liniowy), Krzysztof Worwa (liniowy)
Minuty karne: 6-2
Strzały: 48-20
Widzów: 450
Polonia: D. Babec (Ł. Wieczorek) - M. Domogała, B. Stępień, Ł. Dybaś, W. Polinin, P. Bajon - M. Proczek, J. Rudskoj, A. Siańkiewicz, A. Siańkiewicz, I. Smirnow - M. Dworaźny, A. Faska, A. Bodora, T. Wcisło, S. Wicher.
Tychy: P. Kuśmierz (M. Kubiaczyk) - O. Kasperek, K. Sobecki, K. Łatka, W. Bieda, K. Krzyżowski - R. Drabik, K. Gruźla, S. Kucharski, S. Makaj, K. Mużelak - J. Krzyżek, J. Labiński, P. Kula, P. Pachut, P. Hanzel - M. Twarowski.
MKS Sokoły Toruń - UKH Unia Oświęcim 5:0 (0:0, 1:0, 4:0)
1:0 Bartosz Suski - Michał Zając (37:19)
2:0 Dominik Olszewski - Filip Mazurkiewicz (44:19)
3:0 Dominik Olszewski - Michał Zając, Filip Mazurkiewicz (45:02)
4:0 Marcel Sawicki - Bartosz Suski, Jakub Wenker (54:07)
5:0 Dominik Olszewski (55:37)
Sędziowali: Daniel Lipiński (główny), Artur Szóstakowski (liniowy), Patryk Rutkowski (liniowy)
Minuty karne: 8-10
Strzały: 78-62
Sokoły: S. Guranowski - M. Sawicki, N. Dobrzeniecki, J. Wenker, F. Mazurkiewicz, K. Piskalski - F. Łupanow, I. Bohuszko, B. Suski, R. Podborny, J. Kwiatkouski - D. Olszewski, M. Zając.
Unia: G. Kaczkowski - A. Kot, F. Dworzak, W. Jerasow, M. Sadowski, M. Nowak - J. Najsarek, M. Pencko, S. Fus, M. Filipowicz, J. Pankrat - M. Pencko, A. Guzik, D. Wilk, A. Płonka - I. Kukla, M. Klimczyk.
22. kolejka
GKS Stoczniowiec Gdańsk - UKH Unia Oświęcim 5:6 (3:2, 0:2, 2:2)
1:0 Maciej Rompkowski - Ilja Kruk, Michaił Kruk (02:27)
1:1 Wasilij Jerasow - Szymon Fus, Michał Sadowski (09:18, 5/4)
1:2 Szymon Fus - Michał Sadowski, Wasilij Jerasow (11:57)
2:2 Michał Ruszkowski - Jakub Wala, Maksim Hołowczanski (14:52)
3:2 Jakub Wala - Maksim Hołowczanski, Michał Michałkiewicz (19:53)
3:3 Szymon Fus (23:38)
3:4 Arkadiusz Guzik - Mateusz Filipowicz, Jahor Pankrat (27:20)
3:5 Szymon Fus - Piotr Kot, Michał Sadowski (43:57)
4:5 Maciej Rompkowski - Michaił Kruk, Bartosz Aleniewski (51:22)
4:6 Arkadiusz Guzik - Jakub Najsarek, Jahor Pankrat (58:37, 5/4)
5:6 Gilbert Leśniak - Maciej Rompkowski, Michaił Kruk (59:58)
Sędziowali: Wojciech Wrycza (główny), Michał Kłosiński (liniowy), Piotr Podlas (liniowy)
Minuty karne: 12-4
Strzały: 39-43
Widzów: 100
Stoczniowiec: W. Soliński - S. Guczek, O. Lehmann, W. Trzebiatowski, A. Laskowski, K. Fruczek - G. Leśniak, J. Wala, M. Ruszkowski, M. Michałkiewicz, M. Hołowczanski - W. Wenz, B. Aleniewski, A. Tuszkowski, I. Kruk, M. Kruk - M. Rompkowski.
Unia: F. Płonka - P. Kot, F. Dworzak, W. Jerasow, M. Sadowski, M. Nowak - J. Najsarek, B. Procenko, S. Fus, M. Filipowicz, J. Pankrat - M. Pencko, A. Guzik, D. Wilk, A. Płonka - I. Kukla, M. Klimczyk.
SMS PZHL Katowice - SMS Toruń 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
0:1 Jakub Mularczyk - Eryk Schafer (05:57)
1:1 Szymon Maćkowski - Paweł Wybiral (43:59, 4/5)
1:2 Kamil Wiwatowski - Jakub Mularczyk (56:55, 4/5)
Sędziowali: Szymon Urbańczyk (główny), Michał Kret (liniowy), Maciej Waluszek (liniowy)
Minuty karne: 14-10
Strzały: 26-27
Widzów: 50
SMS PZHL: J. Ciućka - B. Chodor, S. Gurzyński, A. Karasiński, S. Maćkowski, P. Wybiral - J. Stępień, J. Wilk, J. Musioł, W. Zając, M. Kociszewski - M. Augustyniak, K. Łukawski, K. Moś, M. Malinowski II, O. Tumidalski - M. Szlomski, P. Pawlik, B. Spyrka, J. Bielecki.
SMS Toruń: M. Lisewski - O. Kurnicki, E. Schafer, J. Mularczyk, K. Wiwatowski, P. Napiórkowski - A. Kowalski, M. Błotnicki, K. Zberek, M. Wiwatowski, R. Krzymowski - E. Szotkiewicz, M. Dobrzyński, M. Gołębiewski, T. Szyrkow, J. Jarmoliński.
UKS Zagłębie Sosnowiec - ŁKH Łódź 4:8 (2:5, 2:3, 0:0)
1:0 Kacper Opiłka - Jakub Blanik, Dominik Kasprzyk (02:30)
1:1 Ilja Trofimow - Nikita Frołow (04:20)
1:2 Tymoteusz Lewy - Kyryło Kasianczuk (07:32)
2:2 Andrzej Stojek - Mateusz Kafel, Patryk Jarosz (07:59)
2:3 Władimir Pietrowski - Andriej Popow, Nikita Frołow (11:28)
2:4 Andriej Popow - Ilja Trofimow (14:14, 5/4)
2:5 Ricardo Regala - Ilja Trofimow, Temirlan Skindirov (17:04)
3:5 Dominik Kasprzyk - Andrzej Stojek, Erik Szadrin (25:09)
3:6 Temirlan Skindirov (34:02)
4:6 Adrian Chabior II - Patryk Jarosz, Andrzej Stojek (35:26)
4:7 Ilja Trofimow - Marcin Kułak (37:25)
4:8 Władimir Pietrowski (38:24, 5/4)
Sędziowali: Maciej Gąsienica-Makowski (główny), Damian Czudowski (liniowy), Krzysztof Worwa (liniowy)
Minuty karne: 10-4
Strzały: 42-31
Widzów: 40
Zagłębie: M. Kotuła - A. Duszak, M. Kafel, P. Jarosz, A. Stojek, A. Chabior II - D. Gawriłow, M. Nowak, W. Gusiew, M. Antropau, E. Szadrin - K. Opiłka, M. Siergiejew, O. Rzekanowski, J. Blanik, D. Kasprzyk - M. Onyszczenko, W. Zadęcki, T. Broś, E. Kieler, K. Baran.
ŁKH: M. Liwenski (D. Kłysz) - A. Gusarow, K. Morucha, I. Trofimow, A. Popow, N. Frołow - M. Kułak, R. Regala, D. Linkiewicz, E. Szybielbiejn, I. Martynow - J. Stryżanok, P. Matuszewski, T. Skindirov, W. Pietrowski, I. Cyran - A. Witczak, D. Kozak, K. Kasianczuk, R. Tajmatow, T. Lewy.
MKS Sokoły Toruń - MKS Cracovia 3:7 (2:2, 0:3, 1:2)
1:0 Fiodor Łupanow - Jakub Wenker, Filip Mazurkiewicz (05:04, 5/4)
1:1 Nikita Szatiłow - Michał Kokoszewski, Iwan Lebiedzeu (13:19)
2:1 Filip Mazurkiewicz - Jakub Wenker (16:32)
2:2 Marcin Kuzak - Szymon Kiełbicki, Mikhail Sapehin (18:58)
2:3 Szymon Kiełbicki - Michał Kokoszewski, Mikhail Sapehin (27:35)
2:4 Oskar Kuczek - Radosław Krztoń, Wiktor Brzozowski (29:21)
2:5 Mikhail Sapehin - Radosław Krztoń (34:32, 4/5)
3:5 Jakub Wenker - Michał Zając, Dominik Olszewski (44:32)
3:6 Oskar Kuczek (46:35)
3:7 Kirył Jastrabau - Iwan Lebiedzeu, Damian Dąbkowski (53:52, 5/3)
Sędziowali: Przemysław Gabryszak (główny), Paweł Tarkowski (liniowy), Igor Dzięciołowski (liniowy)
Minuty karne: 35-14
Strzały: 38-46
Widzów: 18
Sokoły: S. Guranowski - M. Sawicki, N. Dobrzeniecki, J. Wenker, F. Mazurkiewicz, K. Piskalski - F. Łupanow, I. Bohuszko, B. Suski, R. Podborny, J. Kwiatkouski - D. Olszewski, M. Zając.
Cracovia: I. Tyczyński - S. Brzozowski, D. Dąbkowski, K. Jastrabau, I. Lebiedzeu, N. Szatiłow - D. Kapa, M. Kokoszewski, M. Sapehin, S. Kiełbicki, H. Sapehin - K. Mętel, D. Tynka, W. Brzozowski, O. Kuczek, R. Krztoń - M. Kuzak.
Komentarze