5
6
AKTUALNOŚCI

SHOUTNEWS

2015-04-20 18:39 W drugim meczu drugiego dnia Mistrzostw Świata IA Włosi wygrali z Ukraińcami 2:1 po dogrywce (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0).

2015-04-20 15:14 W pierwszym meczu drugiego dnia Mistrzostw Świata IA w Krakowie reprezentacja Kazachstanu pokonała Węgrów 5:0 (1:0, 3:0, 1:0).

2015-04-18 15:23 Zapraszamy do konkursu gdzie wraz z naszym partnerem firmą Mustasz można uzyskać bon na 50 zł. Jedynie trzeba wytypować jutrzejsze spotkanie Polski z Włochami na facebooku - KLIKNIJ.

2015-04-18 04:59 Craig Berube nie jest już trenerem Philadelphia Flyers. 49-letni szkoleniowiec został zwolniony, bo prowadzony przez niego zespół nie zdołał awansować do fazy play-off.

2015-04-17 20:02 Po długiej chorobie, w wieku 72 lat, zmarł utytułowany czeski hokeista Jaroslav Holik. W 1972 roku zdobył złoty medal mistrzostw świata w Pradze oraz brązowy igrzysk olimpijskich w Sapporo.

2015-04-15 14:38 Od poniedziałku bilety na Mistrzostwa Świata dywizji I grupy A są dostępne w kasach Tauron Areny Kraków. Kibice wciąż mogą nabywać wejściówki za pośrednictwem strony ebilet oraz w wybranych salonach Empik.

2015-04-15 00:18 W drugim towarzyskim spotkaniu reprezentacja Włoch przegrała z Kazachstanem 1:3 (0:1, 0:2, 1:0). Bramki: Frei - Poliszczuk, Woroncow, Pańszin.

2015-04-15 00:12 Asystent głównego trenera Ottawa Senators Mark Reeds zmarł we wtorek rano po walce z rakiem. Miał 55 lat.

2015-04-14 01:48 Reprezentacja Kazachstanu pokonała Włochy 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) w pierwszym z dwóch meczów towarzyskich pomiędzy tymi zespołami. Rewanż we wtorek o 20:30.

2015-04-13 22:09 W dniach 9-11 w Krynicy-Zdroju odbyły się Mistrzostwa Polski Amatorów dywizji II, awans uzyskały drużyny: Sielec Sosnowiec i ADH Białystok. W czwartek w Nowym Targu rusza XIV edycja najlepszych amatorskich drużyn w kraju.

2015-04-13 16:34 Pod koniec ubiegłego tygodnia trofea za Mistrzostwo Polski i Puchar Polski, które hokeiści GKS Tychy zdobyli w sezonie 2014/15, odwiedziły Kopalnię Węgla Kamiennego Ziemowit w Lędzinach. Puchary były obecne nie tylko w gabinetach dyrektorskich zarządzających kopalnią, ale zjechały również kilkaset metrów pod powierzchnię ziemi.

2015-04-13 16:32 Niemiecki klub Grizzly Adams Wolfsburg opuszcza po sezonie ośmiu zawodników, wśród nich król strzelców DEL sprzed dwóch lat, Matt Dzieduszycki. W półfinale obecnej edycji ligi Wolfsburg uległ drużynie Adler Mannheim w rywalizacji meczowej 0:4, mimo że w trzech z tych spotkań każdorazowo prowadził już 3:0.

2015-04-13 01:46 We wtorek 14 kwietnia na lodowisku Jastor zostanie zorganizowana konferencja prasowa z udziałem Zarządu Jastrzębskiego Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie. Spotkanie, na które zapraszamy wszystkich dziennikarzy będzie poświęcone bieżącej sytuacji klubu.

2015-04-12 23:17 Hokeiści SKH Mad Dogs Sopot zostali zwycięzcami II ligi hokeja na lodzie. W finale pokonali TMH Żółwie Piła 8:2. Zwycięstwo daje drużynie przepustkę do gry w I lidze.

2015-04-12 23:14 Po wczorajszej gali UFC w Tauron Arenie Kraków został rozpoczęty proces mrożenia lodowiska.

2015-04-10 23:28 Reprezentacja Polski poniosła drugą porażkę z Wielką Brytanią. Dziś w Coventry podopieczni Jacka Płachty przegrali 1:3. Jedynego gola dla biało-czerwonych zdobył Kacper Guzik.

2015-04-10 22:12 W Coventry trwa drugie spotkanie towarzyskie reprezentacji Polski z Wielką Brytanią. Podopieczni Jacka Płachty przegrywają po dwóch tercjach 1:3. Jedyną bramkę dla biało-czerwonych zdobył Kacper Guzik.

2015-04-10 21:14 Po pierwszej tercji reprezentacja Polski remisuje z Wielką Brytanią 1:1. Bramkę dla biało-czerwonych w 6. minucie zdobył Kacper Guzik.

2015-04-10 14:26 W pierwszym dniu Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików rozgrywanych w Nowym Targu padły następujące wyniki: MMKS Podhale Nowy Targ – Stoczniowiec Gdańsk 4:0, Sokoły Toruń – KH Sanok 2:1, JKH GKS Jastrzębie – Naprzód Janów 10:3, Unia Oświęcim – MOSM Tychy 4:3.

2015-04-09 22:54 W pierwszym z dwóch towarzyskich meczów reprezentacja Polski przegrała z Wielką Brytanią 4:6 (1:1, 1:3, 2:2). Bramki dla biało-czerwonych zdobyli Tomasz Malasiński, Leszek Laszkiewicz, Grzegorz Pasiut i Jakub Wanacki.

kunta: Nowy rok, nowe zmiany Beciu...
mowgli: to nie wiem jakim sposobem nasi awansowali skoro teoretycznie to zaplecze elity a nasi dzis sie o wlasne nogi zabijali.
Konrad: a każdy przeciwnik wyżej od nas w rankingu IIHF, nie ma co więcej wymagać, każdy mecz wygrany to w sumie niespodzianka
mowgli: jakbym patrzyla na poznanska lige.
hanibal74: kuncita tako trocha..
Konrad: do połowy meczu dzisiaj strasznie to wyglądało, gorzej niż z Włochami, od połowy było jak na naszych - dobrze
oreganos: dobrze,ze wygrali. bedzie lepszy kurs na madziarow i kazachow
mowgli: myslicie zeby grali lepiej z rpa czy australia?
Konrad: Japończycy po 1 golu jakoś siedli na parę minut
mowgli: wiadomo ze db ze wygrali
Konrad: mowgli - graliby tak samo, grają na tyle na ile potrafią
Konrad: wiadomo, że słabszy przeciwnik pozwalałby na więcej=wolniejsza gra przeciwnika
mowgli: a ciekawe ze siedli a palera starczylo na pelne 3tercje.
mowgli: a naszym niekoniecznie. db ide oblukac foty
Konrad: chociaż nie powiedziałbym, że dzisiaj nasi jakoś strasznie odstępowali szybkościowo, jak sądzicie? Myślałem, że nie będziemy nadążać w ogóle i do końca kondycyjnie nasi wytrzymali
Konrad: na MŚ w Krynicy w Koreańczyków nie potrafiliśmy w tempie wjechać ciałem a dziś z Japończykami ładnie blokowaliśmy bodikami
Hołownia: u Malasia widzialem bialy proszek pod nosem jak sie cieszyl z udy..wzmoncily sie chopy na trzecia tercja...
Konrad: jak sądzicie?
Hołownia: budy*
kunta: To był cukier puder.
mowgli: a ostatnie pytanie-gdzie mozna kupic w krk po normalnej cenie koszulke pl lub jakies inne gadzety? na siedleckiego jest jakis sklep? czy tylko pasiaste?
gks62: cześć beta witamy kolejną dziewczynę zawsze miła odmiana
Konrad: z tego co wiem na Siedleckiego stoisko jest tylko jak są mecze ligowe
mowgli: albo rozbita pleksa wczorajsza.btw myslalam ze to nierozbijalna ta pleksa jest?
Hołownia: wiem kaj mozna wypozyczyc stroj Lajkonika...
Konrad: mowgli - nie przesadzaj
mowgli: db ze jade do ostravy na 2mecze.popatrze jak usa czy zeszloroczni mistrze graja
mowgli: z czym mam nie przesadzac?
Hołownia: ciekawe czy w Ostrawie tez idzie stluc nierozbijalna pleksa...
gks62: nie ma nie rozbijalnej pleksy jeszcze takiej nie wymyślili
Konrad: pleksy się sypią wszędzie
kunta: Na wschodzie: gniotsa nie łamiotsa.
Konrad: kto pamięta jak Czesi się zrewanżowali Arthukinowi? Mega mecze były CZ-RUS na tych MŚ https://www.youtube.com/watch?v=FLNLvLSnH5Y
Hołownia: mowgli..a jak chodzi nowy krazek z gumy arabskiej na MS w Krakowie?..bo z tv slabo widac roznice...
Konrad: w PHL zawieszenie na 2 sezony :D
TyskiKibic: zabil go ;-)
Hołownia: Rachunek (*)...
TyskiKibic: no niestety...
TyskiKibic: mnostwo dobrych hokeistow...zeszlo ze sceny niepokonanych
TyskiKibic: heh artykul znawcy ;-)
Konrad: swoją drogą zastanawiam się, czy ludzie w PZHL oglądają elitę skoro sieją propagandę o awansie
Konrad: TyskiKibic - no artykuł mega!
Konrad: "Japoński obrońca Sasaki został przez polskiego napastnika "wmontowany" w bandę i ucierpiał. Lód opuszczał w asyście medyków." "Specjalna formacja na ten okres gry nie zawiodła, Polacy dobrze blokowali strzały i wybronili się." "Przez blisko dwie minuty nasz golkiper dopraszał się o podanie mu sprzętu." "Pasiut wykonał wymyślny zwód i oddał strzał"
Konrad: ładne kwiatki
Konrad: brawo Orły za dzisiejszy mecz!
krych: 2662 kibiców...nie mam pytań